Sprawdź nas też tutaj

News

Macklemore & Marshawn Lynch właścicielami klubu NHL

„Posiadanie klubu NHL jest czymś wyjątkowym”.

Opublikowany

 

Marshawn Lynch i Macklemore dołączają do NHL. Seattle Kraken to nowy klub hokeja na lodzie, którego są właścicielami – inwestorami mniejszościowi.

– Byłem częścią wielu biznesów, ale czegoś takiego sobie nie wyobrażałem. Zawsze marzyłem o grze w profesjonalnym zespole, ale posiadanie klubu NHL jest czymś wyjątkowym. Przeszedłem na emeryturę zanim skończyłem 30 lat, a teraz będąc właścicielem profesjonalnego klubu w wieku 35 lat, to jest jak błogosławieństwo – powiedział Lynch.

Natomiast Macklemore powiedział Chrisowi Smithowi, że na jego liście życzeń wciąż jest posiadać drużynę NBA. – Jest grupa właścicielska, która sprowadzi NBA z powrotem do Seattle, gdy NBA będzie na to gotowa. Postawiłbym na to wszystkie pieniądze, że będziemy mieć drużynę NBA – zapewnił raper.

W wieku 35 lat Marshawn Lynch jest właścicielem Seattle Kraken, główny Ambasador Marki NFLPA oraz jest właścicielem Oakland Roots. Ma także własną markę odzieżową, firmę produkująca konopie, własny fundusz Venture, udziały w IFL i FCFL oraz współprace z BetMGM, Fanatics i Skittles.

3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Tylko Wykop górą glamrap dołem
2 miesięcy temu

KAŻDA przygoda kobiety jest związana z kutasem XD
faceci zdobywają szczyty gór, biorą udział w maratonach a dla p0o0lki kutas w cipa to szczyt finezji

jas
2 miesięcy temu

Wkoncu cos o rapie

Elos
2 miesięcy temu

Naparawde bardzo interesujace

Popularne