Sprawdź nas też tutaj

News

Leosia o hejterach: „Uważają, że polski rap zaczął się i skończył na Pezecie”

Raperka mówi otwarcie, że uczy się oddzielać krytykę od hejtu.

Opublikowany

 

Po opuszczeniu wytwórni Żabsona Young Leosia mierzy się z jeszcze większą falą krytycznych i hejterskich komentarzy. Swoich antyfanów szczegółowo opisuje jako „mężczyzn po czterdziestce z dwójką dzieci, którzy uważają, że polski rap zaczął się i skończył na Pezecie”.

Young Leosia w bardzo krótkim czasie zdobyła ogromną popularność. Jak sama mówi, czasem ciężko jej wyjść z domu, omija centra handlowe, a o podróży metrem nie ma nawet mowy. – Gdy nagle zbiega się wokół mnie 30 osób, czuję się osaczona, jestem w potrzasku. Mimo to zawsze staram się z każdym porozmawiać, zrobić zdjęcie. To dzięki nim tu jestem – mówi w rozmowie z Julią Właszczuk dla Vogue.

– Widzicie dokładnie tyle, ile chcę wam pokazać. Nie wrzucam zdjęć z chłopakiem czy rodzicami. Dobrze mieć swój świat poza tym szaleństwem. Uczę się oddzielać krytykę od hejtu. Krytyka potrafi być cenna, uczy, jak być lepszą. Hejt nie ma w sobie nic twórczego. Jeżeli ktoś nie lubi mnie, bo jestem dziewczyną, rapuję o imprezach albo mam różowe włosy, to ich strata. Zwykle najwięcej o mnie mają do powiedzenia panowie po czterdziestce z dwójką dzieci, którzy uważają, że polski rap zaczął się i skończył na Pezecie – śmieje się raperka.

Ilośc hejtu jest dla Leosi dość przytłaczająca, dlatego też od kilku miesięcy chodzi ona na terapię. – Zdarza się, że czuję, że to wszystko mnie przerasta. Wtedy zwykle zaszywam się w domu, wyłączam telefon i słucham muzyki, żeby przypomnieć sobie, dlaczego to robię – właśnie dla muzyki, by móc wyrażać siebie poprzez muzykę – tłumaczy.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

 

News

Pelson wraca po 8 latach od zakończenia kariery

Wiemy, co przyszykował członek Molesty.

Opublikowany

 

pelson

Pelson ujawnił tytuł i okładkę nowego projektu, który ukaże się po ośmiu latach od ostatniej płyty. To wielki powrót reprezentanta Molesty.

W 2017 roku Pelson poinformował, że kończy rapową karierę, zaznaczając jednak, że tytuł jednej z płyt Molesty to „Nigdy nie mów nigdy”. Po ośmiu latach od ostatniego projektu „Bumelant” raper wraca z EP-ką.

W piątek odbędzie się premiera pierwszego singla z minialbumu „Linie rytmiczne”. Pelson ujawnił także okładkę EP-ki, z którą zapoznacie się poniżej. Data premiery nie została jeszcze ujawniona.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Tede o współpracy ze Stanowskim: „Spóźniłem się na rozmowę kwalifikacyjną”

Jak układa im się współpraca?

Opublikowany

 

tede

Tede został współpracownikiem Krzysztofa Stanowskiego. Na Kanale Zero prowadzi poranny program. Jak układa im się współpraca?

– Bardzo dobrze się układa nam współpraca, widziałem dwa razy w życiu Krzyśka Stanowskiego na oczy, a nawet trzy. Na tę rozmowę kwalifikacyjną spóźniłem się 7 minut, potem mama Krzysztofa Stanowskiego powiedziała mi, że Krzysiek się spóźnia z reguły godzinę, ale najważniejsze, że pojechałem tam prosto z bronienia TVP. I to był znak, kiedy zamknęli TVP Info otworzyły się dla mnie wrota Kanału Zero – mówi raepr w rozmowie ze Sport.pl.

Tede prowadzi program „Siódma zero zero” razem z Moniką Goździalską, który jest emitowany codziennie o 7 rano.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Tede prowadzi konferencję Clout MMA 4. Obok niego zasiedli Zbuku i Major SPZ

Zrobiło się naprawdę hip-hopowo.

Opublikowany

 

tede clout mma

Aktualnie trwa konferencja Clout MMA 4. Ku naszemu zaskoczeniu, w roli prowadzącego pojawił się m.in. Tede. Na panelu w roli zawodników zasiedli również Zbuku oraz Major SPZ, którzy zmierzą się ze sobą 9 marca.

Tede wkroczył do świata freakfightów. Niedawno mogliśmy go zobaczyć na gali Fame 20, na której wcielił się w rolę reportera TDF Info. Teraz raper został współprowadzącym konkurencyjnej federacji Clout MMA. Szef NWJ pojawił się na dziesiejszej konferencji, podczas drugiego panelu, na którym obecni byli Zbuku i Major SPZ.

Tede w rodzinie Clout

– Tede dołączył do rodziny Clout i jeszcze nieraz się te drogi przetną – powiedział na wstępie Mateusz Kaniowski, sugerując także, że być może rapera zobaczymy niedługo w oktagonie. Tede natychmiast uciął te spekulacje. – Bijatyka to nie dla mnie – podkreślił.

Mateusz Kaniowski poprosił na początku TDF-a również o to, by wskazał, z którym z obecnych na panelu raperów chętnie nagrałby numer. – Może to się skończyć wpi*rdolem dla mnie. Zbuku – wybrał Tede. Skąd taki wybór? – Bo już nim nagrałem i lepiej freestyle’uje niż Major – odparł warszawiak.

