GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Lil Baby w reklamie Axe, za którą odpowiadają Polacy

Raper reklamuje męskie kosmetyki.

Opublikowany

 

Znana marka męskich kosmetyków AXE rusza z nową globalną kampanią reklamową. Za przygotowanie animacji 2D i 3D, VFX oraz korekcję kolorów odpowiadało polskie studio Platige Image. Projekt został pozyskany dzięki działającemu od ponad roku na amerykańskim rynku zespołowi Platige USA. Jedną z kluczowych osób występujących w spocie jest popularny raper Lil Baby.

Człowiek w masce kozy, mechaniczne tygrysy, postać z czterema rękami i tańczące zwierzęta przechodzące ze świata fantazyjnego do realnego to tylko niewielka część tego, co zobaczymy w najnowszym spocie.

Praca Platige polegała na przeniesieniu nieszablonowej wizji agencji oraz reżysera z tekstu na ekran. W pracy nad łącznie kilkoma kilkunastosekundowymi spotami specjaliści z Platige Image wykorzystali wiele zaawansowanych technik animacji. Reżyserem reklamy był amerykański muzyk, reżyser filmowy oraz youtuber Mike Diva. Jego dorobek to m.in. teledyski dla takich gwiazd, jak chociażby Lil Nas X. Ostatnio realizował shorty dla programu rozrywkowego Saturday Night Live, w tym z udziałem Pedro Pascala („The Last of Us”, „Gra o tron”, „Narcos”, „The Mandalorian”).Za realizację projektu ze strony Platige Image odpowiedzialni byli m.in. Sonia Marcinkowska, Producentka oraz Bartosz Krasicki, ART/VFX Supervisor.

– Projekt ten wyróżnia nie tylko kolorowa i dynamiczna odsłona, od której nie sposób oderwać wzroku, ale także różnorodność i liczba zastosowanych technik animacji. Aby zrealizować wszystkie pomysły zawarte w briefie wykorzystaliśmy wszelkie możliwe techniki grafiki komputerowej począwszy od tradycyjnych grafik 2D, aż po skomplikowane animacje 3D – mówi Bartosz Krasicki, ART i VFX Supervisor.

– Praca nad tym projektem była też wyjątkowa ze względu na otwartość na nasze pomysły po stronie klienta. Dzięki bogatemu doświadczeniu mogliśmy zaproponować wiele ciekawych rozwiązań. Ta wolność podczas pracy przyniosła wspaniałe efekty – dodaje Sonia Marcinkowska, producentka.11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Juliusz Mickiewicz
2 miesięcy temu

a co to ma wspólnego z rapem

Redakcja Glamrappl
2 miesięcy temu

Witaj czytelniku. Niedługo zmieniamy nazwę, a bardziej wchłania nas pudelek.pl. To był taki pierwszy artykuł. Niedługo dalsze newsy o niczym. Pozdrawiamy Bartuś, Mariuszek, Maxio.

Fiut Dusiciel
2 miesięcy temu

Polecam kanał filmów Facial Abuse.
Nie dziękujcie.

antyp0laczek warfare
2 miesięcy temu

Niewiele, ale Wojteg Sokol wqrviony ze to on nie wystapil i nie przytulil sauce’u

Rocco
2 miesięcy temu

„Człowiek w masce kozy, mechaniczne tygrysy, postać z czterema rękami i tańczące zwierzęta” – coraz dziwniejsze te wstępy do pornoli.

koneser
2 miesięcy temu

kto pytał?

Liluś Wajnuś
2 miesięcy temu

NIE ZNAM WACKA

Picuś Glancuś
2 miesięcy temu
Reply to  Liluś Wajnuś

Ić stont. Brzydzę się zdrobnieniami.

Człowiek dobra rada
2 miesięcy temu

Nie znam tego zbieracza bawełny

Midas
2 miesięcy temu

Xddd

nie aktualne dane
2 miesięcy temu

i fajnie

Popularne