Sprawdź nas też tutaj

News

Legenda reprezentacji Polski wspiera przekaz Roberta RS77

Temat jest bardzo poważny.

Opublikowany

 

robert rs 77 jongmen

Pisząc ten tekst, jestem w pełni świadomy, że nie opłaca mi się w żaden sposób do tego dotykać. Zdziwię się, jeśli nie będzie pociśnięte w komentarzach, które oczywiście czytam, jak zapewne również większość raperów, bo wpisy na Glamrapie są w tym momencie chyba najbardziej wpływowym miejscem na polskiej scenie. W każdym razie – kręcenie zasięgów, to nie tylko wybieranie sobie tematów łatwych i przyjemnych, gdzie z góry wiesz, że nic ci nie grozi, jako autorowi. I jeżeli macie odmienne opinie wobec tego, co będzie tu napisane – możecie cisnąć w komentarzach. Osobiście nie mam z tym żadnego problemu, choć dobrze by było, gdyby dano do nich jakąś sensowną argumentację. 

Przechodząc do sedna – niedawno weszła w życie nowelizacja ustawy o służbie więziennej. W odczuciu autora tego tekstu – z czym możecie się nie zgadzać – jest to prowokacja Solidarnej Polski, która ma na celu wywołanie za wszelką cenę napięć w więzieniach i skupienie nienawiści wczasowiczów na obozie „dobrej zmiany”. Z perspektywy pijarowej ruch bardzo sprytny – kto będzie chciał się wstawiać za kryminalistami? A jeśli zrobiłby to ktoś krytycznie oceniający rząd, Wiadomości grzałyby to przez miesiąc, że „opozycja broni więźniów”. Jednak patrząc przez pryzmat przyszłości Polski, jest to pomysł ryzykowny. Według wszystkich możliwych statystyk – skuteczna resocjalizacja jest najbardziej efektywna, gdy więźniowie mają regularny kontakt z rodzinami. Jaki skutek może spowodować ich nagłe odcięcie od tego? Totalnym odfrunięciem jest ograniczanie tych relacji osobom tymczasowo aresztowanym, które formalnie nie zostały prawomocnie skazane. Konstytucyjna zasada domniemania niewinności istnieje w tym przypadku jedynie w teorii. Do tego tematu niechętnie odnoszą się osoby publiczne. Wiadomo, kwestia niewygodna, zabieranie się do niej to chodzenie po cienkim lodzie. Z innej perspektywy podszedł do tego Artur Boruc. Udostępnił on post Roberta RS77, gdzie był follow up do transparentu kibiców Legii podczas meczu z Miedzią. „Ludzie w kryminałach walczcie o swe prawa, zawsze was wspiera Legia Warszawa”. Wyrazy wsparcia poszły też ze strony Ciemnej Strefy, Kafara i Zbigniewa Stonogi.101 komentarzy
101 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
RURA "RUROMINA" RUROMSKA
2 miesięcy temu

„Ludzie w kryminałach walczcie o swe prawa, zawsze was wspiera Legia Warszawa”

Było nie krzywdzić drugiego człowieka to byś gamoniu jeden z drugim nie był za kratkami. Co za frajerzy. Trafiają tam z własnej woli, a potem mają pretensję do wszystkich xDDDDDDDDDDD A gdzie prawa ofiar, co? Dlaczego patrzycie tylko na czubek własnego nosa? Dla takiego elementu to tylko ginicie w Cytadeli o kromce chleba i kubku wody raz na tydzień.

Kryminalista powinien tracić wszelkie prawa NA ZAWSZE. Tak jak dawniej bywało.

Profesor_Nauk
2 miesięcy temu

„I jeżeli macie odmienne opinie wobec tego, co będzie tu napisane – możecie cisnąć w komentarzach. Osobiście nie mam z tym żadnego problemu, choć dobrze by było, gdyby dano do nich jakąś sensowną argumentację.” – właśnie kuurwa udowodniłeś że Cię to nie rusza mamejo życiowa.

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
2 miesięcy temu
Reply to  Profesor_Nauk

Rusza mnie krzywda ofiar, czego nie rozumiesz? Popatrz na takiego dawidzioła złodzieja. Opędzlowałby Ci dom i co byś zrobił? Jakbyś go nazwał? Chciałbyś sprawiedliwości czy może powiedziałbyś – okradłeś mnie i wszystko spoko? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ludzie kochani, litości. Nie można przyzwalać na działanie elementu, bo gdy ten wejdzie normalnym ludziom na głowę to za bardzo się rozpleni!

