Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

9 listopada, na kilka dni przed pierwszą rocznicą śmierci na półkach sklepowych pojawi się nowy album Lil Peepa „Come Over When You’re Sober (Part Two)”. Będzie to następca debiutanckiego albumu rapera, który ukazał się w ubiegłym roku.

Wydawnictwo promuje teledysk do utworu „Cry Alone”.

Tracklista

01. Broken Smile (My All)
02. Runaway
03. Sex With My Ex
04. Cry Alone
05. Leanin’
06. 16 Lines
07. Life Is Beautiful
08. Hate Me
09. IDGAF
10. White Girl
11. Fingers

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Kaczan120

11 wysrywów o smutku i wpierdalaniu xansów xD xD dobre dla przegrywów płaczących na widok zdjęcia byłej z jakimś typem na fejsie

Szmalenberg

Masakra ze słabość jest tak ostatnio promowana i co gorsze wielbiona przez młodych ludzi… Jedynym sposobem na szczęście w życiu to zaufanie wobec siebie/pewność siebie (stopniowe realizowanie swoich celów, które mogą na początku być łatwe[ chodzi o nawyk poczucia kontroli nad sobą] a później stopniowo coraz trudniejsze i bardziej wymagające) każdy człowiek jest silny tylko musi zdać sobie sprawę, że jest drapieżnikiem i konkurencja nie śpi nigdy. FUCK EMO RAP!!!

kiki

Dokładnie Pamiętam jak kilka lat temu na glamrapie dzieciaki pisały Jebać trysków, jebać smuty, teksty o życiu na blokowisku. Ten cały Rap jest przejebany… itd. A teraz tylko tym się jarają…

sasadasd
QWMIO

CO TO DO CHOLERY ZA SMUTNE BADZIEWIE, I LUDZIE SLUCHAJACY CZEGOS TAKIEGO MAJA CZELNOSC JECHAC LUDZI KTORZY SLUCHAJA OLDSCHOOLU ZE SLUCHAJA SMUTNEGO RAPU O BLOKACH I ULICY. TO JAKIŚ EMO RAP CZY CO?

Walerian

to nie jest hip hop

cydży

w końcu coś o rapie, czekam, peep zawsze na propsie, RIP

Popularne