Sprawdź nas też tutaj

News

Kukon: „Jestem przeciwnikiem tanich narkotyków”

Raper będzie gościem magazynu WuDoo.

Opublikowany

 

fot. materiały prasowe.

Gościem dzisiejszego magazynu WuDoo będzie pochodzący z Biłgoraja reprezentant młodego pokolenia – Kukon. Raper zdradzi kilka słów dotyczących „Radio Taxi”, opowiedział o swoim stosunku do narkotyków i dopalaczy, czy też wypowiedział się na jakich skillach prawdziwi artyści w rapie powinni bazować.

Mną nigdy nikt nie kierował, nikt mi nie kazał nigdy nic robić, więc uważam się nawet jeśli za twór, to za swój twór. – tłumaczy Kukon zapytany o autentyczność w procesie twórczym.

Magazyn WuDoo reprezentuje polską scenę hip-hop/rap od samych jej początków. Ta audycja wypromowała wielu artystów w tym: VNMa, Zeusa czy Łonę. Była areną walk freestylowych, oraz potyczek przez „rap telefon”. – Aktualnie skupiamy się na cyklach „Open Mic”, gdzie raperzy na żywo pokazują swoje możliwości i skille. Realizujemy wywiady „face to face” oraz te przez telefon. Na naszym kanale WuDooTV prezentujemy różne realizacje z tej legendarnej audycji, której rezydentką jest Aśka Tyszkiewicz.

Audycja ma swoją premierę w każdy czwartek na antenie Radia Szczecin. Wśród hostujących pojawiają się Siwa, Sage oraz Jimmy. Magazyn WuDoo emitowany jest w każdy czwartek (23:05-1:00) na antenie Polskiego Radia Szczecin lub WuDooTV

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Apel

Apeluje do wszystkich hejterów kukona aby przestali obrażać jego matkę, panią Hildegardę Kukon. Starsza kobieta która ciężko pracuje a syn bezczelnie wykorzystuje ją aby sie utrzymać, opłacać featy oraz oczywiście newsy na glamrapie. Szkoda na to patrzeć.

Odb

Kondon: „Jestem przeciwnikiem tanich straponów”

Rob_no_BoB

Jestem przeciwnikiem tanich wanien!

Innertia

Ale drogich to już jest zwolennikiem, chuj do dupy

WnukTedego

Ten moment kiedy czytasz że kiedyś zapraszali Zeusa a dziś jakiegoś patusa chuj wie skąd

ty kurwo

Kim on kurwa jest i ile bierze za godzine bo nawet ładny jest

Hhjhjjj

Debil. W Europie koka droga w Ameryce Pld tania a amfa w Polsce tania a np w Norwegi droga. To znaczy ze w Polsce nie ćpa Andy ale w Norwegii już tak..

Jentker

Twoja matka jest tania jak barszcz

Ty debilu

Nie ładnie!

Popularne