Sprawdź nas też tutaj

News

Legendarny KRS-One gościnnie w numerze polskiego rapera

Reprezentant MaxFloRec od dawna współpracuje z amerykańskim raperem.

Opublikowany

 

Reprezentant MaxFloRec, kojarzony ze składem Heavy Mental przygotowuje 2. w karierze solowy krążek. Do współpracy przy jego tworzeniu Młody zaprosił m.in. amerykańskiego rapera, KRS-One’a. Panowie spotkali się podczas niedawnej europejskiej trasy koncertowej artysty zza Oceanu. Premiera albumu „Lekcja WOS-u” odbędzie się jeszcze tej jesieni.

Wiadomo, że The Teacha nagrał już partie wokalne na solową płytę Młodego. Artyści spotkali się w tym roku ponownie przy okazji koncertów KRS-One’a w Niemczech. To drugi przypadek w historii polskiego rapu, po Quebonafide, kiedy legenda zagości na płycie rodzimego MC. Teledysk do tego wyjątkowego numeru właśnie powstaje i niebawem ujrzy światło dzienne.

Wspólnie nagrany utwór to nie pierwsza kooperacja Młodego i KRS-a. Na ostatniej płycie Amerykanina znalazło się aż 9 numerów wyprodukowanych przez Młodego, co przy 15 pozycjach na trackliście daje mu status głównego producenta krążka. Wydawnictwo zatytułowane „The World Is Mind” ukazało się w 2017 r.

Z kolei wśród dotychczasowych zwiastunów krążka „Lekcja WOS-u” Młodego ukazały się: 2 audiosingle – „Stres” oraz „Larwa” z gośc. udziałem Hadesa, a także teledysk do utworu „Ludzie na miarę”. Poniżej przypominamy wideo:

Nie jest już również tajemnicą, że w fazie tworzenia jest płyta Skorupa, za warstwę muzyczną której w całości odpowiada Młody. Szczegóły tej produkcji odsłaniane będą w najbliższych kilku tygodniach. Szykuje się zatem sporo jesiennych nowości z udziałem nie tylko Młodego, ale też innych zawodników MaxFloRec.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Niech Mnie Kukle Biją

przeciez gej er es ł’ONE’owate dżondro wzial go na producenta bo nie musial mu placic wiecej niz 500 dolarów za paczke bitów bo sam już nie ma siana bo była żona po rozwodzie zabrała mu większość majątku xd

YOUNG lub LIL != HIP HOP (* wyjątek Wayne)

TAK SAMO KŁEBO DAŁ MU DUPY ZA NUMER, BO KRS LUBI POSUNĄĆ RÓWNIEŻ LBTQWERY-PERÓW

Odb

Legendarny polski hiphopolowiec gości zwyklego KRS-One

don kutangon

KRS Z TYM NOCHALEM TO POWINIEN Z PARISEM ZAJEBAĆ BENGERA

gretionix

obawiam się że jakby razem weszli do studia to by się zaklinowali XD

Ruspect

Niestety Krs One spada na dno ,a szkoda bo to jeden z najlepszych MC

Sodomita

NEWS Analny KRS-One gościnnie w numerze polskiego rapera

Prawda

05:08 7

Opublikowany 1 tydzień temu / 4 Październik 2019 Przez Redakcja

Podkurwiony Nigeryjczyk

Kurrrrwaaaaaaaaa!
Przebywanie z nim na dłuższą chwilę musi ryć banie… zobaczcie nawet na białasa balasa (hehe) – sztucznie się uśmiecha. TAK NA PRAWDĘ miał dość jego pierdolenia!!!! Wrzut na dupie, który kurwa mysli, że jest jakimś boskim ticzer, A Tak NA PRAWDĘ jest moherem z alzhaimerem i kurwa myśli, że nauczy świat jak ufo zbudować. Pomyśl, siedzisz i pierdoli ci taki przez pół dnia przy blancie, ps4 – kolega Marcin też wpadł ale wyszedł – i kurwa pierdoli, że człowiek jest gołębiem bez piór czy chuja w dupie znam ludzi nie od dziś, czytam książki i znam się zrozumcie on jest nienormalny kurwa!!!!!!!

PRZYGANIAŁ PEJA GARNKOWI

KRS SIĘ ROZMIENIA NA DROBNE I NAGRYWA DLA PIENIĘDZY Z WACKAMI

Syn bossmana

Chujowe jest to że szczytem możliwości polskich raperów jest numer z emerytem, którym podniecaliśmy się 20 lat temu…

S-H-A-D-O-W

Popularne