Robert Brunetka siedzi i zawija je w te sreberka.
2 miesięcy temu

Kur.wa najlepsze było jak jakaś ści.era z lewicy napierdalała na PiS, że ustawę o bestiach zrobili i teraz Trynkiewicz po odsiadce nie może od razu wyjść tylko siedzi w ośrodku xddd jeszcze do trybunałów i sądu najwyższego pisała, że to pogwałcenie praw człowieka i nie można już dodatkowo karać po odsiadce. najsztub, young wałęsa, ten od koksu redaktorek z tvnu, oni mają się za nadludzi, a są zwykłymi potomkami szczurów lub kacapów walących psy po drodze.

żENADA (GIMBAO33)
2 miesięcy temu

ustawa o bestiach ? to ustawa dla Piechowiaka („Bestia”)

Zbigniew Z
2 miesięcy temu

Ja bym im dał, ku… prawa, 18 godzin Tyrki za 1000kcl i zero widzen, siłki, TV, kompa, to wtedy by nie łamano prawa.

Kuba
2 miesięcy temu

Zobaczymy, ty knuromyju, jak będziesz ćwierkał jak trafisz na pół roku za lolka do ZK. Biedny na umyśle obrońco ofiar. Dyma się tych co się dają. Oj oj oj a co z pokrzywdzonymi? Gówno, ot co. Kapitan planeta się znalazł. Kup se pudla jak jesteś taki przyjazny. Co się z tymi szczeniakami teraz dzieje? Myślisz, że tylko złodzieje i bandyci są zamknięci? A jak tatusia Ci zamkną za nieumyślny wypadek i będziesz musiał pracować zamiast tu się madrzyc? Myślałeś o takiej tragedii? Co Ty mamejo zrobisz? Umrzesz. Tyle. Ssij dupę.

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
2 miesięcy temu
Reply to  Kuba

Nie jaram, kolego, więc odpada takie coś.

Kuba
2 miesięcy temu

Słusznie czynisz. To jak za parę lat zrobisz prawo jazdy i wydarzy się coś smutnego, nieprzewidzianego. Trudno pewnie w tym wieku coś takiego sobie wyobrazić, ale bądź pewny, nawet poprawnym obywatelom zdarza się wylądować w ZK. Pomysl- znika tatuś lub mamusia, nie ma kto Cię przykryć, spakować rzeczy na wuef. Chcą przetrwać by wrócić do Ciebie. Nie generalizuj.

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
2 miesięcy temu
Reply to  Kuba

Jeżdżę na wózku inwalidzkim, więc zrobienie prawa jazdy i jakakolwiek jazda samochodem w moim przypadku totalnie odpada.

Ja nie generalizuję. Ty to robisz, wmawiając mi, że ja albo ktoś z mojej rodziny kiedyś może trafić do ZK. Nie znasz mnie ani moich bliskich, więc na jakiej podstawie piszesz tego typu banialuki? To niepoważne.

Jeśli ktoś zrobi coś źle, popełni błąd i czeka do za to kara to musi to przyjąć z godnością, a nie płakać i użalać się nad sobą jak jakieś waginy. Gdzie ta ich twardość rzekoma?

Wiadomo, że ludzie idą do paki za różne rzeczy. Czasem za drobnostki, ale to nie ja układełem prawo czy tworzyłem taki system, więc pretensje nie do mnie. Proszę się wpisać do księgi skarg i zażaleń u jakiegoś ministra czy naczelnika.

News dotyczy patusów i tylko o nich się wypowiadałem. Do ludzi, którzy wyroki przyjmują z godnością nic nie mam, a dla takiego elementu pogarda. Krzywdzą drugiego człowieka, a potem zdziwko, że biegają w pasiakach. IQ na poziomie głowonoga.

Just asking
2 miesięcy temu

Łukasz?

Ojciec Tadeusz
2 miesięcy temu
Reply to  Kuba

Oczywiście, jest coś takiego jak prawa osadzonych, jest akt prawny który to reguluje – kodeks karny wykonawczy. Problem w tym, że najgłośniej o tych prawach krzyczą właśnie takie odpady jak ten cały „pułkownik” RS69. Rozpowszechnianie jego wypowiedzi, promowanie takiej osoby to nie zabieranie głosu w ważnej dyskusji, tylko promowanie patologii w najgorszym wydaniu. J…ć patusi.

