Sprawdź nas też tutaj

News

Laikike1: „Mój flirt z muzyką polega na swobodzie i wolności”

Seria „Level up-ów” zakończona.

Opublikowany

 

laikike1
Laikike1

Publikacja dziesiątego „Level Up-u” zakończyła popularną serię Laika, której kolejne części były prezentowane zawsze na zakończenie roku. Raper podzielił się ze słuchaczami refleksją na temat kawałków, które otrzymywaliśmy przez ostatnie dziesięć lat.

„Levele nigdy nie miały być podsumowaniem sceny”

Lakike1 podziękował fanom, że przeżyli z nim piękną przygodę, która z roku na rok nabierała nowego tempa. – Najbardziej będzie mi brakować gorączki nagrywania wokali bo zawsze robiliśmy to ”za pięć dwunasta” a tak już robić nie zamierzam – tłumaczy.

Poniżej pełna treść komentarza:

„Levele nigdy nie miały być podsumowaniem sceny i mimo, że kilka z nich miało taki charakter kilka -będąc o owy posądzony- mogłoby nie zrozumieć zarzutu. Każdy z nich był po prostu odzwierciedleniem uczuć jakie towarzyszyły mi w momencie jego pisania i miały na celu pokazać Wam gdzie aktualnie jestem emocjonalnie. Mam wrażenie, że kilka osób wprosiło się tu na jakiegoś rodzaju polowanie, o którym ja nie wiedziałem nic bo mnie nikt na nic podobnego nie zapraszał.

Mam wrażenie, że kilka portali postanowiło uraczyć tę serię stygmą, o czym wiedziałem aż za dobrze. Mam również, ale tu już nieodparte, wrażenie, że w dzisiejszych czasach jesteśmy narażeni na miażdżącą naszą wrażliwość ilość bodźców: szybciej, więcej, natychmiast! Pamiętam kiedy wypuściliśmy piątkę: ktoś powiedział ”to nie jest Level”. Przepraszam, ale my decydowaliśmy co nimi było. Jeżeli komukolwiek wydaje się, że kiedykolwiek
nagram cokolwiek pod jakimkolwiek naciskiem to jakkolwiek się myli. Mój, może nie mariaż ale na pewno flirt, z muzyką polega na swobodzie i wolności.

To nigdy nie będzie ”jebanie cweli” czy ”rozpierdalanie wacków” dla samego faktu. Tu musi być powód. Siódemka była ostatnim, gdzie ten powód miałem.

Za każdym razem kiedy robiłem to z pasją i wkurwieniem tak właśnie się czułem. Jeżeli robiłbym to z innego powodu byłaby to tylko rozrywka dla gawiedzi a za taką, z całym dla gawiedzi szacunkiem, nigdy nikogo z Was nie miałem. Jeżeli agresja nie wypływa bezpośrednio z Ciebie nie ma sensu. Tak chaotyczna jak można ją postrzegać – wcale tą nie jest bo w odpowiednich rękach cechuje ją pewnego rodzaju mądrość. Jeżeli jest tylko pierdoleniem dla pierdolenia  to znaczy, że nie szanujesz tej mądrości. Tak stawiasz pierwszy krok w stronę przepaści. Identycznie jest z przyjaźnią, miłością i zamyśleniem. Tego nauczyłem się a Wy towarzyszyliście mi w tej podróży za co jeszcze raz dziękuję. Odnośnie głosów cichego pożegnania: moja agresja, miłość, przyjaźń i zamyślenie są teraz, tak zresztą jak my wszyscy, o 10 lat starsze. Nie miałbym śmiałości żegnać się z tym kręgiem, ja go po prostu w końcu złożyłem w całość i zamierzam na nim polegać przy każdym kolejnym projekcie”.

Niedługo mamy otrzymać informację na temat fizycznych wersji płyt z „Level up-ami”.

11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
dureń z tvn
3 lat temu

Z jaką muzyką, chłopie, co ty pierdolisz? Znaczna większość tego co puściłeś to zjebany mix/master, chujowo zgrane wokale…zero szacunku do odbiorców, więc kulturalnie zapytam o jakim flircie pierdolisz? Przecież to niepoważne, by tak chujowo zrobione kawaliny udostępniać. Dobrze, że to już koniec tego chujostwa i tych skurwiałych refrenów zwierzaka. Teraz możesz iść do sypialni, bo czeka na ciebie ze skrzynką kraftowych.

Odb
3 lat temu
Reply to  dureń z tvn

Flirt:”Z swobodzie na i Laikike mój muzyką wolności1 polega”

PRAWDEMOWISZ
3 lat temu
Reply to  dureń z tvn

To nie flitr tylko gwałt. Ponoć jego weną był kutas bobaira

taxi driver
3 lat temu

A pamiętasz jak się napierdoliłeś na koncercie i spierdalałeś w taksie? xDDDDDDDDD ty kurwiaku z grzywo.

wymię
3 lat temu
Reply to  taxi driver

dobrze, że w taksie, a nie za kierownicą

Twój Starry Potter
3 lat temu

Nie mogę na ciebie patrzy pierdolony pozerze. Jakbym cię kurwo spotkał to bym ci w grzywe napluł. Jebany naplet levele to on nabijał na kutasie Boncwela.

Jasiu
3 lat temu

wez sie kurwa za dorosłe życie xD

ZAMKNIĘTY ŁEB
3 lat temu

PRZECIEŻ JECHANIE SCENY TO JEDYNE CZYM TEN SŁABY RAPER BY W STANIE ZACIEKAWIĆ
POZOSTAŁE RZECZY OD NIEGO TO JAKIEŚ GRAFOMAŃSKIE SZCZYNY, JEBAĆ

Al5822
3 lat temu

Beka z tego blondasa co nie umie rapować. Kurwo jak ja cie nie nawidze za te chujową muzykę i wygląd jak gracjan rostocki

Young Tuptuś
3 lat temu
Reply to  Al5822

To kurwo musisz mieć smutne życie jak boli cie jakiś magazynier xDD

Ghrtg
3 lat temu

Masz odwagę na diss jego ? Czy musisz się umawiać ?

Popularne