Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Kukon na kanale QueQuality

Singiel i teledysk „Wróg u bram”.

Opublikowany

 

Na kanale QueQuality pojawił się singiel Kukona „Wróg u bram”. Zwiastuje on nową kompilację wytwórni zatytułowaną „Untitled01”.

„Untitled” to seria kompilacji stworzona przez wytwórnię QueQuality i zaproszonych specjalnie na tę okazję gości spoza labelu. Pierwsza część projektu ukaże się na początku 2020 roku.

Koncept „Untitled01” polegał na oddaniu wolnej ręki zaproszonym artystom w kwestii doboru muzyki i tematów. Głównym celem wytwórni w stworzeniu tego albumu było zestawienie ze sobą na jednym krążku kilkunastu wyrazistych twórców i nie stawianiu im żadnych barier. Pierwszymi singlami promującymi album „untitled01” są utwory stworzone przez Tymka oraz Qrego. Kolejne zaskakujące nagrania w drodze.

Tracklista

 1. Tymek x Gedz – Jaki chciałem być
 2. Qry & MØJI – ZMSW
 3. grimmy – ghost jacket
 4. Kukon – Wróg u bram
 5. Kabe – Que Pasa?
 6. untitled06
 7. untitled07
 8. untitled08
 9. untitled09
 10. untitled10
 11. untitled11
 12. untitled12
 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Sentino

Stara Kukona podobno ma w chuj dlugow w Providencie, tyle już kasy pozyczyła żeby sponsorować karierę tego gówniaka. Niestety wszystko na marne, bo nikt nie słucha tych wysrywów małego ćpuna. MIłość matki jest ślepa.

Profesoor Trapu

Typ jej spierdolil z wiadra po aborcji i przez 10 lat ukrywał sie w kanalizacji, dopiero znalazl go Norek z Miodowych Lat i wyszkolil na rapera puszczajac mu w kolko swoich ulubionych rapperow – T Rapperow znad Wisly. Kukon poprzysiagl zemste na swojej starej i obiecal sobie ze kiedys ja kopnie tak mocno w pizde, ze jej macica wyleci jak stary cd z odtwarzacza

Odb

Kondon w wannie quecwelity

ku kon klan

Czekać tylko na kawałek Kukona z Kizo, tak właśnie umiera rap.

Pzdr

Jest juz

Pykipyk

Stary dobry rap. Pierwsze nagrywki kukona z lat 90 to już klasyki, mamy rok 2020 a on dalej trzyma poziom. Przetarl drogę wielu raperom, takim jak tede , peja, czy sokoł. Ponoć to właśnie kukon pisał sokolowi teksty ma WWO.

pimpjuice

a tak serio to widzę, że przewaga polskich newcomerów wygląda tak: dresy tiro, bluza oversize, vansy albo inne buy z sizerra. na głowie kucyk, warkoczyk albo farba. Bizuteria srebrna albo jakieś okulary hipisowskie typu john Lennon – uwaga tak wyglada RAPER POLSKI.

Muzycznie – bit trapowy który w sumie mógłby często byc bitem popowym albo elektronicznym pod wyspiewy dowolnej wokalistki typu Marina, Natalia Lesz.

tekstowo – teskty o jakichś dziwnych schizach emocjonalnych, dołach po dziewczynie jakieś emocjonalne metafory które brzmią często jak użalanie się nad sobą / opisywanie toksycznej miłości i tego co tam się dzieje w głowie jak już się obcuje z kobietą / opisywanie melanży które ponownie są toksyczne, destrukcyjne ale jako że a) dziwne stany w głowie b) zła kobieta to była to c) idziemy w destrukcje używkami które potęgują jeszcze bardziej toksyczność wszystkiego.

więc myśle że tutaj może lepej pogadać z rodzicami, ewentyualnie z psychologiem a jesli już pchacć sie w rap to:

1) wyglądać jak raper – jesli nie masz kasy na złoto to jest szereg brandów, modeli kicksów, no po prostu ta kultura ma własny styl troche inny niż pare lat temu ale wciąż…

2) rapować albo pod tłuste klasyczne bity na jakichś kozackich samplach lub pod ostro zbasowane trapowe produkcje ktore nie brzmia jak budzik w smartfonie;

3) albo dawać powazne BARS i to gęsto jak Grizelda Records albo przynajmniej mieć flow. Nie użalać się nad sobą. mieć trzezwe spojrzenie albo chociaz zabawne.

Oskar Pam Pam

To typowi reprezentanci Que Quality, np ten złodziej bytomski i dłużnik co wyjebał swoich ziomków Kartky – on ma same „rozkminki” bez ładu i składu, jebać cię padalcu, w Bytomiu jesteś spalony

KANARek

Kocham koncerty tego kulfona, nawet biletów nie sprawdzam bo jak, jak nikgo tam nie ma?

panpe

ja myślałem że te ogrody to zespół jakiś dziewczyn. nie słuchałem ani razu, teraz pisze też nie sluchajac ale nie jest mi z tym wcale źle.

Prawda

Opublikowany 23 godziny temu 9 stycznia 2020 Przez Sebastian Skajnowski

13:43 17

pimpjuice

Zamiennik za polskiego Chrisa Browna który idzie na swoje przeczuwając zerwanie aktualnej umowy przez Riddlera polskiego rapu.

Popularne