Anal izator
2 miesięcy temu

Wspierać to wypadałoby ludzi pracującycych i płacących podatki, dzieci żyjące na skraju ubóstwa i wykluczone technologicznie od rozwijającego się społeczeństwa, starszych i samotnych, którzy nie mają się do kogo odezwać, drobnych przedsiębiorców którzy z automatu są traktowani jak krętacze i złodzieje. A nie PIE,RDO,LONY KRYMINAŁ I ELEMENT, który na nic nie musi pracować i siedzi sobie na wakacjach, bo niektórzy ciężko pracujący wakacji od lat nie widzieli!

erdo w rowerze błażeja
2 miesięcy temu

borubar, ciemna strefa, kafar, zbigniew stonoga. no cóż za kur.wa zestaw upominkowy, kwiat polskiego społeczeństwa.

RUSSIA
2 miesięcy temu

LEGIA STARA KU RWA JUVE STARA DAMA BUAHHAHAHAHA

Twoja stara
1 miesiąc temu
Reply to  RUSSIA

Chyba twoja stara ku r wa

raad
2 miesięcy temu

>Wyrazy wsparcia poszły też ze strony Ciemnej Strefy, Kafara i Zbigniewa Stonogi.
no i już wiadomo, że każdy normalny człowiek będzie przeciw temu co popierają te szumowiny

Tadek
2 miesięcy temu

Rozumiem, że niektórzy zostali zamknięci przez upośledzenie wydziału sprawiedliwości, a nie z powodu winy, są też tacy, którzy zostali zamknięci za żałosne sprawy typu, posiadanie jakieś trawy czy innego gówna. Tych drugich jest może więcej ale tych pierwszych tylko odsetek. Ale innym nie należą się żadne prawa, czy tych bandytów interesowały prawa ludzi, których porywali, mordowali, okradali, bili i gwałcili? Co to za cyrk? Rozumiem, że ścierwo pisowskie puściło nas już praktycznie z torbami ale bez przesady, to jest znów mydlenie oczu i przepychanie ustaw pod stołem. Najpierw zakaz aborcji, bo teraz modne jest puszczanie się bez konsekwencji. Teraz ustawa o prawach więźniów, bo modne jest struganie gangola, i gloryfikacja tego stylu życia więc pewne, że zaraz na ulice wyjdzie stado fanów tpsa, kiza, malika, alberta, intruza itp. I będą drzeć morde pdw i inne teksty dla półmózgów.

SENTINOVIRON
2 miesięcy temu

JESTEM NADCZLOWIEKIEM SKU.RWYSYNY

Joachim Knychała
2 miesięcy temu

ZNOWU TA ZALANA ŚWINIA NA STRZAŁA? ON NAWET KONDYCJI NA JEDNĄ RUNDE NIE MA

Robert Rs77
2 miesięcy temu

Zauważyliście jaki ja mam śmieszny łeb? xD

MałoIat K9
2 miesięcy temu
Reply to  Robert Rs77

Faktycznie jak gumbas z Mario Bros

Dno
2 miesięcy temu

Boruc zadający się z RS77, Stanowski bujający się z Fryzjerem, piłka nożna w Polsce to dno i pora ją zdelegalizować. W żadnym innym sporcie oprócz piłki nożnej nie występują ustawki, ani bicie kogoś tylko dlatego bo kibicuje innej drużynie lub ma inny szalik. W żadnym innym sporcie nie ma takiej agresji i nienawiści co w piłce nożnej. Popatrzcie na tenisa, gdzie widzowie siedzą cicho i spokojnie oraz na piłkę nożną, gdzie są wykrzykiwane prostackie hasła, rozwalane trybuny i rzucane race.

Jestem z WCHa
2 miesięcy temu
Reply to  Dno

Przychodzi gruba baba do gejoow z TVN’u: Ojej jaka wzruszająca historia, nie martw się kochanie, naprawimy Cię.
Przychodzi zakolak do gejoow z TVN’u: HAHAHA PATRZCIE JAKIE GNIAZDO, PYR PYR PYR LĄDUJE HELIKOPTER HAHAH NIE MOGE PATRZCIE NA TEGO ZAKOLAKA!!! MARCIN DAWAJ ZAŁÓŻ KONDONA NA GŁOWĘ I UDAWAJ ŻE JESTEŚ ŁYSY HAHA
youtube.com/watch?v=CbHv9-F4x3M&ab_channel=TTV

Roy
2 miesięcy temu
Reply to  Dno

Co ten patus z mordą tępego kafelkarza ma wspólnego z rapem? Podajcie choc jedna rzecz. Takze ośle, argumentem jest to że on nie ma nic z rapem wspólnego. Nic. Zero. A ze zna jakis dukaczy tupu ten tamburyniarz ze zdjęcia nie czyni go kimś aby pisac o kim.

