Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Kukon i Hodak w reklamie T-mobile. Ich utwór doczekał się pełnej wersji

Raperzy są „Online”.

Opublikowany

 

O północy bez żadnej zapowiedzi na kanale Piękny Syf ukazał się teledysk do numeru Online Hodaka z Kukonem. Fragment utworu był niedawno wykorzystywany w kampanii reklamowej T-mobile, a teraz artyści zdecydowali się na wypuszczenie jego pełnej wersji.

Premierze towarzyszy fabularny klip, który przedstawia artystów jako dwóch współpracujących hakerów podczas another day at the office wspartego efektami specjalnymi. Singiel jest efektem współpracy Def Jam Recordings Poland oraz wytwórni Piękny Syf – za reżyserię klipu odpowiada ICE BOBO (znany wcześniej ze pracy ze Szczylem czy zespołem Coals) przy wsparciu domu produkcyjnego Time For Friends. Autorami bitu do numeru są współpracujący od dawna z Hodakiem 2K oraz Sergiusz, działający między innymi z Kękę, Kizo czy Onarem.

Utwór jest pierwszym polskim numerem rapowym dostępnym premierowo w technologii dźwięku przestrzennego Dolby Atmos w Apple Music, co jest owocem mixu i masteringu autorstwa Rafała Smolenia.

19 komentarzy
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Roman
1 miesiąc temu

Kukold i trep buhaha

awax
1 miesiąc temu
Reply to  Roman

podróba Fokusa i tyle, będzie tego więcej z czasem. byleby się siano zgadzało, nie ma co brać tego do siebie,
ot „sztuka robienia” umarła, szczerego rapu nie ma.
90-00, w bólach do 2010 i tyle.
trudno.
🙂

Rafalala król! RAFALALA KRÓL!!
1 miesiąc temu

Kukold i Lodak w dylemacie Tramwaj czy wanna? Ich stosunek doczekał się pełnej wersji wsadu w d.upę pod śmietnikiem
Rafalala jest „smutna”.

kijek
1 miesiąc temu

Kukon, szanuj się. Mówię ci to jako przewodnik duchowy, który pomógł już wielu osobom.

Wiele dziewczyn szuka w życiu przewodnika duchowego i ja tę lukę w ich życiu wypełniam. Czasem potrzebują żeby ktoś je poklepał po ramieniu, czasem żeby dał im dobrą radę. Ja wtedy im mówię „Dziewczyno szanuj się” i one się w wtedy szanują i mnie też szanują i dlatego mogę sobie poru.chać. Ja nie jestem jak Seba, co chce sobie poru.chać i sobie nie poru.cha. Ja daję duchowe rady i jestem szanowany.

pannaMigotka
1 miesiąc temu
Reply to  kijek

czyli chciałbys odbyć stosunek seksualny z kukonem kijku, dlatego radzisz mu aby się szanował

kijek
1 miesiąc temu
Reply to  pannaMigotka

Moja duchowa natura każe mi dawać duchowe rady. Ja daję je for free i nic w zamian nie chcę. Wiele osób chce mi się odwdzięczyć w ten czy inny sposób i to nie musi być seks, bo ja i tak czerpię energię ze słońca a nie z seksu.

pannaMigotka
1 miesiąc temu
Reply to  kijek

jest marchewka i kijek czy tylko kijek?

kijek
1 miesiąc temu
Reply to  pannaMigotka

Sama jesteś marchewka.
Nie chcesz duchowej porady to nie. Jeszcze wspomnisz moje słowa, kiedy oddasz się sebkowi, co nie ma w sobie duchowości.

Edzio tiktokerzysta śpiewa
1 miesiąc temu

Dziś spiewamy: Cziiiil łenuła cziiiil łenuła, a cały tydzień gosci na naszych ustach piosenka: Mem ze meło czesu

Fajny
1 miesiąc temu

Dwa łaki

Kacper gta
1 miesiąc temu

widać jak mainstream niszczy, kukon 2018 normalny gość teraz ludzie od pru itp robia z niego pedaua. Pluje na polski rap lgbt

Wuem Enceha White Hope
1 miesiąc temu

To mi przypomina takie niemieckie telewizyjne filmy sajens fikszon dla dzieci. No ludzie, oni to serio ?

Właściciel
1 miesiąc temu

Ciekawostka: Refren napisał znany producent, a część od 1:27 kupił od grande, bo pochodziła jeszcze ze starych odrzutów z kawałka pisanego dla innego rapera. Pracuje z tym producentem i słyszałem ten tekst w studio już w 2020 roku

Właściciel
1 miesiąc temu
Reply to  Właściciel

Innego rapera czytaj z nobocoto*

derekHOMOSUPERIOR666
1 miesiąc temu

WY KU.RWY JE.BANE DZISIAJ RU.CHALEM KOLEJNA PIEKNA KOBIETE. JEST ICH JUZ PONAD 130 I MAM NA TO DOWODY, JESTEM SAMCEM ALFA HUH, A WY PRAWIKI PO 30STCE BEZ ZEBÓW LYSE PE.DALY CO POSUWACIE, SWOICH KOLEGÓW NA LAWCE IKS DE BEKSONIT …..WCZORAJ JEZDZILEM PO MIESCIE BEZ GACI, BYLY TAKIE FAJNE 3 UKRAINKI TO SIE ZATRZYMALEM OTWORZYLEM DRZWI I IM POKAZALEM BYDLAKA, WIDAC SIE PODOBALO BO SIE ZACZERWIENILY ALE MUSIALEM ODJECHAC NIMFETKO CZYTAM TWOJE MAILE I BOLI MNIE TWÓJ STOSUNEK DO MNIE….ZD.ECHNIEMY RAZEM IKS DE

pannaMigotka
1 miesiąc temu

ja natomiast zjadłam owsiankę na śniadanie

Kacper gta
1 miesiąc temu

zadzwonimy do Pana

Svietlana
1 miesiąc temu

To byłam ja wczoraj z dwoma koleżankami, zaczerwieniłyśmy się bo jakoś się wstyd zrobiło, gdy widzi się chłopa, który pokazuje faje z samochodu i to jeszcze takiego mikrusa.

Renia rączkowska
1 miesiąc temu

Potwierdzam dominował mnie na tyle brutalnie że aż zrobiły się zaczerwienienia i odciski
Takiej jazdy konnej już nie doświadczałam od czasów prehistorycznych normalnie western lak i luk tak nie strzelali brutal kapiszony miał potężne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Popularne