Sprawdź nas też tutaj

News

Lordofon: data premiery i tytuł debiutanckiej płyty zawodników Asfaltu

„To wyczekiwana pozycja w Asfalt Records” – mówi Tytus.

Opublikowany

 

Choć od premiery fizycznego wydania EPki “Plastelina” minęło raptem kilka miesięcy, a jej limitowany do 500 egzemplarzy nakład szybko zniknął z Asfalt Shopu, zespół Lordofon nie daje o sobie zapomnieć i w mistrzowskim stylu serwuje jedną z najważniejszych płyt tej jesieni. Wydawnictwo o lapidarnym tytule “Koło” w całości zostanie oddane w ręce słuchaczy już 16 października i sądząc po pierwszych reakcjach, czujemy, że wywoła na rynku niemałe zamieszanie.

“Koło to wyczekiwana pozycja w Asfalt Records. Zupełnie szczerze, duet nas totalnie zaskoczył, dowożąc bardzo zróżnicowany materiał pod względem stylistycznym. Nie chcę palić niespodzianki, ale żonglowanie stylami i gatunkami, przy jednoczesnym dosypywaniu do pieca naprawdę robi wrażenie” – mówi Tytus, szef i założyciel Asfalt Records.

“Koło” przez pierwszych słuchaczy opisywane jest mianem wybuchowej mieszanki tęgich, trapowych bangerów zestawionych z indie-popowym, przebojowym sznytem oraz gitarowymi, bezkompromisowymi momentami inspirowanymi Nirvaną.

“Życie prawie wszystkich trendów w pewnym momencie zatacza koło. My z naszym materiałem próbujemy znaleźć się na styku tego zjawiska – stąd ta nazwa. Wcześniej koło nie było pełne, ale z naszymi piosenkami możliwe, że już jest” – tłumaczy Maciej Poreda (nie Poręda), wokalista, autor tekstów i tym samym połowa duetu Lordofon.

“Jako że swoje pierwsze muzyczne kroki stawialiśmy w klimatach punkowo-grungowo-garażowych, z góry postanowiliśmy spróbować wrócić do tego typu stylówy. Więcej brudu i zdecydowanie więcej żywych instrumentów, gitar i perkusji” – opowiada Michał Jurek, producent muzyczny, też połowa duetu Lordofon.

Mimo że oficjalna przedsprzedaż płyty jeszcze nie wystartowała, już teraz, we wszystkich serwisach streamingowych ruszył tzw. pre-save zapewniający natychmiastową dostępność wydawnictwa w Twojej bibliotece. Dodajmy, że za okładkę debiutanckiego krążka odpowiada duet Kamil Gajewski i Amadeusz Mierzwa. Miks to dzieło Michała Jurka, natomiast masteringiem zajął się Rafał Smoleń. Produkcja wykonawcza: Marcin Grabski oraz Bartek Okrój dla Asfalt Records.

Okładka

 
39 komentarzy

39
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
CZŁOWIEK-BANER

Cześć tu Robert Lewandowski 😉
Nabrałem do siebie dystansu dlatego cieszę się widząc jak żartujecie z tego, że jestem żywym banerem.
Kontynuujcie swoją działalność!

Odb

Lachociąg: data premiery i tytuł debiutanckiego sekstejpu tranzystorów Asfaltu

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD LORDOFON, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

....,,,

szpaku sraku coś się sra na insta stories róbcie news glamy

Zbuku88

Ogólnie wszedłem sobie na Insta Jongmena.

Ma tam takie zdjęcie w białych gaciach gdzie wyglada jak z gejowskiego kalendarza.

https://www.instagram.com/p/CETqpQDnJz2/?igshid=1e62kk5nzwna4

Ogólnie tak wygląda w dzisiejszych czasach profil ulicznego rapera, który jebie kapusi? Mi to bardziej przypomina Warsaw Shore.

Dopiero niedawno odkryłem Instagram, to jest jakaś istna wylęgarnia gówna. Nie mam słów, żeby opisać to, co tam sie wyprawia. Najgorsze, ze ten jebany algorytm sam mi podsuwa taki szajs bez pytania.