Ksiąc
2 miesięcy temu
Reply to  Dno

pooozdro dla wszystkich dobrych LUDZI, dla wszystkich kryminalistów i przestępców w ZK, nie pozdro dla wszystkich ZŁYCH NIELUDZI, uczciwych pracowników, szanujących prawo
PDW PDW
PZDRO !!!

żENADA (GIMBAO33)
2 miesięcy temu
Reply to  Ksiąc

PDW?
penis, du.pa, wanna ?

Latający Quebonafide
2 miesięcy temu
Reply to  Dno

tamburyniarz do budy z tym przygrubym ogrem!

ośka
2 miesięcy temu

chłopaki w kryminałach siedzą za niewinność

Malik z montany
2 miesięcy temu
Reply to  Dno

Dzisiaj oddałem stolec do pisuaru.

Jongmen bisex
2 miesięcy temu
Reply to  Dno

Jongmen:Chcesz kupić perfuma?
Człowiek :Nie
J:Ładnie pachnie.
Cz:Dzięki
J:Wiesz po ile?
Cz:Nie dzięki
J:Szanuj zlodzieja!

Liczę na poważne odpowiedzi
2 miesięcy temu
Reply to  Dno

Ej weź mi ktoś wyjaśnij o chùj chodzi z tą ręką w tych ich sztywnych pozach
Że co? Że sztywny kolega wreszcie w nich zamieszkał? 😀 😀 😀

fff
2 miesięcy temu

Git, który kuma się z Cyganem, co w rzeczywistości grypsery było nie do pomyślenia. Cygan udający gangola, po szkole muzycznej i ze startem do „kariery” sponsorowanej przez tatusia. Ludzie w kryminałach często są wbrew prawu, skazani niesłusznie, ale nie jest to przypadek owej gnidy, niskiej otyłej kluchy Robercika, który robił autentyczną, paskudną krzywdę słabszym. Notabene, wystrzelił w hierarchii miastowej tylko dlatego, że służby wyłowiły praktycznie wszystkich kierujących. A tak, to był hójem do szczania na posyłki.

żurom znawca
2 miesięcy temu

RS77 to ten którego wyjaśnił psychotrop i Gsp. Pięknie z nimi pocisnęli od konfidentów. Podobno to jest szpagaciarz. Będą na niego papiery już niebawem!

MałoIat K9
2 miesięcy temu

Jedyna resocjalizacja jaka by działała to elektrowstrząsy, kładziesz przed takim portfel i jak go spróbuję choćby dotknąć cyk porażenie prądem, kolejna próba to samo cyk większe napięcie, jak będzie tylko siedział i patrzył się na stolik z porponetką to cyk kolejny wstrząs tak profilaktycznie i zapewniam wam że żadna inna metoda się nie sprawdzi. Przykład Denisa zająckiego, jego pisma do prokuratury o tym że siebzresocjalizowal miały tylko tyle z resocjalizacji że chciał ugrać trochę z wyroku, recydywa powinna za trzecim razem dostawać minimum 25 lat nie ważne za co tak profilaktycznie by to było przestrogaą dla reszty niepotrzebnych społeczeństwu. Oglądał ktoś kiedyś ten serial na kanale że słoneczkiem w logo? Osadzeni siedzą i poza graniem na konsoli i chwaleniem się za co siedzą to dla zabawy wykręcają strażnikom afery bo im „gad kabel od telewizora zabrał” , albo te żale bo babince ukradł torebkę a źli ludzie go złapali i wsadzili na kilka lat, hlip hlip karynki nie mogę zobaczyć

MałoIat K9
2 miesięcy temu
Reply to  MałoIat K9

Dzieci mnie już nie poznaja, bo źli ludzie mnie trzymają już tu ponad 10 lat z małymi przerwami, a w innej scenie chwalą się to jakie z nich były wirazki. Wiem że ten program to mega ustawka ale to tak właśnie wygląda skrucha i żal za popełnione przestępstwa jest tylko bo dał się złapać i dostał wyrok, a nie dlatego że kogoś skrzywdził i doszło do niego że zrobił coś złego. Nie ogarniam tego jak ludzie sportu mogą tak dać się skur.wić, serio świat zmierza do totalnego spierdoIenia. I jak taki ktoś kto wspiera patologie i bandytów później występuje w spotach zbierając na chore dzieci może być wiarygodny, tak dać spierdoIić swoje dobre imię.?

never
2 miesięcy temu

Fantastycznie, natomiast mi dwa lata temu ukradli felgi z garażu, także może mojego wsparcia kryminału już wystarczy.

