Sprawdź nas też tutaj

teledysk

LUCK7 – najmłodszy uczestnik akcji Coca Coli i Asfaltu

Drive’owy synth-banger z potencjałem na letni przebój.

Opublikowany

 

fot. Bartosz Sobkowiak

LUCK7 już na wstępie swojej kariery bije pierwsze rekordy. To jak dotąd nie tylko najmłodszy uczestnik akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT ale i jeden z najmłodszych raperów w historii Asfalt Records.

Na potężnym bicie swojego debiutanckiego singla “Holden”, 18-letni Lucky dzieli się przemyśleniami na temat okresu dojrzewania i poszukiwania tożsamości. Utwór “Holden” powstał w bardzo refleksyjnym momencie mojego życia. Dla przykładu, w tekście można doszukać się wielu momentów, w których dzielę się swoimi wadami. Odnoszę wrażenie, że pisząc ten numer stałem się szczerszy względem samego siebie – opowiada Lucky. Uwagę zwraca zatem tekst, co za tym idzie, charakterystyczny wokal warszawskiego rapera, ale również warstwa muzyczna.

Za synthwave’owy klimat “Holden” inspirowany stylizowanymi filmami grozy odpowiada producencki duet Nigdzie Indziej. Efekt kolaboracji artystów to drive’owy, elektryzujący materiał na letni przebój 2021, który aż prosi się o przycisk “replay” i kolejny odsłuch. Dodajmy, że klip do debiutanckiego singla Luckiego w reż. Łukasza Balcerzaka już teraz można obejrzeć na YouTube Asfalt Records.

11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
PejaTVN
1 rok temu

Siedzi jak ciota oparty o misia jak jakaś baba ja pierdole co to jest ? Dlaczego dzisiejsza młodzież zachowuje się jakby miała cipe pomiędzy nogami ? Te małe dziewczynki naprawdę kochają takich gejów ? Nie lepszy normalny chłopak co ma ujebane ręce ze smaru czy innego ustrojstwa w garażu ?

syn bogdana andrzej
1 rok temu
Reply to  PejaTVN

najlepszy jest taki ubabrany gównem c’nie?

pacino aldente
1 rok temu

LUCK7 – najmłodszy uczestnik akcji lgbt+ i minus to jedyne co widze

Gruby Pyton
1 rok temu

Mordy, założyłem gadu gadu dla beki oraz sprawdzenia tych wszystkich p0lek i powiem wam, że jest kurwa nieciekawie. Mam dwa konta jedno moje (jestem 8/10) i typka 3/10 i słuchajcie co się dzieje – wszystkie laseczki patrzą na wygląd albo sa totalnymi kurwiskami! Jest grupa, która 3/10 odpisze ale zwyzywa, a 8/10 wysyła dupsko albo 3/10 wysyła dupsko i chce skakac na chuju. Degeneracja i faszyzm do tego trzeba cały czas ciągnąć rozmowę, bo księżniczki nie raczą – opiszesz jakieś swoje sytuacje z życia czy zaintereosowania to Ci odpisze jakas dziwka „XDD”, „nieźle”, „spoko” i wex tu kurwa nawiąż jakaś merytoryczną rozmowe, tylko by chcialy dać dupy i dostawać darmowy hajs XD Jebać to zajmuje się biznesami a za 10 lat same będą prosić o skakanie bo nie stac ich na żarcie haha ez, pozdro ziomki

Ulung
1 rok temu

Gówno jak cała reszta tych pizdusiów

Woźny w Koka Koli
1 rok temu

Jakbym wysłał pieniądze na promo i ktoś by mi taki artykuł wysmarował, to bym nasłał im żuli, żeby im zasrali kamienicę!
A gdybym to ja przytulił te 50PLN od jakiegoś złaczonego nołnejma i napisał najlepiej jak można pisać bez matury, to podpisałbym się na koniec: „Redakcja”!

Maciej Dowbor
1 rok temu

A że nie masz pieniędzy to stul pysk

Kopia kopii, imitacja imitacji
1 rok temu

6LUCK już było zajęte haha

methodman
1 rok temu

slucham sobie wu tangu enter the 36 chambers popijam kode i sie wpierdalam nad polskie morze zara polecam kazdemu w ten piekny okres wakacyjny odkurzyc zlota ere dziewiecdziesiatych pozdrawiam wszystkich kumatych serdecznie bunkrow nie ma ale tez jest zajebiscie i wazne sa tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy piona

Popularne