Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Kukon prezentuje „Sypialnię”

Raper promuje nową płytę.

Opublikowany

 

Po świetnie przyjętym albumie „Afera” nagranym z Magierą, Kukon nie marnuje czasu i prezentuje kolejny projekt. W ręce fanów trafia dziewięcio kawałkowy materiał „Kraków, Marzec 2020”. Na kanale rapera pojawił się też kolejny teledysk. Tym razem do utworu „Sypialnia”.

– Kraków, Marzec 2020 – to historie i przemyślenia spisane podczas jednej z chłodnych marcowych nocy, w jednej z krakowskich kamienic. Gdy za oknem szalała pandemia, a w sypialni tańczył diabeł, klawiatura chłonie wersy, w sercu wybucha wulkan. Zróżnicowany klimat stworzony na bitach przez Ka-Meala, zlany wodospadem myśli i podpisany jak książka poplamiona winem na białej pościeli.” – tak właśnie swój nowy materiał przedstawia Kukon.

 
20 komentarzy

20
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Kutafon prezentuje „Analnie”

ProfesorNaukk

Wiecie jaki jedyny plus z obostrzeń w związku z Covidem? Nie było żadnych jebanych festiwali i tzw. kabarety chyba przestały istnieć

EJ TY KOLO!!!!

ALE DUPY DAWAŁEŚ NA DWORCU W LEGNICY TY JEBANY PARCHU.

Naczelnik

Ej ty koło props w chuj a pojazd z tą pizda, aż sie zaśmiałem. Profesorkowi tfuu na ryj bo to zły, zakompleksiony nolife.

YEBAĆ p0lki

Staranie się i betaorbitowanie #p0lka
to odzieranie się z godności ponieważ i tak żadna nas nie będzie chciała.
Ukrainki wydają się rozsądną alternatywą ponieważ mają o wiele mniejsze wymagania.
Dodatkowo są zaradne( przeżycie tam za przeciętna pensję to sztuka).
Oczywiście są ładne i dbają o siebie w stopniu który jest nieosiągalny przez żadną p0lkę.
Dodatkowo niektóre w nich mieszkają tuż przy granicy z Polską więc pojechanie w celu znalezienia jakiejś jest łatwe.
Po co mamy podejmować bezsensowne wysiłki żeby znaleźć jakąś kraju jak możemy pojechać na Ukrainę i znaleźć tam piękną oraz kochającą kobietę

Boleslav Bahno

Kto trzyma wannę w sypialni?

Rafalala

Ja

Serdel

Niesamowite, że matce tego narkomana udało się go tak wypromować na tym zajebanym kałem portalu, cotygodniowymi przelewami na newsy, że zrobił nawet płyte z magierą. Swoją droga Magiera jebnał by chyba bity dla rafalali jakby zapłacił (co nie zmienia faktu że zna sie na robocie).

Quelle

Halloween dopiero za miesiac a Kukon juz biega w przebraniu Nosferatu….. Zara chwila…. To jest jego prawdziwa twarz?

HryTyj

To ten co mu stara kupiła „kariere”? ZERO SZACUNKU!

Zenon

Raczej Syfialnia

Pissing Cock

Ja to widzę tak, że Słoń go bierze do swojej następnej gry. Będzie to kolejna świeżutka podróba – tym razem S.T.A.L.K.E.R.a. Zatyłować to „Zemsta Prypeci – genetyczna zagłada”. Ryj Kukona na okładkę. Wszyscy przeciwnicy to nowa rasa mutantów – kukony (tu znowu skorzystać z wizerunku tego stwora). Oczywiście wszystkie mają zapierdalać w dżinsowych ogrodniczkach. Jako soundtrack proponuję zapętlony utwór „Zenek” zespołu Cover Up w wersji boomer mix. Rozgrywka wyglądałaby jak zwykły fps, ale nie ma w niej żadnej broni. 15 minut w tym świecie i koszmary gwarantowane. A jak dorzucić do tego jakieś „kolekcjonerskie nawozy do grzybów” to byłby to „hit” na całe życie! Lokacja w tej świetlicy też musi znaleźć się w tej grze!

Maraton Uśmiechu

– Jak zapłodnić starą codziennego suchara?
– To proste!
– Spuścić się na ścianę resztę zrobią muchy.

HAHAHAHAHAHA

PejaTVN

To fajna masz sypialnie, wyglada jak Melina na szkolnej 17.

Member Frequency 9

Member Frequency 9
Uważajcie na siebie. Rząd amerykański rozstawia na blokowiskach anteny GSM. Będą prać mózgi młodzieży w wieku 14 – 21 lat. Sebiksy, które odbierają sygnał GSM, będą wozić się bezkarnie po ośce w barwach wojennych.

Uważajcie na siebie.

ProfesorNaukk

A tak w ogóle to Timo Werner strzelił wczoraj pierwszą bramkę w Chelsea. Fuck Yeach!

EJ TY KOLO!!!!

KURWO LEGNICKA PROFESORSKA A STARY NIE SZTRZELIŁ CI STOLCEM NA RYJ KURWO DWORCOWA?

EJ TY KOLO!!!! NA 100% JEBAĆ PODSZYWA

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD KUKON. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

Kutanozaurus Rex

Co z tego i kogo to obchodzi ? A po za tym chelsea i tak przegrala… hahahahahaha

Pissing Cock

W czwartym meczu tej zajebistej paki. Jak na razie widać, że to był zajebisty zakup. I już wpierdol u siebie z LFC i pożegnanie z EFL. Gratulacje! Wszystko wraca do normy.

Popularne