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
2 miesięcy temu

Miejsce bandytów i wszelkich zwyrodnialców jest za murem. Mam wieczną bekę z tych patałachów, że powołują się na domniemanie niewinności, gdy w sprawie dowody są ewidentne albo na przykład Komendy, że siedział za friko. Taaaaa jasne, wszyscy tam siedzą za niewinność! ROBERT PŁ69.

RZA
2 miesięcy temu

Prawda jest taka że się łapie płotki a bandyci i zwyrole domy pod miastem budujący więc nie p.erdol. Dwa że w tym chlewie pomówienia się stały normą bo się psom szukać nie chce. Tobie to chyba sebixy palca zimnego w pupę wsadzili i dlatego tak się dusisz co? Powiedz jak było? Bardzo zimny był? Płakałeś?

Szwesta Adma
2 miesięcy temu

Przełożysz ręcznik przez poprzeczkę bramki i będzie skuteczniejszy niż mokry pierd znany jako artur boruc

Wiesław
2 miesięcy temu

Tak właśnie wygląda świat polskich pseudo celebrytów same kur.wy i złodzieje ale do pouczania innych o zasadach i jak żyć to pierwsi haaa tfu na śmieci

Gikiewicz to 60-tka
2 miesięcy temu

Borubar jedyne do czego się nadawał to do stania na bramce i blokowania strzałów z bliska szpagatem. Kompletny gamoń nawet jak na piłkarza. Póki nie założył sobie instagrama to można było grać pozory ale teraz wyszło szydło z wora

Gibon
2 miesięcy temu

Jak myślicie za dni ile boruc usunie polubienie posta roberta sr88, a w ramach tłumaczenia powie że mu ktoś konto shakowal i jak by co to nie on go polubił?

Ga gu gi, a oczy wielkie
2 miesięcy temu

Wszystko spoko, tylko czemu kibice nawoluja kogokolwiek do walki o swoje prawa? Jakim prawem ci degeneraci kogokolwiek pouczają? Ilu z nich to psychofani konfederacji czy innych prawakow, darwiniści społeczni, którzy plują na prawa pracownicze?
Jako osoba popierającą ochronę pracowników jestem przez nich wrzucany do jednego worka z lewakami czy jakimiś czerwonymi. Kto na murach pisze sprayem czy zostawia vlepki „na pier da laj lewaka czym popadnie” jak nie kibice? Już nie mówiąc o lpg. Sam nie jestem przesadnie przychylny temu środowisku, ale napisy na murach „śm ierć lgbt” nawet mnie rażą. A wrzucanie wszystkich Ukraińców do jednego worka z banderowcami i treści ich obrażające? Kibice to środowisko idące za silniejszym. Plujące na prawa innych, ludzi o odmiennym zdaniu.
Dlaczego więc tacy ludzie mają mnie pouczać w sprawach moralnych?
Sam jestem pierwszy za obroną praw człowieka, nawet tego który myśli odmiennie ode mnie. środowisko kibiców nie powinno się udzielać w tak sprawach

Pojednawca Polek i Polaków
2 miesięcy temu

Skad sie wziela twoja ksywa?

Ga gu gi, a oczy wielkie
2 miesięcy temu

Z filmy że życie ma sens

MałoIat K9
2 miesięcy temu

Scena rozmowy w lesie epicka,

Ga gu gi, a oczy wielkie
2 miesięcy temu
Reply to  MałoIat K9

W zasadzie tam było bla ble bli. Ale koleś zagrał tak przekonująco, że zastanawiam się, czy to na pewno aktor i fikcja ekranu

Ciasna strefa
2 miesięcy temu

Pozdrowienia dla DOBRYCH ZWIERZAKOW. Tylko jamniki. HWDY. Jrbać Yorki.

Step DukacZ
2 miesięcy temu

Podludzie dokładniej

Dario
2 miesięcy temu

W końcu coś o rapie!
Żartowałem.
Powinni ich jeszcze codziennie napyerdalać pałami żeby równo puchło.

