Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Macca Squad – „Maccaradża Mówi Dość”

Opublikowany

 

Jest to trzeci album ekipy MCC. Płyta wyszła nakładem własnego, niezależnego labelu Maccabra Label. Zespół od lat znany jest z oryginalnego, hardcore’owego stylu i produkcji muzycznej na bardzo wysokim poziomie. Potwierdza to również ten krążek. 

 Brzmienie i styl nie mają sobie równych a jak zapewniają sami twórcy tym razem uderzają jeszcze mocniej, jeszcze dosadniej i jeszcze głębiej.

Na płycie nie zabrakło ciekawych gości, takich jak: Paluch, PTP, Sobota, Tony Jazzu oraz cała holenderska ekipa Nouveau Riche! Płytę promuje teledysk do numeru „Goniąc Cel” oraz trailer do najbardziej hardcore’owego filmu w Polsce: „Stunt Days 5”, gdzie na ścieżce dźwiękowej pojawił się numer „To wszystko”. 

MCC nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa! Wszelkie materiały dotyczące tej produkcji znajdziecie na www.maccasquad.com!

 

5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Siju Lejter Mówi Hejter
11 lat temu

DOBRZE, ŻE MACCA SQUAD ODESZLI Z WIELKIE JOŁ BO ROBIĄ STRASZNE GÓWNO.

Patryk
11 lat temu

Gówno? Z czego wnioskujesz ,że ich materiały takie są? Chętnie posłucham Twojego wypoconego komentarza . Ewentualnie nie trafia do Ciebie styl ich muzyki, ale gównem nie jest.

HERBATA_PTP
11 lat temu

Jarałem się nimi jak pojebany, ale teraz to jest jakieś słabe. Brakuje tej energii i pierdolnięcia z czasów płyty „Test” teksty nigdy nie były najwyższych lotów, ale do fury to było całkiem kozackie. Kupiłem tę płytkę i nie jestem zadowolony. „Test” i kilka tracków z „Prawdziwej Historii” sieją rozpierdol na moim car audio. „Maccaradża…” już nie.

x
10 lat temu

Zesrajcie sie jebani hejterzy !

hahadfhzsdfhed
10 lat temu

hujowi są i nie będę nikomu tłumaczył czemu bo jak jara go macca to sam jest sobie winien debilizmu , na huj komu rap jak jimson z laikiem go już zledli do społu?(przynajmniej nasz śmieszny polski słabiutki rap)

Popularne