Sprawdź nas też tutaj

News

L-Pro wyzwał Kamerzystę na pojedynek na Fame MMA

Producent prowadzi beef z popularnym Youtuberem.

Opublikowany

 

Sporo szumu wywołał konflikt producenta L Pro z Kamerzystą i Kubańczykiem. Magazyn Wudoo postanowił przyjrzeć się głębiej tej sprawie zapraszając w ubiegłym tygodniu do studio L Pro. Dziś redakcja będzierozmawiać z jego „przeciwnikami”.

Oskarżony przez producenta o oszustwo Youtuber, opowiedział m.in. o zalążku konfliktu: „Nagrałem mu te próbki, po pewnym czasie wysłał mi
już zmixowaną wersję, tylko że ta zmixowana wersja była totalnie rozjechana, rozjechał ślady, nie był w stanie zrobić tego profesjonalnie, więc zrezygnowałem ze współpracy z nim”
– tłumaczy Kamerzysta.

W trakcie rozmowy Kubańczyk aka Ochroniarz wspomniał o załamaniu nerwowym spowodowanym czekaniem na kawałki i klipy, które zakończyło się pobytem w szpitalu w stanie przedzawałowym: „Wsiadłem do auta, coś we mnie pękło i trafiłem do szpitala, lekarze stwierdzili ten stan przedzawałowy” – tłumaczy.

Goście opowiedzieli również o swoich sukcesach, planach na przyszłość.

Na koniec rozmowy redakcja magazynu Wudoo zadzwoniła do L Pro, który oficjalnie wyzwał na pojedynek Kamerzystę w Fame MMA. Czy Youtuber przyjął wyzwanie? Tego dowiecie się, słuchając audycji od godz. 23:05 na antenie Polskiego Radia Szczecin lub WuDooTV.

 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Samuraj2115

Jebać tego L-Dno po prostu fejm mu dawno wygasł i szuka rozgłosu. Ciekawe kiedy zapowiedź jego albumu. Prawilnie przypominam że rap to muzyka od idiotów dla idiotów.

Odb

Kamerzysta AMM pojedynkuje się z wyzywającym Pro-L bez fame’u

Szczaw

Bardzo mądre słowa Samuraj2115

Twój Starry Potter

Chuj w mordę postgimbom z nickiem 2115, chuj w mordę cwelowi z workiem na łbie i chuj w pizde nieudolnym producentom. Wszyscy jesteście siebie warci śmiecie. Odbiorcy to pojebane gnoje, a ich idole to rozjebane kurwy

Samuraj2115

Jesteś jebanym debilem jeśli nie skumałeś że ten nick to prowo xd

SobotaMordko

wypierdalać z tym, gównem. To nie jest rap eSSa

gsfdgs

PRZECIEŻ L-ZJEB JEST GLUPSZY OD NICH, WIDAC ZE CHUJEK MA PARCIE NA SZKLO JEBAC PRZYGLUPA I POZERA.

Jutro

Jutubowe dno

Sobota

Aaa kurwa czyli o to chodziło od samego początku… Jebac

TurkiśKebab

TYLKO ROGAL DDL

Majster

Coś ostatnio nic nie wydaje, wiecie może dlaczego?

Tede

Bo jest chujowy

sdfsdf

dal w weekend 3 kawalki

Popularne