Fazi na fazie
2 miesięcy temu

Na tym zdjęciu który to Boruc a który RS?

Macham
2 miesięcy temu

Boruc legenda.A co on osiągnął? Dudek wygrał Ligę Mistrzów
Boruc Dudkowi może buty wiązać.A pozatym Polacy są sługami ukrainców.dziękuję dobranoc polaki robaki.

Robert Brunetka siedzi i zawija je w te sreberka.
2 miesięcy temu

Kiedyś sie kur.wa pojawi nowy Hammurabi i was naprostuje chvje. Oko za oko.

Mcg
2 miesięcy temu

A co to ma wspólnego z rapem?

ToroIce
2 miesięcy temu

Wiecie kto jest niżej w hierarchii społecznej od dziwki????
Żałosne raperki hue hue

Lil Pimp
2 miesięcy temu
Reply to  ToroIce

Powtarzasz się, fiu.cie.

Wacek
2 miesięcy temu

Roz.je..bal..es mnie tym zdjęciem redaktorzyno dubajowiec z jednostrzałowa postacią z warszafki

Co?
2 miesięcy temu

Pisząc ten tekst, jestem w pełni świadomy, że nie opłaca mi się w żaden sposób do tego dotykać. Zdziwię się, jeśli nie będzie pociśnięte w komentarzach, które oczywiście czytam, jak zapewne również większość raperów, bo wpisy na Glamrapie są w tym momencie chyba najbardziej wpływowym miejscem na polskiej scenie. W każdym razie – kręcenie zasięgów, to nie tylko wybieranie sobie tematów łatwych i przyjemnych, gdzie z góry wiesz, że nic ci nie grozi, jako autorowi. I jeżeli macie odmienne opinie wobec tego, co będzie tu napisane – możecie cisnąć w komentarzach. Osobiście nie mam z tym żadnego problemu, choć dobrze by było, gdyby dano do nich jakąś sensowną argumentację.

Ojciec Tadeusz
2 miesięcy temu
Reply to  Co?

Jan Michalczewski – redaktor wyklęty. Niezłomny w forsowaniu tez, które u innych redaktorów wywołują ból brzucha. Ze śmiechu.

Aaas
2 miesięcy temu

Ten idiota chce uczyć ludzi zasad boże 7 zamiast mózgu

Grupa Mutantów
2 miesięcy temu

Co to za łąk ten RS, tacy mutanci, Cieślak czy Jurij, to by roz…. jak żabę, nie pochwalam przestępczości ale to byli gangsterzy a nie typ co haracze zbierał z rynku. Co to za autorytet…jak Misiek z N.

Przemek
2 miesięcy temu

JAKBY OSOBA PISZĄCA ARTYKUŁ ZROBIŁA CHOĆ TROCHĘ ROZEZNANIA WIEDZIAŁABY ŻE BRAT ARTURA BORUCA JEST CZŁONKIEM JEDNEGO ZE STOŁECZYCH GANGÓW I W TYM WYPADKU NIKOGO NIE DZIWI FAKT ZE ARTUR POPIERA TAKIE AKCJE. ALE PRZECIEZ JAKIEKOLWIEK ROZEZNANIE NIE JEST POTRZEBNE, WAŻNY TYLKO CLICKBAITOWY TYTUŁ

bandito
2 miesięcy temu
Reply to  Przemek

Ręka rękę myje, wiadomo że Boruc nie wspierałby tematu bez przyczyny

Ciepla Strefa
2 miesięcy temu

Do karceru z koorvvami a nie jeszcze jakies prawa im dawac. Przestepcy nie powinni miec praw, tylko wykonywac najciezsze prace za kubek wody i kromke chleba. Nic wiecej.

KakaowyJanusz aka ŚnieżnyPyton
2 miesięcy temu

DARMOWE LUBRYKANTY DLA KAŻEGO, EKUKACJA SEKSUALNA W WIĘZIENIACH!

PDW

Przemek
2 miesięcy temu

JAKBY OSOBA PISZĄCA ARTYKUŁ ZROBIŁA CHOĆ TROCHĘ ROZEZNANIA WIEDZIAŁABY ŻE BRAT ARTURA BORUCA JEST CZŁONKIEM JEDNEGO ZE STOŁECZYCH GANGÓW I W TYM WYPADKU NIKOGO NIE DZIWI FAKT ZE ARTUR POPIERA TAKIE AKCJE. ALE PRZECIEZ JAKIEKOLWIEK ROZEZNANIE NIE JEST POTRZEBNE, WAŻNY TYLKO CLICKBAITOWY TYTUŁ

Poważnie pytam
2 miesięcy temu

Przez co kupić Bitcoina? Giełda, kantor czy bitomat? Może ktoś doradzić?

