Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

NAREJONIETV Przedstawia drugi teledysk promujący nową płytę Logo Dzielnicy „Dwa”. W utworze „W klatce” gościnnie oprócz Ośwy i Grzybka możemy usłyszeć Jongmena. Na ekranie pojawia się też m.in. Peja.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
marta linkiewicz

miałam koks na pizdzie

ProfesorNauk

Tfu! Trzy czte ry i. Siemanko mordeczki, z tej strony Mahatma Gun D, wraz z obecnym tu Młodym G tworzymy nowy skład Mobbyn. Płyta uhqqow jest owocem naszej wspólnej drogi na przekór babilonu. Wraz z naszymi braćmi stworzyliśmy dla Was unikalny, kozacki materiał, który zapisze się w historii wielkimi literami. Obecnie dodajemy ostatnie szlify, dodajemy smaczki i przygotowujemy dla Was zajebiste niespodzianki. Wraz z wydaniem płyty rozpoczynamy również akcję rekompensat dla osób, które były jakkolwiek poszkodowane przEZ NASZ LABEL. Jako małą gratkę dla Was ogłaszam dwa konkursy. Jeden dla chłopaków a drugi dla dziewczyn. Więcej na naszym nowym fanpejdżu. Yyy link do fanpejdża znajdziecie w opisie na insta. Elo emamama..

ŻENADA

EJ TO PRAWDA ŻE TEDE PEDOFIL CAŁOWAŁ SIĘ Z JAKĄŚ 15-STKĄ?

PRZEPISNANIEBIESKAWODEWKIBLU

z 9 tka sie calowal

TubylczyWujek

rzeczywiscie pocalowal 17-latke. Ktos to nagral i wstawil na Internet.

hejter

tede trynkiewicz niegrzeczy chopak a dziewczynki lubia takich wkacu łobuz kocha najbardziej

cydży

tak tak do klatki was wszystkich razem z rekinami

cydży to kurwa na smyczy

a ciebie kurwo jako przynęte

cydży

nie zapominaj o sobie kurwo z kiłą na pizdzisku

cydży

o mnie niech cie pizda nie boli, wypierdalaj bo stary juz na ciebie czeka z kutasem

cydży

Witam, jestem ojcem cydżego i piszę w tej chwili z jego konta. Proszę nam z żoną wybaczyć za zachowanie tego jebanego idioty. Widocznie za mocno go dojeżdżałem w łóżku, syn miał prawie chuja w mózgu no i porwali go też kiedyś cyganie i pierdoli teraz od rzeczy. A mówiłem mu przecież, gdy wsadzałem mu penisa do ust, że ludzi trzeba szanować. Jeszcze raz Państwa przepraszamy i obiecujemy, że syn poniesie konsekwencję. Podziurawię go śrubokrętem osobiście.

Popularne