Sprawdź nas też tutaj

News

Lidl znów flirtuje z rapem. Tym razem nawiązuje do Sokoła

„Wojtek, soku?”.

Opublikowany

 

Sokół / fot. Paweł Zanio

Niemiecka sieć sklepów Lidl od jakiegoś czasu w swoich spotach reklamowych bawi się w gry słowne. Mieliśmy okazję kupić już m.in. „Mateinteligencję” inspirowaną „Patointeligencją” Maty, a także „Post mielone” nawiązujące do Post Malone’a. Tym razem Lidl puszcza oko do Sokoła.

Wojtek, soku? – możemy przeczytać na banerze reklamującym soki Solevita.

Wojtek, weź trochę soku! Przyda się na grilla! Mariola, dobierz resztę grillowych produktów na działkę! Ta rozmowa…

Opublikowany przez Lidl Polska Niedziela, 21 czerwca 2020
 
37 komentarzy
37 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Człeniu
11 miesięcy temu

Wojtek Soku z pizdą na oku.

JASZCZOMP BŁYSZCZĄCE LAKIERKI
11 miesięcy temu
Reply to  Człeniu

MARYNARKI W RYBKI I WISIEŃKI
SPRZEDAWANE W LIDLU PO ZMROKU

Kutanozaurus Rex
11 miesięcy temu

Soku z pizdy marysi starosty chyba

żENADA
11 miesięcy temu

marysia lubi squirtować?

Dorian
11 miesięcy temu

hahaha zrobili se reklamę kosztem tej prostytutki reklamującej wszystko co się da, nawet podpaski i paszę dla świń, nie płacąc tej pazernej ladacznicy ani grosza, brawo marketingowcy lidla.

SZOKOLADOWA PYCHA
11 miesięcy temu

░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░░▀▀▄░░WWO░░░▄▐▄▄▄▀░░░
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Odb
11 miesięcy temu

Lidl znów flirtuje z sokołowem. Tym razem nawiązuje do mielonki turystycznej.

Bohdan
11 miesięcy temu

W ten sposób skutecznie zniechęcili mnie do kupna i konsumpcji tego soku. Pewnie jakiś rapowy śmieszek spuścił się do głównego zbiornika

LaskaSynKrolaSedesow
11 miesięcy temu
Reply to  Bohdan

Mój sok jest chyba OK.

Ziominho
11 miesięcy temu

JEDKER PRZEPRASZAM CIE W IMIENIU CALEJ 'RAPOWEJ' BRANZY. SORY ZIOMUS Z CALEGO SERCA!

INSTYTUT JEBANlA RAPU Z PRZEKAZEM
11 miesięcy temu

Sokół ty farmazonie jebany, idź opierdlać marynarki w rybki i wisienki hipsterom ze zbawixa, parówo jebana!

PejaTVN
11 miesięcy temu

Hahaha ten to już wszędzie się wpierdoli a później będzie palił Janka ,ze te soki są prawilne i bardzo potrzebne rapowej scenie haha.

żENADA
11 miesięcy temu

SKOKU Z KROKU !! I MEGA LUZIK WCHODZI W ODBYT CAŁY ARBUZIK

PTP
11 miesięcy temu

Rapowy kabaret wkroczył na wyższe poziomy idiotyzmu.

AzbeST
11 miesięcy temu
Reply to  PTP

Bo rap to umysłowy dyskont!

Pan Paweł
11 miesięcy temu

Sokół na tle bananowego soku z axem w ręce z flacha whisky i kurtka 4f! PROSTO I SZTYWNIUTKO

INSTYTUT JEBANlA RAPU Z PRZEKAZEM
11 miesięcy temu

Ciekawe ile mu zapłacili za to i ile z tego co dostał przekazał na walkę z koronawirusem śmieć pierdolony

$okół
11 miesięcy temu

Może tak się zdarzyć

żENADA
11 miesięcy temu

POST MIELONE to ten Raper z Ameryki?

Socjopata
11 miesięcy temu

Nieudacznicy nie przytulą dzisiaj sosu,
To jest nowa droga wyjścia z chaosu.

_aqq_
11 miesięcy temu

głąby nie wiedzo :)))

Temat zaangażowania nazistów w magię i kontakty z mocami nadprzyrodzonymi jest skrajnie kontrowersyjny, ale jednocześnie niezwykle fascynujący. Zbyt wiele jest dowodów, żeby ignorować okultystyczne zainteresowania większości czołowych figur Trzeciej Rzeszy. Odbijało się to na każdym aspekcie funkcjonowania nazistowskiej machiny: począwszy od przebudowy historii świata na podstawie instrumentalnie traktowanych dzieł historycznych oraz znalezisk archeologicznych, przez symbolikę i rytuały, którymi przesycone było ówczesne życie codzienne, aż po motywy agresji na poszczególne państwa.
Uznawanie jednak słabości do ezoteryzmu za główne motywacje stojące za powstaniem i ekspansją Trzeciej Rzeszy byłoby wielką przesadą. Z drugiej strony, dyskredytowanie całej historii byłoby niewłaściwe. Jednakże jednoznaczna ocena wpływów, jakie okultyzm miał na funkcjonowanie Trzeciej Rzeszy jest niemożliwa do jednoznacznego rozstrzygnięcia, ponieważ z samej swojej natury wiara w zjawiska nadprzyrodzone wymyka się naukowym metodom poznania.
https://twojahistoria.pl/2020/02/29/okultyzm-w-iii-rzeszy-jak-niemcy-parali-sie-czarna-magia/

