GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

„Ma potencjał do bycia najpopularniejszą osobą w Internecie”. O kim mówi Filipek?

Reprezentant QueQuality ujawnił, z kim chce stoczyć kolejną walkę.

Opublikowany

 

fot. szulc.aga

Filipek wkroczył w świat freakfightów i na razie nie zamierza z niego rezygnować. Jego bilans walk to dwie wygrane i dwie przegrane. Ostatni pojedynek z Amadeuszem Ferrarim raper przegrał, ale uważa, że jego rywal ma szansę stać się jedną z najpopularniejszych osób w Internecie.

Filipek myśli już o kolejnych walkach, a jednym z rywali, których ma na celowniku jest Adrian Polak, który swego czasu próbował nawet sowich sił w rapie.

– Adrian Polak jest moich gabarytów. Jego realna kategoria to 66/70 (na inne jest za mały a z roku na rok te kilogramy mają coraz większe znaczenie ze względu na profesjonalizację zawodników). Mogliśmy spotkać się w 70. Abstrahując od jego kreacji i działań internetowych, bo to nie moja bajka, to sportowo jest ciekawy – skomentował Filipek.Podczas rozmowy z fanami raper został zapytany również o ostatniego rywala, czyli Amadeusza Ferrariego:

– Sądzę, że ma potencjał do bycia najpopularniejszą osobą w Internecie lub jedną z najbardziej popularnych. Umie ze swojego życia zrobić serial, który ogląda się z ciekawością. Jest w tym dość kreatywny, choć czasem ocieka to cringe’m. Plus ma ogromny charakter do walki. Lubię patrzyć jak się bije. Natomiast nie kieruje się zasadami, którymi ja się kieruję w swoim życiu. W moich oczach jest śliski, co zresztą już raz udowodnił na stopie prywatnej. Jest trochę taki jak ten cały show biznes, który kocha. Tyle. Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia i dalszych walk – napisał raper nawiązując do ostatnich doniesień na temat ataku maczetami na Ferrariego w jego własnym domu.

– Do mojego mieszkania weszło dwóch oprawców zamaskowanych. Nie czekali ani sekundy i od razu zaczęli ciąć maczetą z całej siły. Oni weszli tylko w jednym celu i powtarzam – było to moje morderstwo! Nie postraszenie, nie pocięcie. Próbowali mnie zabić. Ja od razu od pierwszej sekundy zdawałem sobie sprawę z tego, co się dzieje (…) Cudem uniknąłem tak naprawdę tej śmierci – relacjonował kilka dni temu zawodnik Fame MMA.

 


7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
procesoor trapu
1 rok temu

Rozpieprza mnie świadomość, że 80-90 % mężczyzn dla kobiet jest nieatrakcyjnych. Oczywiście to nie oznacza, że te 80-90 % nie znajdzie kobiety. Znajdą. Tylko później pojawi się:
– głowa mnie boli
– spięcia rodzinne
– awantury
– Michał (chad) z pracy jakiś taki interesujący się wydaje…
– „Już tego nie czuję”
– „Nie jesteś jak kiedyś”
– „Zmieniłeś się”
– „Nie starasz się”
– „Wszystko jest na mojej głowie”
– „Potrzebuję przestrzeni”
– „Potrzebuję czasu dla siebie”
– „Dlaczego przeglądałeś MÓJ telefon?”
– „Darek Ani zabrał ją ostatnio na Malediwy, a ty? Siedzisz na kanapie…”
– „Nie gap się na mnie, nie mam teraz na nic ochoty”.
– „Daj mi spokój!”

W dużych miastach co drugie małżeństwo się rozpada. Te 30-40 % pozostałe to kredyty, „co ludzie powiedzą”, zobowiązania, strach przed rozstaniem itp. A 10-20 % to faktyczne chady.

procesoor trapu
1 rok temu

Można oszukać różnych przegrywów, spermiarzy i kogo tam chcecie w necie. Natomiast biologii i twardych faktów się nie oszuka. Większość z was będzie dla kobiety śmieciem, bo kobiety są biologicznie hipergamiczne. O chada nie jest wcale łatwo. Część kobieta pomyśli, że z wami jakoś tam będzie, staracie się, jesteście romantyczni itd., związek stworzycie, natomiast prędzej czy później odezwie się biologia i to co wyżej.

Błażej z Białowieży
1 rok temu

Kopiowania newsów ciąg dalszy.. że wam nie wstyd. Poza tym po chuj o tym piszecie.

yyy
1 rok temu

klik klik lecom pinionszki z reklam

dajcie coś trudniejszego
1 rok temu

Nie czytajcie – o Sentino chodzi ofc

Gówno
1 rok temu

O twoja stara chodzi!

Popularne