Jongmein
2 miesięcy temu

Przez tamburynium.

matrix na vhs
2 miesięcy temu

Żyjemy w symulacji

Lojer
2 miesięcy temu

Jan michalczewski „ propagandowa Tuba „ totalnej opozycji będzie wspierał kryminalistów żeby tylko cisnąć po PIS . Nie długo zostanie rzecznikiem prasowym KO, jak czytasz to to się wstydź

Pedryl2111
2 miesięcy temu

Ta legenda to ten z prawej – Olisadebe

Robert Lewandowski
2 miesięcy temu

Popieram przekaz i osobę Roberta RS 77. Viva la catalunya! Viva la sicarios!

Ksiąc
2 miesięcy temu

pooozdro dla wszystkich dobrych LUDZI, dla wszystkich kryminalistów i przestępców w ZK, nie pozdro dla wszystkich ZŁYCH NIELUDZI, uczciwych pracowników, szanujących prawo
PDW PDW
PZDRO !!!

LENTO szybka pożyczka
2 miesięcy temu

Poeci czas start

QueboRPK
2 miesięcy temu

Pozdro dla Roberta RS7 JK do spodu sportowe zakapiory sport plus

ohui
2 miesięcy temu

To był dobry chłopak, dzień dobry mówił

Kocham Glamrap
2 miesięcy temu

UWAGA CYTUJE PANA „REDAKTORA” MICHALCZEWSKIEGO :
(…)”bo wpisy na Glamrapie są w tym momencie chyba najbardziej wpływowym miejscem na polskiej scenie”(…)
BUHAHA HAHAHA

Pojednawca Polek i Polaków
2 miesięcy temu

Once you go Asian you never go caucasian

QueboRPK
2 miesięcy temu

Pozdro dla Roberta RS7 JK do spodu sportowe zakapiory sport plus

Gówno
2 miesięcy temu

„Wpisy na glamrapie są najbardziej wpływowe na scenie”, Ty tak na poważnie Michalczewski? Nic dziwnego, że redakcja jest takim fanem tego farmazona Sentino, bardzo im się udzieliło kreowanie alternatywnej rzeczywistości.

3/4 komentarzy to płaczliwe wysrywy tego zje.ba co go polka rzuciła dla murzyna, reszta to jakieś boty wstawione chyba przez redakcję, żeby można było później sponsorom ściemniać, że artykuły się czytają i wywołują dyskusje. Czasem się trafi jakiś celny komentarz punktujący ładnie jakiegoś łaka, ale najwięcej dostaje się wam wy kur.wa nieudacznicy i odpady z jakiejś prywatnej uczelni dla wannabe dziennikarzy. Gdybyśmy mieli jakąś siłę rażenia to już dawno zamknelibyscie ten śmieszny portal.

Gahaha
2 miesięcy temu
Reply to  Gówno

Hahaha 10/10 dzięki byczku, tez się zdziwiłem jak mitoman napisal, że glamrap jest opiniotwórczy i rotshildowie czytają tu na czym mogą zarabiać hahahaha

Gówno
2 miesięcy temu
Reply to  Gahaha

Już artykuł z kilku miesięcy wstecz mówiący o tym, że glamrap ma milion UNIKALNYCH użytkowników (podkreślam UNIKALNYCH, czyli nie YP i jego 999 999 klonów z tego samego IP tylko bańka różnych od siebie ludzi) zwiastował, że im się odkleja do reszty, ale jeszcze wtedy myślałem, że sobie robią jaja bo zablokowali możliwość dodawania komentarzy.