Zbuku na konferencji Clout 4

Major zapytany o obecność na gali przyznał, że znalazł się na niej przypadkiem i nie za bardzo śledzi freakfighty. Natomiast Zbuku przyznał, że obserwuje tego typu gale i postanowił spróbować swoich sił w tym przedsięwzięciu.

Major na konferencji Clout 4


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Kukon: „Nic tak nie zepsuło mojej miłości do muzyki jak TikTokomania”

Raper krytycznie wypowiada się na temat chińskiej platformy.

Opublikowany

 

W piątek miała miejsce premiera albumu „Organic Human” Kukona po ponad roku przerwy wydawniczej. Raper stroni od wywiadów, jednak przy okazji wypuszczenia nowej płyty, postanowił zorganizować sesję Q&A na Instagramie, podczas której udzielił odpowiedzi na najciekawsze pytania słuchaczy.

Raper przyznał, że nie był pewien czy nowy materiał się przyjmie, lecz pozytywnie się zaskoczył. Opowiedział również, że „Organic Human” powstało podczas miesięcznego pobytu w wielkim domu wśród natury, wraz z producentami i gośćmi obecnymi na płycie. Postanowił odnieść się także do spadającej na niego krytyki na TikToku.

– Właściwie to nie zauważam tego, bo nigdy nie miałem TikToka, nikt z normalnych osób nie przesiaduje na tych aplikacjach. Osoby, które mają do mnie problem o to, że nie lubią moich słuchaczy, najwidoczniej mają za dużo wolnego czasu i za mało pomysłów na swój dzień, więc jeżeli sprawia im to przyjemność, to jestem gotów się poświęcić dla ich dobra – pisze Kukon.

Artysta odniósł się również do głośnego konfliktu między Universalem a TikTokiem, dotyczącym praw autorskich – więcej na ten temat tutaj.

– Bardzo się cieszę, że możliwość nagrywania do mojej muzyki tych zje*anych filmików się kończy, bo chyba nic tak nie zepsuło mojej miłości do muzyki oraz postrzegania polskiego rapu jak tiktokomania – twierdzi Kukon. – Zdaję sobie sprawę z korzyści materialnych jakie płyną z tego medium, ale chyba nie o to w tym zawsze chodziło, reasumując: sram na to, róbcie co chcecie, to wasze życie. Ale pamiętajcie, że macie tylko jedno, a większość czasu spędzasz na robieniu tego typu gównianych filmików.

Kukon o krytyce na swój temat na TikToku


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Bonus RPK docenia Matę: „Jako człowiek wobec mnie zachował się naprawdę zaj*biście”

Bonus RPK tłumaczy, dlaczego współpracuje z Młodym Matczakiem.

Opublikowany

 

bonusrpk

Bonus RPK postanowił odnieść się do komentarzy słuchaczy, którzy niechętnie obserwują jak po wyjściu z więzienia okazuje sympatię Macie. Dla przypomnienia: Młody Matczak nagrał numer z synem Bonusa, a po wyjściu rapera na wolność, można było ich nawet ujrzeć podczas wspólnych treningów na siłowni.

– Mata dla mnie to jest mega gość z tego względu, że gdy siedziałem, dograł się na płytę Białasa, która była poświęcona mi i mojej rodzinie, która nas wspierała, więc po pierwsze już za to szacunek dla niego. A później nagrał kawałek z moim synem, spełnił jego marzenie, ponieważ Mata wśród młodzieży jest teraz topką. Dla takiego 9-latka to było po prostu coś niesamowitego. Mata dzięki temu, że z nim nagrał, otworzył mu furtki. Moje dziecko jest dla mnie najważniejsze i jego szczęście – mówi Bonus w nagraniu.

Okazało się również, że to Bonus wpadł na pomysł, by wspomniana wyżej akcja miała miejsce.

– To, że w ogóle doszło do takiej nagrywki z Matą, to była moja inicjatywa. Ja z puchy zadzwoniłem i go o to poprosiłem, a on bez problemu się dograł i zrobił to na kolejną płytę poświęconą dla mnie, więc w ch*j zaj*bisty szacunek mam do tego gościa i bardzo jestem mu za to wdzięczny – opowiada raper.

Obok szacunku jakim obdarzył Matę, Bonus RPK nie szczędził gorzkich słów dla innych raperów. Oberwało się przedstawicielom starej szkoły, którzy przez kilka lat nie potrafili znaleźć dla niego chociaż chwili.

– Jako człowiek wobec mnie zachował się naprawdę zaj*biście, podczas kiedy inni uliczni raperzy nie mieli czasu przez 4 lata, kiedy siedziałem napisać głupiej kartki z pozdrowieniami, no to jak to jest? – pyta.

b


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Waszka G z maczetą w ręku wyzywa na walkę innego rapera

„Dawaj ze mną na solówkę”.

Opublikowany

 

Przez

waszka g arab

W czerwcu Waszkę G mamy zobaczyć w oktagonie na jednej z gal. Tymczasem teraz popularny raper z maczetą w ręku wyzwał na pojedynek Araba.

Raper z Inowrocławia wystąpi 28 czerwca na gali MMA Kuyavian Cage. Jego walka odbędzie się w formule bokserskiej z Marcelem Huzario, założycielem wspomnianej federacji. Raper znany z kawałka „Życie ostre jak maczeta” potrzebuje jeszcze więcej wrażeń, bo właśnie wyzwał na pojedynek Araba.

– Jak się nie boisz, to dawaj ze mną na solówkę. Wbiję cię w beton szybciej niż idziesz na trening – zapewnia Waszka.

Arab ma się dzisiaj szerzej odnieść do wyzwania Waszki. Swoich fanów zapytał na razie tylko, czy chcą to zobaczyć.

Komentarz Araba


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2024.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)