Sprawdź nas też tutaj

News

Lackluster nowym zawodnikiem w barwach Def Jam’u i Island’u

„Bądźcie gotowi”.

Opublikowany

 

lackluster

Szymon Mikła, bo tak naprawdę nazywa się Lackluster to wokalista, producent i multiinstrumentalista, tworzący crossover między post hip-hopem, elektroniką, popem i indie rockiem.

W październiku 2022 jako pierwszy artysta podpisał się z dwoma labelami Def Jam Recordings Poland & Island Records Poland, co wynika z różnorodności muzycznej artysty i współpracy dwóch wytwórni. Debiutancki singiel „Kieszenie” w nowych barwach ukaże się już 14 października 2022.Lackluster w swoich tekstach nawiązuje do etapu życia, w którym aktualnie się znajduje, czyli wyprowadzce do dużego miasta, odnajdywaniu się w tkance miejskiej, imprezach, popkulturze i relacjach. – Bardzo długo mnie nie było, zebrałem sporo materiału do szuflady, zrobiłem transfer, zmieniłem ekipę, bądźcie gotowi – mówi Lackluster.

W te wakacje razem Lackluster z Zalią wydali letni numer „plany”, który świetnie przyjął się na streamingach jak i w radio. 
10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
KEJKUM KEJKUM OLO RATUJ !!!
1 miesiąc temu

CHRYSTE PANIE… KOMU BY SIE CHCIALO TOPIC PIENIADZE W TAKIM SZAMBIE KTORE NIGDY SIE NIE ZWROCI NIE ZAGLEBIAJAC SIE JUZ W TO ZE TO JAKIS KOLEJNY HIPSTER O MIERNYCH UMIEJETNOSCIACH RAPOWANIA

Rafalala
1 miesiąc temu

Crossovera to ja mu moge zrobić w wannie

cwel
1 miesiąc temu

lackluster definicja: 1. without energy and effort: 2. lacking energy and effort:

lackluster przymiotnik

nijaki, bez wyrazu, bez życia, przygasły, bez blasku, bezbarwny (np. występ, oczy, włosy) 
nudny jak flaki z olejem 

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
1 miesiąc temu

Chyba zawodniczką…

Idżokono Bemalunga
1 miesiąc temu

Sorry, s.rałem dość długo, ale już jestem. To co mówiliście ?

Marcinek28
1 miesiąc temu

Znam go osobiście. Rozmawiałem z nim dzisiaj w sklepie na temat tego, które bułki są bardziej świeże.

Rudolf Hess
1 miesiąc temu

Będziecie mieć plany qurfa jak zaczną atomówki spadać. Powłóczycie się, jak temperatura będzie wynosić 50 stopni i nie będzie czym oddychać. Kolejne debile dukający jakby na świecie nic się nie zmieniło. Tylko hedonizm, nayebać się, milutko ma być, łatwo, fajniutko. Idiokracja.

Korek
1 miesiąc temu
Reply to  Rudolf Hess

Więc powinieneś się cieszyć jak jesteś taki silny i taki świadomy zagrożenia. Bo te owieczki będą w wielkim szoku kiedy bańka pęknie, będą biegać w kółko krzycząc, płacząc z przerażenia. Ty już będziesz wiedział co się właśnie stało i będziesz mógł w pierwszych sekundach zacząć działać by się ocalić- oni za to będą potrzebować o wiele więcej czasu by zaakceptować to, że swiat nie jest już taki kolorowy jaki był gdy dzień w dzień mówił im to telewizor.

Popularne