Naprawdę z tym nie da się nie jechać.

Ludzie sami z siebie obdzierają się z godności. Mojego kolegi siostra, z mega dobrego domu, gdzie zawsze była miłość, rozum i dobrobyt skończyła 18 lat i ma już 5 tatuaży i zapierdalala na pole dance.

Jak wychować dziecko w takich czasach?

Internet ludziom rozpierdolił mózgi.

Tak nas będzie internet jebał, jak nas telewizja nie wyjebała.

Jestem zdruzgotany.

EJ TY KOLO!

HAHAHAHAHA ALE MU HHONDA POJECHAŁ, CO ZA PEDRYL KURWA MODEL PIERDOLONY. WAGINA BANKOWO POD GAĆMI.

Innertia

Ćpaku tego ,,truskulowego grajka” zaraz pewnie na piwo zaprosi

raport z osiedla

Nigdy nie sądziłem, że to ja będę tym, który odnajdzie zwłoki. Przechadzałem się jak zwykle leśną ścieżką niedaleko rzeki, gdy usłyszałem głos dochodzący z wnętrza: „Wiem co zrobiłeś. Nie próbuj tego naprawić.” Czasem umysł gada coś do mnie bez ładu i składu. Zwykle to ignoruję. Tym razem jednak, w momencie w którym pojawił się głos, stało się coś jeszcze. Niebo poczerniało, zerwał się silny wiatr, a z drzewa spadła martwa wrona. Kopnąłem ją, żeby mi nie zawalała drogi i poszedłem dalej. Niebo zaczęło czernieć jeszcze bardziej. Zacząłem rozmyślać o tym, czego nie powinienem naprawiać, gdy nagle z pobliskiego wzniesienia stoczyło się na mnie ciało dobrze mi znanej sąsiadki. Twarz miała czarną, oczu nie miała w ogóle, a z nosa, oprócz zaschniętej smużki krwi, wypełzały białe robaki. Wpadłem w paniką i zaciągnąłem ją z powrotem, tam skąd się ześlizgnęła. Kiedy się trochę przejaśniło, poszedłem sprawdzić, czy jeszcze tam leży i zawiadomić policję. Ciała nie było już tam jednak, a jedynie ślad prowadzący w głąb lasu. Zaczynam podejrzewać, że w okolicy grasuje hybryda małpy i człowieka, która żywi się ludźmi.

Julia

Drodzy użytkownicy glamrap.pl!

Nabrałam do siebie dystansu dlatego cieszę się, że śmiejecie się z moich homo-erotycznych stosunków z mamą.
Kontynuujcie swoją działalność!

Julka.

MAMA Julki

Kiedy rano wstaje to fujara mi wystaje,
Mam ochote na dziewczynki słodkie jak landrynki

Robert Lewandowski

Może tak się zdarzyć

Julia

Słaba zarzutka nawet się nie zaśmiałam, liczyłam na większą Twoją kreatywność

Julia

Nie śledzę też wszystkich artykułów a tym bardziej komentarzy, więc te o homoerotycznych stosunkach umknęły mi, wpadam tu czasami przeczytać rappudelkowego newsa i zaśmiać się z kreatywności glamrapowiczow i to tyle

Julia

Nie powiem bo często się nad tym zastanawiam czy masz tak elastyczną pracę, że możesz swobodnie w jej trakcie pisać zarzutki czy jesteś uczniem lub studentem

Julia

Jestem największą kurwą we wszechświecie

Bartłomiej Ciepłota

Chyba o kimś zapomniałaś

Julia

Dla mnie to jest tylko internet, możesz sobie pisać co chcesz ¯\_(ツ)_/¯

MEXHANIK

Jestem najbardziej przećpanym ćpunem w galaktyce

MEXHANIK

KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Drodzy użytkownicy glamrap.pl
Nabrałam do siebie dystansu dlatego cieszę się, że śmiejecie się z mojej schizofrenii. Kontynuujcie swoją działalność!

