Sprawdź nas też tutaj

News

Kukon i Vae Vistic kolejnymi gośćmi na płycie Pezeta

„Muzyka komercyjna” ukaże się we wrześniu.

Opublikowany

 

fot. @lukasz_kus

Przyszedł czas na kolejne ogłoszenia z “Muzyki Komercyjnej”. Pezet przekazał dzisiaj za pośrednictwem social mediów, że na jego nadchodzącym albumie pojawi się Kukon i Vae Vistic. Artyści pojawią się gościnnie w utworze “Daddy Issues”, do którego muzykę wyprodukował Sem0r. Tym samym dołączają oni do Bedoesa, White’a 2115, Sokoła, EMASA, Gibbsa, Aviego, Palucha, Natalii Szroeder i Miłego ATZ.

Pezet w następujący sposób zapowiada swoje najnowsze wydawnictwo: – „Muzyka Komercyjna” to story o sukcesie, pieniądzach, miłości na sprzedaż, upadku, mieście, w którym mieszkam, kraju, w którym żyję, banałach które paradoksalnie są najistotniejsze i rzeczach wielkich, które są nieważne, a wydają się mieć największe znaczenie. „Muzyka Komercyjna” to historia o muzyce rapowej na sprzedaż, ale również o tym, że wszechobecne i bardzo powszechne dziś przesuwanie granic, zarówno w warstwie estetycznej jak i marketingowej, to jest coś co przestało się mieścić w moich subiektywnych ramach dobrego smaku.

“Muzyka Komercyjna” premierę będzie miała już 30 września. Do tej pory usłyszeliśmy cztery single z albumu – “Jana Pawła”, “Mewę”, “Gangi w LA” i “Jeden Świat” wykonany wspólnie z Natalią Szroeder.

10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
RURA "RUROMINA" RUROMSKA
9 dni temu

pezecik to sflaczała wagina, więc widzę, że chce utrzymać poziom i same waginy sprosił na płyciwko. BEKA.

Get Money Od Starych
9 dni temu

Jan Paweł II miał większe jaja niż wszyscy polscy raperzy. Nawet jak go postrzelono dalej nawijał to w co wierzyl. Pezet nie masz pojazdu do Wojtyły.

PLASTIKOWY JASIU
9 dni temu

KUKOLD I SRAE PIZ,DZIK KOLEJNYMI TRANSAMI W WANNIE PIZD,ETA

mgr Blokers
9 dni temu

Kukon i VaeVistic dołączyli do Bedoesa, White’a 2115, Sokoła, EMASA, Gibbsa, Aviego, Palucha, Natalii Szroeder, Miłego ATZ.

Ubóstwiałem Muzykę Klasyczną i Rozrywkową. Przecież na tamte i na te czasy to było nie do pomyślenia, że można być z polskiego osiedla – pisać takie teksty i robić taki rap. Ja nie mogę tego teraz słuchać, bo mnie brzydzi zwyczajnie wizerunek jednego z twórców po tylu latach. Jak on niby wytłumaczy tych wszystkich gości? Przecież to jest jawne plucie w twarz wszystkim fanom aż do muzyki współczesnej. Nawet Radio Pezet okazuje się wybitnym dziełem przy tym co się tu zapowiada. Jak można, no jak? pezet polski DiCaprio, jak masz powyżej 25 lat to nie masz na co od niego liczyć. NOON na dożywotnim, myślę, że też teraz cierpisz słysząc o Pezecie albo Pezeta.

magda
6 dni temu
Reply to  mgr Blokers

Zawsze śmieszą mnie takie komentarze. Jak można oczekiwać od faceta, że po tylu latach działalności artystycznej będzie tworzył wciąż w takim samym klimacie? Zmieniły się czasy, zmieniły się realia i przede wszystkim zmienił się on. Pezet to już nie dwudziestoletni młody gniewny, do czegoś doszedł, coś poświęcił ale i coś osiągnął i teraz o tym opowiada. Ty wciąż masz taka samą mentalność jak te 15 lat temu?

Popularne