Sprawdź nas też tutaj

News

Lil Toe: „Polska, mamy dla was coś mocnego”

Amerykański raper współpracuje z Malikiem Montaną.

Opublikowany

 

lil toe raper w masce

W ostatni piątek miesiąca ukaże się nowa płyta Malika Montany „Import/Export”. Raper zaprosił do współpracy kilku zagranicznych gości. Wśród nich jest także amerykański raper Lil Toe, który zapowiedział w swoich mediach społecznościowych dzisiejszy klip z warszawskim raperem. Co ciekawe, jego wiadomość została napisana po Polsku. – Siema Polska. Mamy dla was coś mocnego. Czekajcie na klip dziś! – napisał Lil Toe na Instagramie.

Utwór „VVSNIKE” powinien za chwile pojawić się w serwisach streamignowych. Zaraz po tym do sieci trafi teledysk. Nie pozostaje nam nic innego jak jeszcze chwilę poczekać.

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Żenua

Ścierwo-polo kopiuje disco-polo nawet w tym, że służy jako pralnia pieniędzy. Ciapak zastępuje Martyniuka, kebab kiełbę, a koza psa. Tfu.

Ścierwo-polo po arabsku. Zarys

Syn arabskiego rapera wchodzi w wiek dojrzewania. Budzi się w nim krytycyzm wobec rodziców. Babcia-arabka opowiada mu o krajach arabskich i ich religii. W świetle tych opowieści, zaczyna dostrzegać, że jego tata to nie tylko ktoś, kto przynosi do domu pieniądze. Widzi wyraźnie, że ojciec odrzuca wszelkie arabskie świętości i normy. Dociera do niego, że tata to narkoman i kurwiarz, który promuje ten szmaciarski tryb życia w prymitywnych, acz popularnych piosenkach. Syn zaczyna nienawidzić ojca. Radykalizuje się. Nawiązuje kontakty z podobnymi ludźmi, którzy nienawidzą zgnilizny obyczajowej, nienawidzą też jego ojca. Postanawia pomścić a zarazem odpokutować winy marnotrawnego ojca. Kupuje w darknecie pas szahida. Nawiązuje kontakt z ojcem. Mówi, że nabrał dystansu do tego, co mu mówiła babcia. Że widzi, że ojciec ma rację co do stylu życia. Prosi ojca o bilet na koncert. Ten ucieszony mu go wręcza. Syn szykuje się na koncert: zakłada pas szahida i idzie do klubu. Na miejscu widzi ojca, który, skończywszy piosenkę o ruchaniu kurew i przyjmowaniu narkotyków, pozdrawia go ze sceny. To jest ten właściwy moment. Podchodzi pod scenę i detonuje ładunek. Wykonawca ścierwo-polo ofiarą zamachowca – głoszą nagłówki następnego dnia.

Ścierwo mocniejsze

International shit – sami przyznają się do gównianej jakości. Choć i tak przeceniają siebie. To nie gówno, lecz ścierwo. A smród gówna to przy padlinie pikuś. Ścierwo-polo – muzyczny zapis śmierci i gnicia ludzkiego mózgu zrobiony przez idiotów „na wesoło”

Odb

Lil Dildoe: „Polska, mamy dla was coś chujowego”

Woojt

Rogal DDL wstawaj, zesrałeś się

FFFSSS

W Koranie jest dość sporo o tym, że muzułmanie mogą łamać zasady islamu w imię wyższych celów, tj. np. nawracanie, walka z niewiernymi itp. Prymitywni muzułmanie chętnie przyjmują te postawę, bo mają moralne wytłumaczenie na np. gwałt na niewiernej – Allah mnie za to doceni w ten sposób walczę z niewiernymi szmatami.
Tatuowanie się – robię tatuaże, bo promuję w ten sposób islam, więc Koran zabrania ,ale w to w imie wyższych celów. Branie narkotyków – biorę dragi, bo przez to mam uznanie niewiernych katolików, więc propaguje przy tym islam i Allah mi wybaczy i cieszy się z tego.

Spędziłem wiele lat w Berlinie, znam tych pseudo muzułmanów, potrafią islam modyfikować dla swoich egoistycznych powódek. Masowy gwałt na Bułgarkach o którym kiedyś było głośno oni potrafili tłumaczyć tym, że to w imię religii. WTF!?
Malik wielokrotnie był pytany na insta story czemu ma dziry, skoro nie może, czemu dragi bo też nie wolno w jego religii i zawsze w uśmiechem na twarzy wymijał te pytanie. Już wiecie dlaczego… On sobie wkręca, że łamie podstawowe wartości islamy w imie wyższych celów, to samo jest też u żydów, mogą łamać zasdy swej religii jeśli idzie za tym jakiś cel, np. oszukanie goja, upokorzenie go itp.

Shgow

Dodam tylko ,że chrześcijanie i żydzi oficjalnie dla Allaha to są ludy wierzące i nie wolno im robić krzywdy. Taki Malik jak chce nawracać czy upokarzać niewierne ludy szmacąc kobiety i biorąc narkotyki musiałby wyjechać w głąb Afryki do prymitywnych plemion 😀 Oni tam mają wielobóstwo i poganizm, więc w świetle Koranu jego zachowania miałyby rację bytu 😀

LesnyKootaz

Dwóch laków jeden ciapus drugi palec. Czy może być gorzej ? Chyba tylko stosunek z własnym starym

I kurwa boski Fernando

Polska mamy dla was coś mocnego – Malik Montana i DJ Frodo będą wzajemnie obcinać sobie zagrzybiałe paznokcie palców u stóp (Lil Toe)

Biały kuntakinte

Mocnego to możesz dostać kopa w ryj , i ten kozojebca też za to gówno które nagrywa, dlaczego takich łaków nikt nie zastrzeli tylko dobrzy raperzy dostają kulki

slabo.gif

jaka ksywa MALY PALEC XDDD

AhmedSzejk

dobra przestancie hejtowac stare zjeby jutro u have to go budowa

olliwa

Wejść na Youtubie Malik ma tlusto a to się teraz liczy. To jest teraz wyznacznik wartości lajki, subskrypcje, wyświetlenia. Można bo nie lubić ale jak na razie on chyba najskuteczniej wykorzystuje możliwości jakie daje internet

dfffee

A to prawda, ma jakiś tam zmysł do social mediów i wierząc, że sam stoi za swoją karierą to niewątpliwie czuje dzisiejsze trendy. Co się dziś sprzedaje w Sieci najlepiej? Patologia, prymitywizm, hajs, dziwki, narkotyki – a do tego fakt, że muzułmanin, czyli jakaś odmienność i sukces gotowy.

Popularne