_aqq_
11 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

Ostoją dla wszelkiej maści okultystów lub też zwykłych szarlatanów był „dwór” Heinricha Himmlera, który stał się dla nich istnym mecenasem. Reichsführer SS, wraz z najwyższymi notablami Trzeciej Rzeszy celebrował rozmaite rytuały wzorowane na wagnerowskich operach w owianym wątpliwą sławą zamku Wewelsburg. W specjalnej komnacie w podziemiach zamku stał też okrągły kamienny stół, nawiązujący do legend króla Artura.
W 1935 roku powstało ponadto Towarzystwo Badawcze nad Pradziejami Spuścizny Duchowej, Niemieckie Dziedzictwo Przodków (Ahnenerbe), które prowadziło badania archeologiczne, etnograficzne, antropologiczne, historyczne oraz „nadprzyrodzone” jak chociażby wspomniane poszukiwania Włóczni Przeznaczenia. Prócz tego, już po wybuchu II wojny światowej, najważniejsze osobistości Rzeszy jak i sam Hitler często radzili się wróżbitów w kluczowych ze strategicznego punktu widzenia kwestiach, jak choćby wyznaczenie daty niemieckiej agresji na Francję, Belgię i Holandię oraz kampanię przeciwko ZSRR.
https://twojahistoria.pl/2020/02/29/okultyzm-w-iii-rzeszy-jak-niemcy-parali-sie-czarna-magia/

_aqq_
11 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

Naziści nie byli sektą rządzoną przez szalonego guru, ale grupą, która doprowadziła Niemcy do największej potęgi w historii i podbicia niemal całej Europy. I to w mniej niż ćwierć wieku od klęski i upadku po I wojnie światowej.
Po klęsce III Rzeszy dziesiątki tysięcy narodowych socjalistów, zbrodniarzy z SS i gestapo oraz kolaborantów współpracujących z Niemcami starało się za wszelką cenę uniknąć kary. Drogą ratunku była ucieczka z Europy. Dlaczego aż tak wielu się to udało? Bo Watykan i Amerykanie byli głęboko zainteresowani wiedzą nazistów właśnie dotyczącą okultyzmu i zjawisk nadnaturalnych.

_aqq_
11 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

ODESSA (niem. Organisation der ehemaligen SS-Angehörigen, Organizacja Byłych Członków SS) – założona pod koniec II wojny światowej z inicjatywy Heinricha Himmlera oraz byłych oficerów SS tajna siatka konspiracyjna, mająca na celu pomoc zbrodniarzom wojennym w ucieczce przed ścigającymi ich aliantami oraz zapewnienie im bezpiecznego życia po wojnie.
ODESSA dysponowała majątkiem oraz międzynarodowymi powiązaniami politycznymi. Działała w Niemczech, Egipcie, Argentynie, Włoszech oraz Szwajcarii. Z jej pomocy korzystali nazistowscy zbrodniarze wojenni tacy jak Adolf Eichmann, Josef Mengele, Franz Stangl, Klaus Barbie, Erich Priebke.
Zbrodniarze hitlerowscy przez odpowiednich agentów najpierw trafiali do miasteczek w południowych Niemczech oraz w Austrii, a także do okolicznych wsi położonych blisko granic z Włochami i Szwajcarią. Następnie odpowiedni agenci-przewodnicy przeprowadzali esesmanów przez Alpy. Po drugiej stronie granicy inni agenci ułatwiali zbrodniarzom dostęp do Watykanu. Ze względu na udział księży katolickich, a szczególnie franciszkanów, trasę tę nazwano Drogą klasztorów.
Kierowali się oni do domu przy Via Sicilia w Rzymie, będącym konspiracyjną stacją tranzytową, gdzie otrzymywali paszporty krajów niezależnych od aliantów takich jak Argentyna czy Chile, a następnie drogą morską dostawali się do kraju, którego paszport posiadali. Proces ten koordynował biskup Grazu Alois Hudal. Proceder ten opisał Szymon Wiesenthal.
https://pl.wikipedia.org/wiki/ODESSA

_aqq_
11 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

22 czerwca 1941 r. o godz. 3:15 ponad 3 miliony niemieckich żołnierzy ruszyło do ataku na rozłożone wzdłuż zachodniej granicy ZSRR, niczego niespodziewające się oddziały radzieckie. Hitler, podobnie jak średniowieczny „patron” całej operacji, rozpoczął swoją krucjatę na Wschód. Operacja „Barbarossa” była początkiem długiego, trwającego prawie 4 lata konfliktu, który zadecydował o wyniku II wojny światowej.
https://histmag.org/jak-rozpoczela-sie-Operacja-Barbarossa-5668

Atak nastąpił w czasie najkrótszej nocy w roku, poprzedzającej pierwszy dzień astronomicznego lata. Dlaczego?
Bo symbolicznie wojna z ZSRR miała być wojną między latem a zimą.

