Sprawdź nas też tutaj

Inne

Little Simz z miłosnym listem dla wszystkich kobiet

W singlu „Women” pojawia się Cleo Sol.

Opublikowany

 

Po „Introvert” nadszedł czas na następny utwór z nowego albumu Little Simz „Sometimes I Might Be Introvert”. „Woman” to list miłosny do kobiet na całym świecie. Utwór został wyprodukowany przez Inflo, a gościnnie pojawia się w nim Cleo Sol.


Po raz pierwszy Simz stanęła po drugiej stronie kamery i wyreżyserowała teledysk do utworu „Woman”. W klipie występują kobiety, z którymi Simz ma osobiste relacje m. in. Jourdan Dunn, Joy Crookes i Denai Moore, jej kuzynki Paij i Caroline oraz modelka Sienna King, z którą artystka przyjaźni się od 15 lat. Rezultatem jest video, które porusza na poziomie wizualnym i emocjonalnym. To kolejny powód by czekać na to, co Little Simz ma do zaoferowania w najbliższym czasie.

O płycie „Sometimes I Might Be Introvert”

„Sometimes I Might Be Introvert” to pierwszy długogrający album Little Simz od czasu rewelacyjnej, nominowanej do nagrody Mercury Prize płyty „GREY Area” z 2019 roku. Little Simz jest jedną z najciekawszych postaci współczesnej sceny hip hopowej. Młoda brytyjska raperka wciąż zachwyca swoim talentem. Na nowym albumie Simz porusza się bez wysiłku pomiędzy różnymi stylami i gatunkami muzycznymi, tworząc współczesny album-klasyk. Płyta jest odważnym krokiem naprzód w stosunku do „GREY Area”, a nowy materiał to nie utwory, które mają na celu wyłącznie znalezienie się na popowych listach przebojów. Przekaz Little Simz to mieszanka złości, dumy i niepokoju, które składają się na współczesne doświadczenie bycia czarnoskórą kobietą. Simz wykorzystuje osobistą historię do rzucenia wyzwania paradoksom, w których żyjemy, zarówno społecznym, jak i osobistym, w makro i mikro świecie. Podobnie jak niektórzy legendarni muzycy, Simz spogląda teraz na chaos i nieporządek na świecie i dostrzega wspaniałe możliwości, ale też ogromną odpowiedzialność.Album Little Simz „Sometimes I Might Be Introvert” ukaże się 3 września.

Tracklista

 1. Introvert
 2. Woman
 3. Two Worlds Apart
 4. I Love You I Hate You
 5. Little Q Part 1
 6. Little Q Part 2
 7. Gems
 8. Speed
 9. Standing Ovation
 10. I See You
 11. The Rapper That Came To Tea
 12. Rollin Stone
 13. Protect My Energy
 14. Never Make Promises
 15. Point and Kill
 16. Fear No Man
 17. The Garden Interlude
 18. How Did You Get Here
 19. Miss Understood

 
9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Makowiec z Naczelnikiem
1 rok temu

I tak nie poruchasz.

łysy z bazaru
1 rok temu

Kiedyś miałem żonę która pomagała mi przy biznesie na bazarze, kardridże do pegazusa rozłożone na dywanie i tego typu dochodowy biznes, aż pojawił się Don Alawarez i omamił moją wierną żone Andżelike, która wyjechała z nim do hiszpanii i zabrała dziecko, a ja musze płacić alimenty, za które Don podobno nagrywa jakieś płyty

Latynoski kochanek
1 rok temu

Mnie służą wszystkie polki

Natsu
1 rok temu

Tak a tutaj takie rzeczy…
https://www.youtube.com/watch?v=D7zjNZcPPg4

Głos z głowy
1 rok temu

Wow, ile tu rasistów i mizoginów w komentarzach.

DonPatus
1 rok temu

Jebalbym czarna małpa

Josh
1 rok temu
Reply to  DonPatus

Japa synu kurwy

BigJosh
1 rok temu
Reply to  Josh

Ok braciszku

Alberto
1 rok temu

Co jest kurwa

Popularne