Sprawdź nas też tutaj

News

Leh nie prowadził auta, które rozbiło się w Gdyni

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę.

Opublikowany

 

W weekend dotarły do nas wstrząsające wieści na temat wypadku samochodowego, do którego doszło na jednym ze skrzyżowań w Gdyni. Kierowca wraz z dwoma pasażerami zginęli na miejscu. Wśród nich był znany w środowisku raper Leh. Niektóre media informowały, że kierowcą całkowicie rozbitego auta, które owinęło się wokół słupa sygnalizacyjnego był Leh. Jego rodzina zaprzecza tym doniesieniom.

To nie Leh prowadził

Komentarze internautów często są bezlitosne, a przez nie do końca sprawdzone artykuły pojawiające się w ogólnopolskich mediach na zmarłego Leha wylało się wiadro pomyj, a komentatorzy oskarżają go o zabicie dwóch kolegów, brak wyobraźni i brawurową jazdę. Mateusz Natali z Popkillera skontaktował się z rodziną Leha, która zaprzeczyła, że to Leh był kierowcą. – W związku z licznymi plotkami rozsiewanymi w sieci i oszczerczymi komentarzami o tym jak to “dwóch chłopaków zginęło przez jego głupotę” napiszemy więc tylko krótko, żeby uciąć temat. Leh nie prowadził samochodu – wiemy to od jego najbliższych. A “ci dwaj” to najlepsi przyjaciele Leha – poinformował.

Przyczyny wypadku nie są znane

Do tej pory nie poznaliśmy przyczyn sobotniego wypadku, więc wszelakie insynuacje na ten temat w komentarzach są nie na miejscu. Policja podaje na razie tylko wstępne ustalenia, że przyczyną wypadku mogła być nadmierna prędkość. Kierowca osobowej Toyoty jadąc z centrum miasta w kierunku trójmiejskiej obwodnicy miał najechać na krawężnik przy prawej krawędzi jezdni, stracić panowanie nad pojazdem i prawym bokiem z ogromną siłą uderzyć w słup sygnalizacyjny. Śledztwo w tej sprawie nadal jest w toku.

 
7 komentarzy
7 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Towarzystwo Płaskiej Ziemi
1 rok temu

Hmmm, weekend 5 rano. Centrum miasta, zapierdalające auto z 3 najebanymi typami w środku. Co mogło pójść nie tak?

00:12 i 17
1 rok temu

Chwarzno , nie centrum

Qqq
1 rok temu

Taaa kurwa, z samochodu nic nie zostało, na pewno nikt nie zapierdalał, a reszta debili nie wtórowała…

precedens
1 rok temu

Auto prowadził wrotas który zbiegł z miejsca zderzenia albo zdarzenia

00:12 i 17
1 rok temu

NEWSLeh nie prowadził auta, które rozbiło się w Gdyni
Do tragicznego wypadku doszło w sobotę.
Opublikowany 11 godzin temu Przez Sebastian Skajnowski

18:42 7

Antoni
1 rok temu

A to ciekawe… Chyba portalowi zależy na ilości kliknięć. Skąd niby rodzina ma wiedzieć, że nie prowadził? Rzecznik policji podał, że prowadził zidentyfikowany na miejscu 27-latek, czyli Michał Leszner. Rodzina jest od tego, by prostować słowa rzecznika? Śmiechu warte. Liczą się tylko reklamy, kliknięcia i podsycanie tematu. Wszystko będzie wiadomo, gdy skończy się śledztwo, ale ameby bez życia szukają pożywki, by stać się czymś więcej niż amebami.

juras
1 rok temu
Reply to  Antoni

Może stąd, że Michał nie miał jeszcze 27lat i zapewne rodzina jest najbardziej na bieżąco ze wszystkimi faktami? Wydaje sie, ze podaja aktualny wiek, nie rocznikowy

Popularne