Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Kukon & Malik Montana prezentują „Politykę”

To pierwsza współpraca raperów.

Opublikowany

 

W tym roku ukaże się płyta Magiery „Feat.”, na którą do jednego numeru zostali zaproszeni Kukon i Malik Monatna. Dzisiaj ukazał się singiel „Polityka” z ich udziałem. To pierwsza taka współpraca raperów.

Album „Feat.” ma się ukazać 17 września.

Magiera o utworze: „Muzyka jest często dziełem przypadku… tak było i tym razem – pojechałem do Warszawy, do studia, by nagrać z Malikiem numer do zupełnie innego bitu, ale jak to w życiu bywa, skończyliśmy nagrywać kawałek całkowicie odmienny od założeń.

Gdy złożyłem wstępną wersję, wiedziałem, że jako gość na tym tracku musi(!) pojawić się Kukon, którego styl i energia stały się idealnym dopełnieniem opowieści Malika. I takim właśnie sposobem wyszedł nam numer docelowy, który chłopaki przewrotnie nazwali „Polityka” – ciężki, mocny, wyrazisty, dla mnie to esencja brudnego, ulicznego stylu.”

Za klimatyczne wideo odpowiada ekipa HANDS, natomiast o oprawę wizualną całego wydawnictwa zadbało OSOM Studios. „Polityka” to trzeci singiel promujący album „FEAT.”, którego premiera zaplanowana jest na 17.09.21.

 
14 komentarzy
14 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
PejaTVN
8 dni temu

Sentino już wyjaśnił na live tego kmiota Kukolda, jest nikim.

Małolat k2
8 dni temu
Reply to  PejaTVN

A teraz małolat cię wyjaśni swoim naganiaczem

Kukon
8 dni temu
Reply to  PejaTVN

Wypierdalaj

Młody Koala
7 dni temu
Reply to  PejaTVN

Ale kilka dni temu skomentował na ig podobny wpis na glamrapku dodając że kukona lubi

Mordziaty Wojtyła Do Papy i Od Tyła
8 dni temu

ciekawe, kiedy TPS wielki ulicznik i prawilniak opowie swoim słuchaczom, jak spotkał Białasa na stacji benzynowej i spierdolil do auta w obawie przed wpierdolem. Troglodyci sluchacze tpsa mysla, ze wygrał beef z SB a prawda jest taka, ze gruby Białas go pogonił

Ai lei lei lei lei la dibi dali domba ce gagica bo
7 dni temu

PRZED KOŚLAWYM ROLNIKIEM Z TERESINA UCIEKAĆ, TO TRZEBA BYĆ LESZCZEM. JA MYŚLĘ, ŻE JAK MOCNIEJ WIEJE TO TEPEPIES SIEDZI W DOMU, BO BY GO WIATR PORWAŁ

Agnie
7 dni temu

Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona – http://loveto.one/agnie

Krzysiek
8 dni temu

Gówno techno rap

Andżej
7 dni temu

Niezwykła sprawa, jak można zrobić karierę (no bo nie ma się co czarować, wyświetleń Cuckon nabija w chuj, featy u najpopularniejszych twórców, jakkolwiek by nie oceniać ich twórczości, to też nie byle co) zaczynając dosłownie od zera, wybijając się dzięki opłacaniu przez mamę newsów na GlamRapie. GR piątym elementem hip-hopu w Polsce.

Odb
8 dni temu

Kutafon & Cwelik Śmietana prezentują „Perystaltykę”

Kukon
8 dni temu
Reply to  Odb

Rucham Cię w odbyt

Małolat k2
8 dni temu

A na drzewach zamiast lisci będą wisieć islamiści wyjazd z tym brudasem i tym jak mu tam fiuton

Kukon
8 dni temu
Reply to  Małolat k2

Wypierdalaj 60-tko

Ruspect
7 dni temu

Masakra jaki syf. Magiera podkładzik disco polowy i dwóch pseudo raperów.

Popularne