Niżej podpisana, ale wyższa rangą
Milena Dmowski
#nacjonalistka
#antymasonka
#antyislamistka
#p0lka —–> sprawdź mnie Milena Petarda Rakieta (FB)

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

OBWIESZCZENIE
CZY JA JESTEM MILENA PETARDA RAKIETA TO JUŻ MOJA SPRAWA.
CZY JA JESTEM W PSYCHIATRYKU TO JUŻ MOJA SPRAWA.
Powiem tak:
Julka-tłuku, Cersanit itp ja już dawno przestałam się wami zajmować.

ech TE p0lki

Czy są mężczyźni, którzy naprawdę wierzą w to, że są bohaterami, bo uratowali samotną matkę?

Przecież tego typu teksty to tylko taka prostacka manipulacja mająca wjechać na honor mężczyzny, w którą nie wierzą nawet (a może przede wszystkim) te samotne matki i wystarczy mieć IQ wyższe od kamienia, pomyśleć i poobserwować przez minutę niezaślepionymi spermą oczami zachowanie kobiet, żeby było to oczywiste.

Ile to ja się nasłuchałem żali wielce zasmuconych matek takich gości, wypytujących wszystkich naokoło jak nakłonić syna do zmiany zdania, albo podśmiechujek znajomych kobiet za ich plecami…

Biorąc samotną matkę wysyłasz społeczeństwu sygnał: „jestem desperatem, genetycznym śmieciem, który musi się zadowolić resztkami po innych” i nie, nie jest to zdanie przegrywów, ale głównie KOBIET, przygrywy tylko obserwują rzeczywistość.

Możecie napisać: „co mnie obchodzi życie innych?” i macie absolutną rację, niech żyją jak chcą, po prostu bardzo ciekawi mnie co kieruje tymi mężczyznami, cóż takiego strasznego wydarzyło się w ich życiu, że decydują się na takie upokorzenie, na wydawanie swoich w pocie czoła wypracowanych zasobów na obcego bękarta i wysłuchiwanie przy każdej większej kłótni nieśmiertelnego klasyka „zostaw go/ją, nie jesteś jego/jej ojcem” wypowiadanego przez matkę. To jest jakiś wyższy poziom samobiczowania, którego nie jestem w stanie pojąć.

To już łatwiejsi do zrozumienia są ci goście, co lubią patrzeć jak wielki czarnoskóry byk rucha ich żonę

Pissing Cock

Promocja trwa w najlepsze! Znowu „Redakcja” wrzuca news, który jest zwyczajną reklamą!
„Wydawnictwo o lapidarnym tytule “Koło”” – kurwa mać! To pisał ten sam leszcz, co opis produktu z pudełek gier: Skaut Kwatermaster, Teenagent albo Kajko i Kokosz. Ewentualnie ta sama osoba, co podpisuje fotki z filmów w programie w To i owo!
Jaki Pierdofon wypuszcza swoje gówno. Jakaś „redakcja” nazywa to jedną z najważniejszych płyt jesieni! Panowie Poreda (nie Poręda) – ciekawe czy tak ma w dowodzie? – i jego kolega – chuj wie czy to Jurek, czy Michał – pierdolą o niezamkniętym KOLE, chociaż może już zamkniętym(?) i większej ilości brudu, czyli syfu! Jakiś Tyfus nie chce palić niespodzianki. I dobrze, bo widziałem co się z ludźmi po Mocarzu działo! Do tego chcą poruszyć świeżego tematu i wymieszać swoje intelektualne ścierwo rapowe z grunge-punkiem i ma to być odkrywcze. Kilka miesięcy po tym, jak mefedroniarz i alkoholik Zdechły Osa, wypuścił ósmy numer w swojej karierze oparty o ten sam riff, tylko tym razem kocha matkę swojego ziomka i jakiś chuj do szczania pokroju umierającego Hirka W. wypromował to w Antyradiu! Swieżyzna i prima sort! Oczywiście – jebać!

