Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Logic zaprezentował niezwykle mocny klip do wspólnego singla z Ryanem Tedderem – „One Day”. Siedmiominutowe wideo w reżyserii Andy’ego Hinesa pokazuje skrajnie różne historie dwóch rodzin w Ameryce.

Pierwsza to imigranci z Meksyku, którzy próbują przedrzeć się przez granicę. Nastoletni chłopak i jego maleńki brat zostają oddzieleni od rodziców. Z drugiej strony obserwujemy urodziny chłopca z południowej Kalifornii. To typowa amerykańska rodzina z wielką flagą w domu. Chłopiec z Meksyku trafia do rodziny zastępczej, dobrze się uczy i kończy studia. Drugi bohater teledysku zaczyna fascynować się nazizmem. Jak potoczą się dalsze losy obu młodych mężczyzn?

W klipie pojawili się popularni aktorzy Michael Peña, Judy Reyes i Luis Guzman. Na początku otrzymujemy informację, że wideo zostało oparte na prawdziwych historiach.

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Kaczan120

Jak zwykle propaganda w dzisiejszych czasach jest przeciwko białym ludziom. Co jest złego w tym że wielu Amerykanów ma stałą pracę, rodzinę która utrzymuje i chce jej bronić w razie wu dlatego trzyma w szufladzie w sypialni dubeltówkę. A taki niepiśmienny murzyn zajebie kogoś z broni kupionej na czarnym rynku i trzeba zakazać broni wszystkim xD
To luźne przemyślenia pozdrawiam użytkowników portalu oraz jego administrację (nie zapomnę jak usunęliście mój komentarz w którym skrytykowałem was ale nie bezpodstawnie ;* ;* )

Krzysztof Kononowicz

Szanuje

beka

WHITEEE PRIVILEGEEEEEE REEEEEEEEEEE

ps. chyba mu sie kurwa perkusja zacięła w tym kawałku

gdgsdgsgsdg

lewackie gówno

Krzysztof Kononowicz

Oczywiście – niezwykły, wspaniały, nowatorski teledysk a tak naprawdę gówno jakich wiele w dodatku jak napisał juz ktoś lewackie gówno. Jak „artysta” może narzucać coś takiego? Kurwa mać.

cydży

chuj nie raper ten logic, zwykly truskojad

Popularne