GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Kuqe 2115 na Dzień Matki

Posłuchajcie „Tak się cieszę, że Cię mam”.

Opublikowany

 

Dziś o północy w serwisach streamingowych bez żadnych zapowiedzi ukazał się singiel „Tak się cieszę, że Cię mam” od Kuqe 2115, czyli jednego z reprezentatów labelu Bedoesa – 2115.

Reprezentant najpopularniejszej ekipy hip-hopowej w Polsce Kuqe 2115 przerywa wydawniczą ciszę emocjonalnym i niezwykle szczerym singlem z okazji Dnia Matki „Tak się cieszę, że Cię mam” w którym porusza wątek swojej relacji z Mamą, która mimo trudności losu nauczyła go jak kochać i czym jest domowe ognisko. Kuqe 2115 w utworze wyraża swoją wdzięczność za jej wsparcie jednocześnie podkreślając, że żadnego słowa nie opiszą uczuć jakimi darzy Mamę oraz w piękny sposób dziękuje jej za trudy macierzyństwa.

Za produkcję utworu odpowiada kolektyw double three, który na swoim koncie ma już kilka rapowych hitów w tym produkcję dla 2115 z albumu „Rodzinny Biznes” w postaci singla „DRESSCODE” z Taco Hemingwayem.„Tak się cieszę, że Cię mam” to luźny kawałek wypuszczony z okazji Dnia Matki, ale z pewnością premiera albumu Kuqe jest już bliżej niż dalej, więc fani artysty muszę się jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

 


17 komentarzy
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Piękny Łaskawy Polak
12 dni temu

Kuquold 2115

Dziadek Oskara Pam Pam
11 dni temu

Kukiel

Dziadek Oskara Pam Pam
11 dni temu

Pękniety Kukiel

Torchaławianka
11 dni temu

O kurrrrrrvvvva jakie.guwno

Korek
12 dni temu

Widać, że mama chciała żeby wyrósł na porządnego człowieka, a on wyrósł na pazia jednego z najgorszych polskich dukaczy. Pozatym póki jego mama jeszcze jest obecna i może przesłuchać tego kawałka to powinien tylko dla niej go nagrać i tylko ona powinna móc go odsłuchiwać. Jak ja idę dać prezent mojej mamie to nie może go używać dodatkowo z 10 tysięcy przypadkowych dzieciaków.

A Jezusowi Kazali Spać Znów
12 dni temu

Cały glamrap je.bie Piotra Olszowego. Nie masz szans, mała dzi.wko. Jesteś łamany na osiedlu najpóźniej do końca weekendu.

A Ciebie Kukle i tak nikt nie słucha, Stonoga cię wyjaśnił wiele lat temu.

Odb
12 dni temu

Kupe 2115 na Dzień Wanny

Krzysztof Knoblauch
12 dni temu

Kupę 2137 na dzień transa

Piękny Łaskawy Polak
12 dni temu

ja się nie dziwię Chadom że olewają stare rupiecie #p0lka 25+
z ciekawości wystalkowałem niektóre bardziej hot baby z czasów liceum i teraz w wieku właśnie ~25-27 niektóre już wyglądają naprawdę jak xD stare trumny zgrażyniałe, takie coś r00chać to tragedia
dla porównania goście nawet jeśli incele subhumany to nie postrzali się tak bardzo. Widać, że już nerd nieco starszy, ale dalej po mordzie idzie rozpoznać, ze koleś ma 20-kilka lat, a nie 30+ xD
czyli jednak goście starzeją się jak wino, a baba jak jogurt xD chwila nieuwagi i następuje transformacja z r00chable samicy w potwora

Tylko ten typ mez
12 dni temu

cukold beka z leszcza ha tfu

Gandzia
12 dni temu

Chociasz jeden ma raper dobre intencje.

Diss
12 dni temu

Nie wszyscy Polacy są z polskiej wsi?

Kukold Sigma
12 dni temu

Czasem jak jestem bardzo niewyspany to nachodzą mnie z nikąd różne otrzeźwiające myśli, i właśnie dziś tak miałem. Dotarło do mnie, że ta cała polityka, te ideały nam wpajane, promowanie postaw takich czy siakich, patriotyzm czy lewicowość, to wszystko ma za zadanie zrobić z Ciebie frajera i kukolda, żebyś się poświęcił nie we swojej sprawie. Naprawde kurde kiedyś szedłeś na wojnę, bo Ci najezdzali do dom i czy tak czy siak nie miałeś wyjścia, a potem miales jakiś szacunek do końca życia jak naprzykład mój dziadek AKowiec. A dziś no wiadomo, szkoda oddać w czyjeś ręce swoją ojczyzne, ale z praktycznego punku widzenia, to i tak sobie gdzieś uciekniesz iprzeżyjesz sobie w tym czy innym kraju. Kiedys bronileś swoich kobiet, ktore byly z Tobą na miejscu, wiec naprawdę było to poczucie obowiązku obrony swojego stada, a dziś? Dziś system jest tak skonstruowany że i tak kobiety wywiozą gdzieś w bezpieczne miejsce i ich życie nie bedzie zagrożone, a Tobie pozostanie bronienie pustych budynków.

Kukold Sigma
12 dni temu
Reply to  Kukold Sigma

Więc bedziesz tam stał z bronią w tym pustym mieście, albo gdzies w okopach. Jak sie teraz popatrzy na sytuacje Ukrainców. Jeden Saszka z drugim kocha ojczyzne i siedzą gdzies w okopach trafi czas, zdrowie i zycie, a drugi Ukr cwaniaczek siedzi sobie w Polsce czy Holandii zarabia sianko i ma zycie na lepszym poziomie niz przed wojną. Już nie mówiąc o ukrainskich Juleczkach szalejących po portalach rankowych, szukających tam lepszego życia. Ta wojna dla wielu z nich to paradoksalnie życiowa szansa. Jak sie o tym wszystkim pomyśli to trzeba sobie zadac trudne pytanie: Czy naprawde warto walczyć za Ojczyzne w dzisiejszych czasach? W Europie zachodniej kryzys demograficzny przyjmą z otwartymi rękami każdego białego. Czy warto ryzykowac życie za obrone ojczyzny, co w zamian, poza satysfakcją z odjeebania paru wrogów? Powtarzam pytanie co w zamian?

Sczawik
12 dni temu

jego matka to ku$$wa

Prawicowiec
12 dni temu

Boli mnie, że jakby taki pajac podszedłby do dziewczyny która mi się podoba to zaraz pozwoliłaby mu na wszystko. A na mnie wieczna saga, jakbym niewidzialny był.

Popularne