Sprawdź nas też tutaj

News

Lech Polish Hip-Hop Festival 2023 – ogrom zmian i start sprzedaży biletów

Nowa data, dodatkowe strefy i jeszcze większy teren festiwalu.

Opublikowany

 

Lech Polish Hip-Hop Festival to czołowy, polski festiwal muzyki hip-hopowej, odbywający się w Płocku od 2013 roku. W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 6-8 lipca. Organizatorzy przewidzieli sporo zmian. Ruszyła również sprzedaż biletów.

Lech Polish Hip-Hop Festival: 6-8 lipca 2023

Podczas ósmej edycji w 2022 na płockiej plaży każdego dnia bawiło się ponad 20 tys. uczestników. Płock słynie z unikalnej atmosfery, plaża położona w centrum miasta to jedyne takie miejsce w Polsce.

W tym roku czeka nas ogrom zmian, przede wszystkim nowa data – festiwal odbędzie się w dniach 6-8 lipca. – Rozbudowaliśmy infrastrukturę, zadbaliśmy o nowe strefy i powiększyliśmy teren festiwalu. Tegoroczny line-up (który wkrótce zaprezentujemy) bez wątpienia będzie najlepszym w historii – czołówka polskiej sceny hip-hopowej, festiwalowe showcase’y i kilka niespodzianek – nie możecie tego przegapić – informują organizatorzy.Lech Polish Hip-Hop Music Awards

Kolejną rewolucją jest połączenie Lech Polish Hip-Hop Festival z Lech Polish Hip-Hop Music Awards, czyli wielką galą, podczas której nagradzani sa najlepsi twórcy minionego roku. Pierwszego dnia festiwalu na specjalnie przygotowanej scenie wręczone zostaną wyróżnienia w osiemnastu kategoriach. Wszystko to w wyjątkowo, koncertowej oprawie.

Płocka Bitwa Freestylowa

W tym roku czeka na Was także słynna Płocka Bitwa Freestylowa. Czołowi polscy freestylerzy kolejny raz stoczą walki, po których kurz długo nie opadnie. Będzie ogień!

Sprzedaż biletów

Karnety 3-dniowe: W sprzedaży dostępne są 3-dniowe karnety w kilku ograniczonych ilościowo pulach. Karnety są dostępne na Biletomat.pl.

  • Pierwsza pula: 380 PLN – do 29.02 lub do wyczerpania I puli karnetów

Ilość karnetów 3-dniowych jest ograniczona. W przypadku soldout’u przewidywane jest wprowadzenie biletów 1-dniowych uprawniających do uczestnictwa w konkretnym dniu festiwalu (czwartek, piątek lub sobota).

Karnety VIP i pole namiotowe

Karnety VIP: Ściśle limitowana pula karnetów VIP. Karnet uprawnia do przebywania w strefie VIP każdego dnia festiwalu. Strefa VIP to miejsce w którym czas spędzają zaproszeni goście oraz artyści. Do Waszej dyspozycji będzie bufet (dania ciepłe, przekąski, kawa i herbata), open bar (piwo, drinki, softy), osobna strefa sanitarna, strefa chillout, ścianka foto. Cena 1500 zł.

Bilet Pole Namiotowe: Bilet uprawniający do przebywania na jedynym oficjalnym polu namiotowym LPHHF czyli Elooo Polu. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa przygotowaliśmy dla Was jedno, duże pole namiotowe. Do Waszej dyspozycji będzie strefa sanitarna – prysznice z ciepłą wodą, toalety, przebieralnie, sklep z artykułami pierwszej potrzeby, strefa gastro oraz punkty ładowania telefonów. Teren pola jest oświetlony oraz chroniony. Cena 199 zł.

Miejsce: 09-400 Płock, Plaża nad Wisłą, Google Maps: GMRM+PQF Płock

Data: 6,7,8 lipca 2023 r.

 


12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
1 miesiąc temu

Komu utkać pissdę?

cydży
1 miesiąc temu
Reply to  Odb

Swojej starej

Twojstary
1 miesiąc temu

Spoko artykuł. Walić takie zbędne infontypu kto tam ma grać.

Emmmaaa
1 miesiąc temu

W tym samym terminie co Rap Stacja

Andżej
1 miesiąc temu

Lech Roch Pawlak patronem?

Wonsz
1 miesiąc temu
Reply to  Andżej

Msi Skorpion nie jest patronem, lecz tfuj stara kodonem bita na bekstejdżu jak Rita Ora pole homontem jak traktorem

Popularne