Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Łąki Łan i Otsochodzi w drugim singlu Lech Music Festiwale Inaczej

„Bon Voyage” w nowej aranżacji.

Opublikowany

 

fot. P. Chudkiewicz

Poznaliśmy kolejną odsłonę wakacyjnej akcji Lech Music i Albo Inaczej! Po świetnie przyjętym singlu Natalii Przybysz śpiewającej nową wersję kultowego „Studio, scena, łóżko” Tego Typa Mesa, czas na Łąki Łan interpretujących utwór „Bon Voyage” z repertuaru młodego rapera Otsochodzi. To letni przebój, który pozwoli każdemu poczuć festiwalowy klimat, inaczej.

Nowy singiel Lech Music Festiwale Inaczej, to połączenie funkującej energii jedynych w swoim rodzaju Łąki Łan i charakterystycznego stylu Otsochodzi. Gitara, syntezatory i wokal frontmana grupy – Paprodziada przenoszą nas z zatłoczonego miasta, wprost na kostrzyńskie pole Pol’and’Rock Festival, po którym festiwalowicze co roku przemierzają tysiące kroków. W te wakacje, choć festiwal nie odbędzie się w swojej standardowej formie, najwierniejsi fani poczują jego ducha na Najpiękniejszej Domówce Świata, kołysząc się w rytm „Bon Voyage” w nowej aranżacji.

Bon Voyage to dobre hasło na moment, w którym czujemy, że już najwyższy czas kulturalnie wymiksować się z zatłoczonego miasta, z nudnej imprezy, z dala od telewizorów, podziałów, spalin, napiętej atmosfery… Czas zmienić nastawienie. Niech każdy idzie swoją drogą! Do zobaczenia gdzieś na Łące! Bądźmy na Łączu! – podsumowuje muzyczną interpretację wokalista Łąki Łan.

Do singla zapowiadającego płytę winylową Albo Inaczej – Lech Music Festiwale Inaczej, został stworzony teledysk, który dopełnia słoneczny klimat utworu. Muzyka, dobra zabawa oraz pozytywne emocje to elementy, które od lat przyciągają Polaków i markę Lech Premium na Pol’and’Rock Festival. Taki też obraz festiwalu przedstawia premierowy klip, towarzyszący „Bon Voyage” w nowej aranżacji. Do jego stworzenia wykorzystano materiały archiwalne oraz zdjęcia i video nadesłane przez festiwalowiczów.

Singiel jest już dostępny na kanale Alkopoligamii, Spotify Albo Inaczej oraz na stronie www.lech.pl. Teledysk do utworu można obejrzeć w całości na YouTube Alkopoligamii i oficjalnej stronie Lecha. Nie pozostaje nic innego jak do czasu premiery kolejnego utworu (3 sierpnia) rzucić tylko „Bon Voyage” i wrócić wspomnieniami na Najpiękniejszy Festiwal Świata.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ProfesorNieuk

ocochodzi nie wie o co chodzi, ze mu z rapem nie wychodzi wiec kolega w niego wchodzi tym wzbudzajac sceny podziw, tak sie bawią raperzy młodzi

Odb

Wanny Wann i Ochujchodzi w drugim analu Lech Kąpiele Festiwale Inaczej

Yebećp0lki

Jenny z Forest Gumpa to zbiór wszystkich cech p0lek których nie znoszę. Całe życie się dupczyła ze wszystkimi, a jak zachorowała na HIV to wrobiła Gumpa w dziecko o którym powiedziała mu już dopiero jak wyrósł.

p0lkiBRUDASKI

Polki to są brudaski. Myślą, że nie trzeba się myć, wystarczy dezodorant, który zagłuszy smród. A jeszcze większość jest otyła, taka otyła baba zawsze sapie i poci się, roztaczając wokół smród potu i śledzi z domieszką agresywnych perfum. Popatrzcie sobie polskie „kobiety” na Halle Berry albo Taylor Swift, tak wygląda kobieta a nie jak wy spocony kocmołuch z nadwagą.

facio od krabów

Łaczyska

kokos

ćpuny

Robert Lewandowski

Cześć tu Robert Lewandowski

Popularne