Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Mówią Mi” to kolejny singiel promujący wydawnictwo Albo Inaczej 2. Tym razem główną rolę odgrywa tutaj Igo, wokalista znany z bardzo popularnego w ostatnim czasie duetu Bass Astral &Igo, reinterpretujący klasyczne nagranie hip-hopowego duetu Grammatik.

Klip do „Mówią Mi” to szczególny projekt, zrealizowany w Zakładzie Poprawczym w Studzieńcu, a główną rolę odgrywająsami wychowankowie. Tak opisują pracę nad obrazem jego twórcy z Makata Studio:

Każdy z wychowanków ma swoją historię. Nikt nie znalazł się tam przez przypadek. To młodzi ludzie, którzy szukają drogi i własnego miejsca w świecie. Stali się oni bohaterami i twórcami teledysku do utworu „Mówią mi” zinterpretowanego przez Igo w ramach projektu Albo Inaczej 2.
Większość materiału została nakręcona przez chłopaków podczas warsztatów filmowych prowadzonych przez reżyserkę Patrycję Polkowską. Pokazali nie tylko przestrzeń, w której żyją. Podczas zwracania kamer na siebie chłopaki złapali w obiektywie, to co najważniejsze – przyjaźń, młodość, radość życia, nadzieję.

Albo Inaczej 2 to album wypełniony nowymi wersjami klasyków polskiego hip-hopu w wykonaniu najciekawszych wokalistów współczesnej sceny.

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Trystydycymyt

Nie no. Gratulacje! Pięknie żeśta to spierdolili. Man nadzieję że Asz z Noonem was znajdą i najebią wam konkretnie za te ambitne remiksy.
Przeca na to powinien być paragraf i chuj do uszuf dwuch na raz.

Trystydycymyt

A, zapomniałem dodać, że chuja się znam na rapie.

Tuptuś inaczej wal mi konia głową

To nie jest hib hob więc jebem na to

tdf

BEKA Z TYCH KRYMINALISTÓW.

terra

Nie wiem kto to, ale ma potencjał. Dobry wokal, taki 8/10 jak na bluesową stylówę.

00:12 i 17

05:07 17

29 października

Popularne