Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Mada z WCK nagrał numer z rockowo-metalowym zespołem

„Ryba psuje się od głowy”.

Opublikowany

 

Połączenia rapu z muzyką rockową czy metalową nie są nowością na rynku, jednak dawno nie było tak wyrazistej współpracy w tym klimacie. Mada ze składu WCK, połączył siły z rockowo/metalowym zespołem Gorgonzolla, z którym zarejestrował numer 'Ryba psuje się od głowy’.

Połączenia rapu z muzyką rockową czy metalową, stały się w pewnym momencie codziennością, nawet na polskim rynku. Warto wspomnieć Sweet Noise nagrywający z Peją, Vienia z zespołem Way Side Crew, czy Słonia we współpracy z grupą Tester Gier. Dawno jednak nie było tego typu nagrania na naszym rynku i to postanowił przełamać Mada z ekipy WCK.

Warszawski raper pojawił się gościnnie w utworze zespołu Gorgonzolla, pod tytułem 'Ryba psuje się od głowy’. Kompozycja opowiada o dążeniu do obranego celu jako artysta, mimo tego, że na drodze pojawia się masa doradców i 'gadających głów’, które lepiej wiedzą, jak powinien robić wykonawca.O wspólnym numerze z zespołem Gorgonzolla, Mada mówi krótko: – Współpraca przebiegała sprawnie i profesjonalnie, Zostałem ugoszczony jak w domu. Spróbowanie się na tak mocnych dźwiękach i niestandardowym dla mnie brzmieniu było ciekawą przygodą i zupełnie nowym doznaniem – NIGDY MAŁO GITAR!!!

Ostatnim krążkiem Mady, jest wydany z końcem 2021 roku, 'UNTITLED vol.1′. Szósty solowy album reprezentanta WCK, to zbiór piętnastu wcześniej niepublikowanych utworów okraszonych sporą ilością gościnnych występów i popisów DJskich.

Muzyczny przelot oparty na współpracy, zdrowym współzawodnictwie i wzajemnym szacunku zabierze Was w wielowątkową podróż po wszelkich zakamarkach kultury i przedstawi gospodarza jako mistrza ceremonii, który zgrabnie porusza się po tematach oraz różnorodnych kompozycjach muzycznych.

Wszyscy artyści zaproszeni do projektu doprawiają owy kąsek by pozorny misz-masz objawił się słuchaczowi jako spójna całość. Prawie sześćdziesiąt minut porządnie wyprodukowanej i dopieszczonej muzyki.

 


7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
pieluszek cccp
1 rok temu

rap to gówno.

CHLEB NIGDY DO ŚMIETNIKA
1 rok temu

dziś będzie ładna pogoda – pozdro dla tych co kiszą sie w pracy

Beka z nieudaczników
1 rok temu

JAK MOŻNA BYĆ TAKIM FRAJEREM I PRACOWAĆ, W SZCZEGÓLNOŚCI W SOBOTĘ? XD

Popularne