W tym kontekście należy też przywołać symbol czarnego słońca:
The Black Sun (German: Schwarze Sonne) is a Nazi symbol, a type of sun wheel (German: Sonnenrad).
The symbol first occurred during Nazi Germany as a design element in a castle at Wewelsburg remodeled and expanded by Heinrich Himmler which he intended to be a center for the SS.
https://en.wikipedia.org/wiki/Black_Sun_(symbol)

Jak głąby pamiętajo, czarne słońce jest symbolem Królowej Wojny.

AzbeST
11 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

Wypierdalaja nawiedzony ćpunie z tymi wlepami!!!

_aqq_
11 miesięcy temu
Reply to  AzbeST

Jaki opór u bezmózgów wywołuje odrobina wiedzy. :)))

a przy okazji czarnego słońca:

W pierwszy letni poranek w niedzielę (21.06) w pierwszej połowie dnia dojdzie do niecodziennego zjawiska, a mianowicie zaćmienia Słońca. Będzie ono w pełnej okazałości widoczne w Afryce i Azji, a częściowo także w Europie i Australii.
Będzie to wyjątkowo spektakularne zaćmienie, ponieważ Księżyc znajdzie się dalej niż zazwyczaj, więc jego tarcza będzie mniejsza i sprawi, że zamiast Słońca będzie można ujrzeć świetlistą obrączkę. Właśnie dlatego zaćmienie to nazywane jest obrączkowym.
Uprzywilejowani będą mieszkańcy Konga, Republiki Środkowoafrykańskiej, Sudanu Południowego, Etiopii, Erytrei, Jemenu, Arabii Saudyjskiej, Omanu, Pakistanu, Indii i Chin.
https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2020-06-20/w-pierwszy-letni-poranek-dojdzie-do-zacmienia-slonca-ktore-bedzie-widoczne-tylko-w-bieszczadach/

Zapowiedź nieszczęścia, zarazy i nieurodzaju. Tak określiliby to zjawisko nasi przodkowie. Chodzi o zaćmienie słońca, a ściślej „zaćmienie obrączkowe” czy też „pierścień ognia”. To niezwykłe zjawisko zachodzi wtedy, kiedy mniejsza tarcza Księżyca wejdzie całkowicie na Słońce. Wówczas na niebie widoczne jest coś w rodzaju jasnej obrączki. Taki widok mogli zobaczyć 21 czerwca mieszkańcy środkowej Afryki, Półwyspu Arabskiego, Pakistanu, Indii, Chin, Tajwanu, a także… Bieszczad.
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/zacmienie-slonca-zacmienie-obraczkowe-pierscien-ognia/z36tmrn#slajd-7

Siostra Tedego
11 miesięcy temu

TEDE pilator

Maryla Rodowicz
11 miesięcy temu

Soki podrożeją

Pan Paweł
11 miesięcy temu

Wojtek Soku, a Mariola z Kabaretu?

Może marynary w tęcze
11 miesięcy temu

Czekam na reklamę gwoździ z Castoramy przez cokoła chłop co sam się osrał

Hokej
11 miesięcy temu

Chyba właśnie dzięki temu nie muszą mu nic płacić za taką reklamę

Vizo
11 miesięcy temu
Pan Paweł
11 miesięcy temu

LIDLBL znowu flirtuje z BIEDRONKA

facio od krabów
11 miesięcy temu

Co na to paluch i tede? Dupa cicho?

tWOja na Pewno ZAPCHANA!
11 miesięcy temu

@facio od kutasów

PaluchFarmazon
11 miesięcy temu

🙂 🙂 PRZECZYTAJCIE UWAŻNIE WSZYSCY WAŻNE WAŻNA INFORMACJA AFERA STULECIA RAP 🙂

ZOBACZCIE NA TRAILER KLIP NAGRYWANY BYŁ W POZNANIU SPÓJRZCIE NA BLUZĘ I CZAPKĘ Tovaritch 🙂

https://www.instagram.com/p/CByL-ogIcjc/

PALUCH DOGRAŁ SIE RAPEROWI Tovaritch

PAMIĘTAJCIE JEGO WERSY Z SZAMAN 🙂

Chwała walczącym zapamiętana 🙂

A teraz zobaczcie się komu się dograł klip nagrywany na Polskiej ziemi w Poznaniu

https://www.instagram.com/p/CByL-ogIcjc/

ZOBACZYCIE DOKŁADNIE CO PISZĘ NA BLUZIE I CZAPCE

https://www.instagram.com/p/CByL-ogIcjc/

Popularne