Gahaha
2 miesięcy temu
Reply to  Gówno

Beka z tych unikalnych jak komenty mają max 50 plusów, chyba że sami nabiją tym profesorem plusy czy innym yp. Ale moze pieniążki większe Malik zapłaci im za promocję, jak przeczyta o milionach userow

Rotczildowie
2 miesięcy temu
Reply to  Gahaha

Oczywiście że czytamy, dzięki sugestiom glamrapowiczow zarobiliśmy już miliardy jak nie setki milionów marek. Dziękujemy, thanks, spasiba, danke merci buku

Jestem z WCHa
2 miesięcy temu

Nauczycielki to jeden z największych raków tego kraju. 200-letni model nieskutecznej edukacji w dobie e-learningu. Niemal od 100 lat mamy technologie nagrywania filmów z dźwiękiem, ale po co nagrać wybitnego edukatora z pasją skoro pani Aldona może mieć pracę i klepać w kółko to samo do znudzonych uczniów? Matemaks i Krystian Karczyński – dwie osoby nauczyły Polaków więcej matematyki niż dziesiątki tysięcy nauczycieli i wykładowców. Moim zdaniem to potwierdza tezę, że w edukacji liczy się talent. Dziś nauczyciel jest jak gwiazda estrady – to zawód dla wybranych, a nie dla karynki, która nie dałaby sobie rady w wyuczonym zawodzie, więc uczy w szkole. Jedna wielka strata czasu i pieniędzy.
Kolejnym, chyba nawet gorszym aspektem zdominowania tego zawodu przez k0biety jest proces betatyzacji mężczyzn. „NIE BIEGAJ”, „USPOKÓJ SIĘ”, „BĄDŹ GRZECZNY I MIŁY”. Kastrowanie mężczyzny na żywca latami – well done Pani Aldonko.

Pojednawca Polek i Polaków
2 miesięcy temu
Reply to  Jestem z WCHa

Nauczycielki poza wyjatkami to jest tragedia, sa fochliwe, stronnicze, malo inteligentne, faworyzuja dziewczynki i czadów, tłamszą kreatywność. A dla tej gastki wspanialych nauczycielek przesylam kwiaty i wyrazy uznania.

fff
2 miesięcy temu

A no jakie mają być. Kto idzie do edukacji, jak wymagania z kosmosu, a pensje żebracze ? Ta incelska kórew pretensje ma do całego świata. Nie podoba się hóju do szczania, to zmieniaj świat, angażuj się, zajmij aktywizmem, idź w polityke. A ty tylko cfelu umiesz judzić, narzekac i obwiniać innych za swoje zyebanie.

Pojednawca Polek i Polaków
2 miesięcy temu
Reply to  fff

Czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Ja nie jestem incelem w ostatnie 2 miechy zgruzowałem trzy waginy. Nie mam też do nikogo pretensji, ja się mam bardzo dobrze człowieku xD Myślę ze masz braki w formacji intelektualnej to raz, a dwa to wypij herbatke z melisą bo chyba masz nerwoszność.

Pojednawca Polek i Polaków
2 miesięcy temu

I jeszcze jedno, człowieku te trzy waginy, o których wspomniałem, należały do zwłok, bo sprzątam, na pół etatu w prosektorium, także czytaj ze zrozumieniem i nie denerwuj się xD

Pojednawca Polek i Polaków
2 miesięcy temu

Podszyw!

Robert Brunetka siedzi i zawija je w te sreberka.
2 miesięcy temu
Reply to  Jestem z WCHa

Co ty pierd.olisz xd moja nauczycielka w podstawówce kazała nam rysować swastykę w zeszytach na lekcjach wychowawczych, jarała trawę, była w znanej polskiej sekcie, potem miała załamanie, wyje.bali ją z roboty i pracowała w butiku z amuletami. Masakra w ch.uj, ale nudno nie było.

Thebill
2 miesięcy temu

Zdziwię się, jeśli nie będzie pociśnięte w komentarzach, które oczywiście czytam, jak zapewne również większość raperów, bo wpisy na Glamrapie są w tym momencie chyba najbardziej wpływowym miejscem na polskiej scenie.

XDDDD

Oczywiście, że pocisnęte, bo jak to do ch**a pana napędza „hiphopową gospodarkę”? W którym momencie tej żenady ten artykuł chociaż zahacza o hip hop? Właściwie to jaki jest sens w ogóle tego eseju? Żeby jeszcze jakaś pointa była…
Druga sprawa to wpływowość glamrapu.. taaa, do tego stopnia, że sami piszecie komentarze, żeby narobić ruchu na stronie xd widać to w momencie jak zaspamujecie newsami całą tablicę. Wtedy pod każdym artykułem jest max 20 komentów, widocznie siły już wam nie starcza na nabijanie wejść xd
Dzieci przestancie się bawić w dziennikarzy, zostawcie to lepszym.

Pojednawca Polek i Polaków
2 miesięcy temu

Ja jestem za PISem ale Zioberko do wora!

Popularne