Sprawdź nas też tutaj

News

Laikike1 opowiada o swoim alkoholizmie i terapii odwykowej

„Alkohol to bardzo silny depresant”.

Opublikowany

 

Po dłuższej nieobecności Laikike1, który jest autorem corocznych „Level up’ów” wrócił do mediów społecznościowych. Raper założył drugi kanał na Youtube „Marcin Karwacki NieMaMowy”, na którym opowiada o swoim uzależnieniu od alkoholu i terapii odwykowej.

Mieszkający na stałe w Anglii raper chce przybliżyć swoim słuchaczom jak wygląda terapia odwykowa w tamtym kraju. Zaznacza on jednak, że nie jest terapeutą, a jedynie dzieli się swoimi doświadczeniami. – Przestrzegam, żeby nie sugerować się tym, co tutaj mówię. To są tylko moje doświadczenia. – mówi Laik na wstępie nagrania.

Na kanale obejrzycie więcej odcinków.

 
26 komentarzy

26
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Pan Cerniak

Slowo daje jak mnie zawsze ten chlop zajebiscie wkurwial to faktycznie tutaj jakis odmieniony i gada sensownie. Tym samym trzymam kciuki za wlasciwy jurs w zyciu.

Pan Cerniak

Kurs

Odb

LakiLuk1 opowiada o swoim analizmie i terapii odbytowej

Oskar rampapam

propsy za rozjebania solara pedala

stefan

Przybywasz do nas z alternatywnej rzeczywistości?

ALKOMAJNC1410

Laik na odwiecznym propsie kurwa bybzi bybzi>gowno>polski rap w 2k19
Props za normalne wyjscie z nalogu bez pierdolenia jak keke

johny spluwacz

rododendron

AlojzNaplet

Chciałbym shejtowac i zmieszać z gownem ale kurwa po przesłuchaniu jego blogów nie potrafię… idę wyruchac swoją sumie już merda ogonkiem wie co zaraz będzie się działo…

falcone1988

Wszystkie raperzynki takie słabe psychicznie, że popadają w nałogi ?? Czy to część wizerunku ?? Bo kurwa nie kumam… 31 lat żyje i różnych rzeczy się próbowało ale na prawdę trzeba mieć słabą głowę, żeby popaść w takie gówno.
PS.
Tak czy siak props za obranie właściwego kursu

stary rozpalacz

Na szczęście nie wiesz o czym mówisz.

falcone1988

Na szczęście nie… mierzyłem się z trudnościami życia codziennego na trzeźwo (często było ciężko) i nie ułatwiałem sobie używkami (bo tak łatwiej). Masz rację nie wiem o czym mówię ale wiem, że bez wspomagaczy nie jest wcale łatwiej… więc przestań pierdolić !!! Nałóg to oznaka słabości i konsekwencja strachu albo lekkiego podejścia do życia !! Kurwa !! Imprezki, bajlando, zapijanie smutków a później problem bo nie mogę rzucić – może trzeba wiedzieć kiedy przestać ??

Szmato

Jak ciebie chyba starzy nie doruchali że pierdolisz takie głupoty śmieciu

stary rozpalacz

Zejdź na ziemie. Pierdolisz tak bo patrzysz tylko przez pryzmat swojego życia i tego że używki to jakaś ucieczka. Nie masz z tym problemu, super, cieszy mnie to ale nie oceniaj innych jak nie masz pojęcia bo jest zupełnie inaczej niż myślisz.

falcone19888

Podaj jakiś argument, że są inne powody niż te które wymieniłem – Pajacu

Homolove

Chuj to nas obchodzi xd. Wypierdalaj geju

falcone1988

Zabrakło argumentów ?? Standardowe zachowanie członków tęczowej armii LGBT+

LOBBY WARSZAWSKIE

Jebany debilu to ,ze ty pijesz tylko kawkę i herbatkę i ruchasz w niedzielę po kościele na misjonarza to nie znaczy ,że każdy chce lub ma być jak ty jebany pacanie. W PZPR mieli podobne poglądy nakazywać innym a samemu robić co się chce weź zamknij mordę i do mycia wypierdalaj.

falcone1988

Przeczytaj uważnie od początku nacinana stulejko co napisałem… później przemyśl swój komentarz i wróć albo spierdalaj psia końcówko. Nałóg to oznaka słabości !!!

Janek z WOLI

A może ktoś miał w życiu gorzej niż Ty? Może mama nie robiła komuś kanapek do szkoły i nie czekała z obiadem? to że paliłeś skręty w liceum nie czyni z Ciebie takiego bad boya jakbys chciał. Uzależnienie ma różne formy, może pomyślisz nad odwykiem od walenia konia?

falcone1988

Kurwa znam ludzi, którzy żyli w patologii, nie mieli co jeść, nie mieli co na dupę założyć ale obrali inny kurs niż dragi lub inne używki i dzisiaj mają wykształcenie, dobrą pracę, rodzinę – generalnie poukładane życie. Człowiek zawsze ma wybór. Jeżeli uznał nałóg za ucieczkę lub ratunek to znaczy, że miał słabą głowę albo tak mu było dobrze i wygodnie. Wiadomo wzorce mają wpływ ale miał WYBÓR !! Zamiast ćpać, pić czy walić konia mógł zrobić coś innego ze swoim życiem. PS ty pomyśl na odwykiem od strzelania sobie palcówki – analnej również !!

PRZYGANIAŁ PEJA GARNKOWI

ostatni level up to ewidentnie był pisany na ostrym delirium

Mieciu

A to ci kurwa chlor

wakat w tesco

Pić to trzeba umić

rychupejasurówka

Teraz została blogerką? W sumie rapować to nigdy nie potrafiła

Analny Gilgamesz

HAHAHAH TY KURWA MALINOWY NOSIE MENELU

W Jeleniej Górze dobrze pamiętają jak żeś zachlany spał w lokalnej melinie zwanej Komitetem i żebrałeś na piwo i wódę

Jan Wojtyła

w czym kurwa? w jeleniej gorze? xD co to takiego, jakas wiocha na ukrainie?

Popularne