Sprawdź nas też tutaj

teledysk

LAX ft. DJ BRK „ZAPACH” – ostatni singiel z płyty „DOBRY CHŁOPAK”

„Tutaj z majka leci dym”.

Opublikowany

 

„ZAPACH” z gościnnym udziałem DJ’a BRK to ostatni singiel promujący album LAX’a „DOBRY CHŁOPAK”. Materiał jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych.

– Gdy świat ściga się o jakość, a konkurencja walcz o każdy kadr LAX i Johny Film Production wychodzą naprzeciw, pokazując świat jaki jest naprawdę, brudny i poszarpany – czytamy w opisie teledysku.

„DOBRY CHŁOPAK” to osiem energicznych numerów na nowoczesnych bitach, które wyprodukowali BeJotKa oraz Folku, a gościnnie udzielili się DJ BRK, Noemi, ERROR Brygada, TAXITA oraz DJ TE. Premiera krążka odbyła się 10 stycznia 2022 roku.

Odsłuch

4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
pOlki to szmule
2 miesięcy temu

Na normalną, cywilizowaną kobietę jak się popatrzysz np. na Ukrainkę i będziesz się na nią tak długo patrzył, aż ona zauważy, że się na nią patrzysz, to albo się do ciebie ta kobieta uśmiechnie albo podejdzie uśmiechnięta i się spyta:

– czy my się przypadkiem nie znamy?

A na p0o0lkę? Ja pierdole… na p0o0lkę jak na babę jagę, kurwa. Nie, na p0o0lkę jak na wygłodniałego bazyliszka który wyszedł na żer, kurwa. Spojrzysz się na p0o0lke-witaminkę, to jak zauważy, że się na nią patrzysz to, kurwa albo podejdzie i ci wyjebie plaskacza za próbę gwałtu albo się spyta:

– co kurwa, zasłużyłeś, żeby móc spojrzeć na księżniczkę? Patrzysz się na mnie na p0o0lkę-witaminkę. Wiesz kim ja jestem, kurwa? Nie mam urody kurwa ale za to o siebie nie dbam. Mam kurwa wymagania. Mam wymagania!

Popularne