Sprawdź nas też tutaj

News

L-Pro opowiedział o beefie z Youtuberem Kamerzystą

Producent był gościem magazynu WuDoo.

Opublikowany

 

Jeśli nie zdobędzie się szacunku w branży, nie wypije się jakieś tam wódki z kimś, to nie można bez konsultacji wycierać sobie mordy czyimiś ksywkami – mówi L-Pro, który ma beef z Youtuberem Kamerzystą.

W związku z beefem pomiędzy L Pro a Youtuberem – Kamerzystą, redakcja magazynu WuDoo postanowiła zapytać uczestników o kulisy tego zamieszania, zapraszając do studia L Pro, producenta znanego m.in. ze współpracy z Fabolousem , Sitkiem, Pihem, Chadą, Białasem czy Kajmanem.

Dzisiejszy gość obszernie wypowiedział się na temat relacji z Kamerzystą, opowiedział o początkach współpracy oraz sytuacji, która sfinalizowała się beefem. Mateusz opisał plany, jakie dzieliły go z Kamerzystą: „On miał zajawkę na hajs, a ja pojechałem tam z zamiarem upolowania go jako produktu do swojej wytwórni” i Kubańczykiem, a także tłumaczył pobyt w szpitalu tego drugiego: „Jak on w ogóle to nawinął, jakbym go tam zawiózł do tego szpitala”.

W studio pojawili się również: organizatorzy Bitwy O Hype, reprezentanci
Szczecińskiego Podziemia, Siwecka. Za sterami: Aśka ‚Aha T’ Tyszkiewicz.

Magazyn WuDoo emitowany jest w każdy czwartek (23:05-1:00) na antenie Polskiego Radia Szczecin lub WuDooTV.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
skurwol

chuj mnie obchodzi typ co wyglada jak hobbit kurwa, a tym bardziej kolo co lata w worku na buty na lbie

Odb

Youtuber kamerował beefowaną opowiesc o l-pro

Young Cygan z Żyrardowa

Temu jednemu kolesiowi coś sie przykleiło do głowy a tak ogólnie to wszyscy osobnicy płci męskiej na tym zdjęciu wyglądają jak cwele a najbardziej ten z dredami.

ProfesorPedał

Po zdjęciu widać, że ten magazyn wspiera kartę LGBT+. Co to kurwa za dziwolągi,szczegolnie ten ktoś w dredach

Przechodziłem przez waryna a w sztuksie bez dowodu

Co to za zchujowiale kurwa newsy o podludziach
Jacy to raperzy żeby kurwa mieli Beef
Banany pierdolone tfu

fifa rafa

CHUJ MNIE STRZELA JAK TAKIE PIZDELINY CIEPŁE ZABIERAJĄ SIĘ ZA RAP GRE. KURWA CZARNUCHY DZIURAWIĄ SIĘ ZA ZWROTY A W POLSZY BRZYDKIE JAK CHUJ KURWY METR 60 NABIJAJĄ SIĘ NAWZAJEM NA PAL I ZLIZUJĄ GÓWNO Z CZUBKA JA PIERDOLE ALE MNIE PIECZE Z WKURWIENIA. WYPIERDALAM PŁYTY ZA OKNO KURWA . KIM JEST TEN SKURWYSYN CWEL JEBANY W DUPE PIERDOLONY L- JEBANA PIZA- PRO, JAK MOZE BYĆ KURWA ZWIĄZANY Z RAPEM JAK CHCIAL KURWA WPROWADZIĆ PIZDE POD WOREM A POTEM TA PIZDA W MNIEJ NIEUDACZNY SPOSOB ZJADA GO I WYSRYWA NA RZADKO Z ODRZUTEM. P I E R D O L E P O L S K I R A P SPIERDALAM NARA DO NIGDY

HHHHHHHHHHHTFUUU

KURWY

reklamka

Strona stworzona w celu ułatwienia poszukiwań wokali dla każdego chętnego.
http://acapelle-rapsy.pl

Popularne