Sprawdź nas też tutaj

News

Legenda polskiego e-sportu komentatorem High League 2

Druga gala Malika Montany odbędzie się 5 lutego.

Opublikowany

 

high league logo

Jarosław Jarząbkowski nie będzie jedyną legendą polskiego e-sportu, którą zobaczymy w akcji podczas gali HIGH League 2. 5 lutego w Tauron Arenie Kraków “pashaBiceps” wyjdzie do klatki, a Piotr “Izak” Skowyrski sprawdzi się w roli komentatora wydarzenia!

“Izak” jest najsłynniejszym polskim komentatorem e-sportowym oraz jednym z najpopularniejszych krajowych streamerów. Cieszy się również ogromną popularnością w mediach społecznościowych.

Skomentowanie gali sportów walki będzie dla Skowyrskiego nowym wyzwaniem. Udowodnił on już wcześniej, że takich zadań się nie boi. Miał okazję skomentować już między innymi mecze piłki nożnej – również w czasie mundialu w Rosji w 2018.

Piotr Skowryski skomentuje cztery ostatnie walki gali HIGH League 2, czyli starcia Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak, Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk, Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk i konfrontację o pas niskorosłych pomiędzy Mateuszem “Mini Majkiem” Krzyżanowskim a Maciejem “Big Jackiem” Jaremą.

Galę HIGH League 2, 5 lutego, będzie można oglądać wyłącznie w serwisie HighLive.TV. Wersja podstawowa kosztuje 27,99 zł, natomiast edycja premium, wzbogacona o specjalny Hejt Room, 32,99 złotych.

Ostatnie bilety na wydarzenie w Krakowie są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 70 złotych. Zakupu możecie dokonać przez nasz glamrapowy reflink: highlive.tv/#/ref/glamrap

Podczas HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube’a i TikToka. To wszystko, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie, da niezwykłą i niespotykaną rozrywkę. HIGH League 2 to również niesamowite koncerty i show, które trzeba przeżyć na żywo!

Informacje dotyczące gali HIGH League 2 są ogłaszane w mediach społecznościowych ligi. Pełna oferta zakładów na galę HIGH League jest dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.eFortuna.pl i w aplikacji mobilnej.

Pełna karta walk

  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak
  • Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk
  • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema
  • Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk
  • Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina
  • Alan “Alanik” Kwieciński vs Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert “Dredziasty” Węzka
  • Konrad Karwat vs Mariusz “Super Mario” Sobczak

11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Malik Śmietana UHT
4 miesięcy temu

IZAK TO TEN KTÓRY UŻYWAŁ VPNA ŻEBY GO WRZUCAŁO DO GRY ZE SŁABYMI GRACZAMI I NAGRYWAŁ FILMIKI JAK ZAJEBISCIE GRA I MA SKILLA ? BUHAHAHA

xdsdasd
4 miesięcy temu

ten pierdolony mumin?

Anonimus
4 miesięcy temu

i to jest hibhob!

dzieki
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimus

W końcu coś o rapie.
Ciepłota nie zawodzi https://youtu.be/Ltup88uwBdE

PANJAPA
4 miesięcy temu

Legenda komentowania to jest Morgan,a nie ten ulizany pajac.

PANJAPA
4 miesięcy temu
Reply to  PANJAPA

Morgen*

Dikembe Mutombo
4 miesięcy temu

W końcu coś o rapie

MINISTER
4 miesięcy temu
doktor sowa
4 miesięcy temu

W związku z tym że skorumpowana do szpiku kości Rada Medyczna została pogoniona, powiem to, czego żaden z tych folksdojczów nigdy by ci nie powiedział.

Należy znieść przymus izolacji i kwarantanny.

Helmut
4 miesięcy temu
Reply to  doktor sowa

I przy okazji otworzyć też sklepy w niedzielę, bo to już jest skandal, że ja w niedzielę muszę bułki w placówce pocztowej kupować.

Popularne