Sprawdź nas też tutaj

News

Liroy wykluczony z klubu Kukiz’15

Opublikowany

 

Poseł-raper odpowiada: Nigdy nie kierowałem się szyldami partyjnymi.

Jedna z najbardziej barwnych i merytorycznych postaci tej kadencji sejmu Piotr Liroy-Marzec został w czwartek wykluczony z klubu parlamentarnego Kukiz'15. Jak podaje prezydium klubu: – W swojej działalności poselskiej otoczył się ludźmi, dla których, ze względu na nasze standardy, nie może być miejsca w ruchu Kukiz’15 – poinformowały władze klubu w oświadczeniu rozesłanym do mediów w czwartek wieczorem.

 

Liroyowi zarzuca się otaczanie nieodpowiednimi ludźmi. – Są wśród nich byli wpływowi działacze Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości. Są też wśród nich ludzie, których działalność na styku polityki i biznesu świadczy o ich głębokiej nieuczciwości. Najbardziej bulwersujące są podejrzenia, udokumentowane publikacjami prasowymi, o uwikłaniu najbliższego otoczenia Piotra Liroya-Marca w procesy tak zwanej dzikiej reprywatyzacji w Warszawie – czytamy w oświadczeniu Kukiz'15.

–  Piotr był od dłuższego czasu proszony, by zakończył współpracę z kilkoma współpracownikami, czego nie zrobił. Prezydium klubu skierowało do mnie pismo, skonsultowałem to z klubem i podjąłem decyzję o wyrzuceniu Liroya-Marca do czasu, aż nie zrezygnuje ze współpracy z tymi ludźmi – mówi Wirtualnej Polsce Paweł Kukiz.

Były już poseł klubu Kukiz'15 tak komentuje te doniesienia: –  W mojej działalności na rzecz Obywateli nigdy nie kierowałem się szyldami partyjnymi ani nazwiskami liderów. Mam wrażenie, że dziś zakomunikowana posłom Kukiz'15 decyzja o wykluczeniu mnie z klubu sejmowego tego ugrupowania zapadła dużo wcześniej. Jestem jednak przekonany, że ogromna większość Koleżanek i Kolegów z sejmowego klubu Kukiz'15 szczerze wierzy w jednomandatowe okręgi wyborcze, demokrację obywatelską i wysokie standardy polityczne. Trzymam kciuki za powodzenie tego środowiska, bo oznacza to powodzenie dla Obywateli. W mojej działalności poselskiej będę, jak zawsze, współpracował ze wszystkimi ludźmi dobrej woli. Niezależnie od tego, czy są z K15, PiS, PO czy .N. Nadal będę także współpracował z organizacjami społeczeństwa obywatelskiego ponad politycznymi wojnami. W mojej pracy nic się nie zmienia. Jestem posłańcem Obywateli – napisał Liroy-Marzec.

 

Od kiedy Liroy zasiadł w ławach sejmowych, jego muzyczna działalność praktycznie zanikła. Raper jeszcze niedawno zapowiadał wydanie kilku płyt, jednak do tej pory ich nie usłyszeliśmy. Rapera w najbliższym czasie usłyszymy na Przystanku Woodstock – pojawi się tam jako gość specjalny.

23 komentarze
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Małostkowy
4 lat temu

PODOBNO PENERA ARESZTOWALI BO SIE NAJEBAL WYBIJAL SZYBY W PRZYSTANKACH NA JEZYCACH I KRZYCZAŁ”MOI KUMPLE SŁEG TWOI ZERO SŁEGU”

Penejro
4 lat temu
Reply to  Małostkowy

Ja niestety znowu grzeje na balety pogódż sie z tym

#
4 lat temu

to jak jest za uchodzcami?

SkrtSkrtSkrt
4 lat temu
Reply to  #

Jest jełopem

dfgdfgdfg
4 lat temu
Reply to  SkrtSkrtSkrt

Oficjalnie oswiadczenie w tej sprawie przewodniczacego glamrpau obozowego k.
[img]https://e5.pudelek.pl/29d38ddd8a9edf181792e2e5bde45fcbc0fa9938.jpg[/img]

dfgdfgdfg
4 lat temu
Reply to  dfgdfgdfg

a nie przepraszam to KORASEK jest liderem, tak wiec to jego oswiadczenie. Dodam ze korasek jest zawiedziony cala sytuacja, nie na to liczyl.

tomegziomeg
4 lat temu
Reply to  #

[img]https://www.poznajmemy.pl/wp-content/uploads/2015/10/liroy3.png[/img]

hujwdupe
4 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3K2StVcV1Yo[/youtube]

:D :D :D
4 lat temu

kurde nawet tu już jest polityka?

Rumble
4 lat temu
Reply to  :D :D :D

Jak co drugi murzyn rapuje o Malcolmie czy Martinie, to jest polityka czy nie?

Obiekt
4 lat temu

szacun dla niego ,wyszedl z biedy z niczego ,pokazal ze mozna osiagnac sukces polityczny i muzyczny ,Warszawka i elity zawsze go niszczyly najpierw w muzyce teraz w polityce a on idzie dalej

Czlowiek_dobry
4 lat temu

Niech Liroy założy własną partię, a reszta Kukiza niech przyłączy się do PiSu. Co za różnica w tej chwili.

morelowy ziomek
4 lat temu

PROPSY PAWEŁ ZA WYJEBANIE TEJ AMEBY Z KLUBU
ZA 2 LATA WSZYSCY NA NARODOWCÓW, PANOWIE!
CHUJ Z JANUSZEM, ZNOWU ZROBI PAPKĘ Z MÓZGU DZISIEJSZEJ LICBAZIE, SKOŃCZY SIĘ NA JAKICHŚ 2-3% I KOLEJNE 4 LATA W PIZDU. JEBAĆ JANUSZA, POWIADAM WAM.

Czlowiek_dobry
4 lat temu

Nie głosuję na narodowców bo nie jestem homoseksualistą.

morelowy ziomek
4 lat temu
Reply to  Czlowiek_dobry

JEBAĆ CIĘ KURWO

ddddddddd
4 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=eC-o5igmu0Y[/youtube]

Ej ziomek
4 lat temu

Powstanie partia Scyzoryk 17′

red
4 lat temu

Kukiz miał wprowadzać JOWy, zbierać podpisy o referendum w sprawie uchodźców i chuj wie co jeszcze. Skończyło się na pobieraniu naszej forsy z sejmowej kasy i dogadaniu się z PiSem, co dało kukizowcom jeden stołek w TVP. Banda skurwysynów i złodziei

zdrajca narodu
4 lat temu

jebać partie i polityków liroy słaby raper był 1 i jego szczęscie że sie dochapał [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Jg0IWUOe1VM[/youtube]

elen
4 lat temu

KOGO TO KURWA OBCHODZI? JARANIE SIE POLITYKA TO PEDALSTWO

TurboBobas
4 lat temu
Reply to  elen

Pedalstwo to jak cie dymają w dupe

p p
4 lat temu

Liroy szacun

Liroy
4 lat temu
Reply to  p p

„kupa gówna, mały gnojek”

Popularne