Michelle Eboa

Chcę, żebyś wykorzystał tę okazję, aby poznać wielkiego rzucającego zaklęcia i zakochanego konserwatora magicznej miłości. chubygreat.com dzięki swojej czarnej magii czyni cuda na całym świecie. Pochodzi z Afryki i pomagał ludziom na całym świecie. jeśli masz problemy z życiem małżeńskim, romansem, chcesz odzyskać swojego byłego kochanka, chcesz wygrywać gry online, potrzebujesz promocji w swoim miejscu pracy, szybko skontaktuj się z chubygreat, podając jego dane WhatsApp 2348165965904 lub wyślij e-mail na chubygreat@gmail.com , jest zawsze dostępny, aby pomóc w tej sytuacji.

XD o boze

PIERDOFON

Ks. Kapota

Niedługo kończy się gwarancja mojego laptopa. Troszkę go wypalcowałem, touchpad wolniej działa, krótko mówiąc, osiągi już nie te, co 2 lata temu. Słyszałem o usłudze psucia na zlecenie, w sensie ktoś go rozpierdoli tak, że sklep wymieni sprzęt lub zwróci pieniądze bo stwierdzi wadę fabryczną. Ktoś korzystał, macie jakieś info? Pozdrawiam

Analny

Oh ty kurwo ty

serwisant

Sklep nic ci nie wymieni. Sklep rozpierdoli ci tego zasranego laptopa jeszcze bardziej i powie, że to twoja wina. Pukną 2 razy młotkiem w ekran i powiedzą, że przyszedł pęknięty. Zamiast dostać nowego laptopa z gwarancji, stracisz starego i jeszcze będziesz musiał zapłacić za transport.

Ks. Kapota

Ty to chyba jesteś serwisantem Ursusów. Przecież jak oddam w sklepie to oni kamerują, robią zdjęcia, dokumentują. W każdym razie weź coś doradź żeby wyruchać sieciówkę na parę groszy. Dodam że wymianialem tam już kabel USB 6-krotnie i zestaw słuchawkowy 2-krotnie – więc na drobne da się wydymać pytanie czy na grube też.

Pissing Cock

Człowieku! Odpuść. Taki sklep to nie twoja stara!

Analny

„ To wyczekiwana pozycja w Anal Records” – mówi Tytus.

Mati HWDP

Beka w chuj ty zakalcu jebany

Analny

Spierdalam kurwo jebana.

ProfesorNaukk

Wypierdalać obydwaj, zakały tego portalu. Hh tfu!

Analny

Zniszcze cie

ProfesorNaukk

Patrząc na ksywy bez kitu niedługo będzie Pierdus PRD.

Robert Lewandowski

Cześć tu Robert Lewandowski

YEBAĆ p0lki

P0lka nigdy nie wpadnie na pomysł by jakoś się ,,ulepszyć, dopiększyc” rzadko która ćwiczy ( tak wiemy ty co to czytasz jesteś inna niż wszystkie), nie dbają o swoją cerę ( ponowie wiemy), nawet nie chce im się zrzucić sadła( wiemy ). Jedną formą jaką znają to nałożenie kilo szpachli na pysk, co to za sens skoro problemem nie jest twarz tylko tłuszcz który wygląda obleśnie. Nawet włosów często nie myją tylko od święta jak już są tak przetłuszczone ,że łój skapuje na ziemie

Czego taka p0lka żąda od faceta? Żąda tych mitycznych 1,80m bo szpilki chce założyć, ma być w miarę umięśniony bo ona nie lubi grubasów, zarabiać tak by mogła chodzić do kosmetyczki i nakładać kolejne warstwy szpachli, Wiek polki rozpoznajesz po ilości zwojów tapety tak jak określa się wiek drzewa.
Do tego te grube są najbardziej agresywne w stosunku do normalnych facetów bo wiedzą ,ze tylko u takich spermiarzy maja szansę chada już nie zaruchają

Tyfus

Nikt na to nie czeka,mefedron zryl głowę tego człeka,to zwykle prowo,a piwko kojarzy mi się z marką kuflowooo
Elo

Popularne