Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Kukon i PRO8L3M w klipie wykreowanym cyfrowo „Hard flex drive”

Dzisiaj premiera płyty „ROUGH N’ GENTLE”.

Opublikowany

 

fot. Filip Pielesiak

Kukon przedstawia swój nowy album z premierowym materiałem – zaskakującym w warstwie muzycznej oraz wizualnej. Artysta prezentuje świeże, bezkompromisowe podejście i dzieli się swoimi hi-tech’owymi fascynacjami. W nowym klipie osadzonym całkowicie w świecie sci-fi pokazuje jak otwiera nowy rozdział w swojej twórczości.

Kukon to jeden z najciekawszych i najbardziej utalentowanych raperów młodego pokolenia. Ma w dorobku znakomicie przyjęte mixtape’y „Ogrody”, albumy „Kraków, Marzec 2020” czy „Dramat”. Technika, mocne, zapadające w pamięć teksty, zaskakująca charyzma i intrygująca osobowość Kukona sprawiły, że zebrał wokół siebie mocne i szalenie liczne grono fanów, którzy wykupili preorder „ROUGH N’ GENTLE” do ostatniej sztuki. Raper zostawił fanów w stanie rozbudzonej ciekawości i oczekiwania. Na nowej płycie serwuje swoje zupełnie inne oblicze – alternatywne i eksperymentalne, pełne nowych brzmień. Tracklista „ROUGH N’ GENTLE” składa się z 17 utworów w wersji podstawowej dostępnej od 8 kwietnia w serwisach streamingowych i 2 dodatkowych, które znajdują się wyłącznie na fizycznym wydaniu. Artyście towarzyszy szereg gości m.in: PRO8L3M, Daria Zawiałow czy Louis Villain.

Na premierę albumu Kukon prezentuje teledysk do „HARD FLEX DRIVE”, numeru stworzonego w kolaboracji z duetem PRO8L3M. „HARD FLEX DRIVE” to konfrontacja Kukona z jego wieloma osobowościami na rozpoznawalnym od pierwszego momentu bicie Steeza, z mocnym refrenem Oskara. W niezwykłym, futurystycznym teledysku Kukon obrazuje nam swoje oblicza nie z tego świata. Wykreowane w całości cyfrowo przestrzenie stają się areną walki, która w napięciu nieustannie toczy się pomiędzy jego wieloma alter ego. Raper w roli obserwatora eksploruje ten przekraczający granice wyobraźni, dystopijny świat i poszukuje odpowiedzi. Sceny, które oglądamy wykreowane zostały w całości, niczym film science fiction, w świecie 3D. Reżyserem i autorem teledysku jest @ Muzzle – Michał Niedopytalski,Intrygująca forma i mocna jakość zarówno w warstwie muzycznej jak i wizualnej to standardy, do których Kukon już zdążył przyzwyczaił swoich odbiorców. Teraz zaskakuje futuryzmem i rozmachem inspiracji. Od analogowych kadrów z Islandii po film science-fiction. Kukon zafascynowany nowymi technologiami i możliwościami jakie otwierają przed twórcami i odbiorcami nie mówi tu ostatniego słowa. Już niedługo zaserwuje fanom nowatorski projekt, który otworzy nowy rozdział jego drogi artystycznej.

 


15 komentarzy
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Janne Happonen
11 miesięcy temu

KURWA JAKIE TO JEST SŁABE I O NICZYM TAK NAPRAWDĘ XD

Koj
11 miesięcy temu

Problem może ssać jajca rabina
10 kawałek o tym samym

ToroIce
11 miesięcy temu

Chyba cuckold

żENADA (GimbaO33)
11 miesięcy temu

Witam,
MAM DO ZAOFEROWANIA PAŃSTWU AUTENTYCZNY PRODUKT
SPOCONE STRINGI ALBERTO, Z AUTOGRAFEM !!!
WSPANIAŁA PAMIĄTKA DLA WIERNYCH FANÓW i DLA CAŁEJ RODZINY !!!
AUTENTYCZNOŚĆ POTU, ORAZ ŚLADÓW KAŁU POTWIERDZONA CERTYFIKATEM POLSKIEGO TOWARZYSTWA GENEKOLOGICZNEGO, ZACZYNAMY OD 50 ZŁ
.
KTO DA WIĘCEJ ? SŁUCHAM PAŃSTWA!

Spocone Stringi Alberto
11 miesięcy temu

Spierdalaj przegrywie jebany. Takie historyjki z dupy to sobie mamusi opowiadaj cwelozo jebana

Kuklon
11 miesięcy temu

No Kuklonik zawsze na propsie za sukcesik finansowy robiąc taki mierny rap. Wiadomo, średnie nijakie, ale dzieciaczki naklikają wyświetleń

Janne Happonen
11 miesięcy temu

KURWA JAKIE TO JEST SŁABE I O NICZYM TAK NAPRAWDĘ XD

Koj
11 miesięcy temu

Problem może ssać jajca rabina
10 kawałek o tym samym

żENADA (GimbaO33)
11 miesięcy temu
Reply to  Koj

i flow jak opóźniony analfabeta

Spocone Stringi Alberto
11 miesięcy temu

Opowiadałem twojej mamie i skonczylo się targaniem grzyba dla mnie

Kuzynka Buczera
11 miesięcy temu
Reply to  Koj

Ale bym ci najebał jakbym cie spotkal

Darth metal hedge
11 miesięcy temu

Krucjata przeciwko rapowym pedałom trwa w najlepsze. Docierają do mnie informacje od braci metali z całej polski o gnojeniu rapowych miernot. Sytuacja wygląda w ten sposób że te ścierwa w kolorowych szmatach funflują się z ukraińcami dlatego krucjata ma teraz charakter narodowy. Osobiście nie spotkałem jeszcze ukrów ale podobno i oni obrywają za swoje suka blać rapy puszczane z głośnika. U mnie w okolicy już prawie brakuje rapowych debili. Chyba każdy już ode mnie dostał a kto uciekł ten niesie wieść o czarnym dwumetrowym metalowcu, który miażdży takich pedałów. Od tygodnia tropię te gejozy i nigdzie ani śladu. Ale gdy wreszcie spotkam takiego cwela to zajebie. Bracia metale róbcie dalej swoje. Ave!

ZnawcaTematu
11 miesięcy temu

Czarny dwumetrowy? To co ty kurwa murzyn jesteś?

Popularne