Sprawdź nas też tutaj

teledysk

„Magenta” od Pezeta

„Żartowaliśmy z kolegami, że to będzie numer o troszkę przedwczesnym kryzysie wieku średniego”.

Opublikowany

 

Tuż po ogłoszeniu Magenta Tour Pezet prezentuje kolejny teledysk promujący album „Muzyka Współczesna”. Klip zrealizowano do utworu „Magenta”.

– Wiedziałem, że chcę nagrać kawałek o relacjach z dziewczynami, ale taki luźny, o nocnym życiu. Roboczy tytuł tego tracku to „Dziewczyny z różowymi włosami”. Tak się złożyło, że moje relacje osobiste zmieniały się często na przestrzeni ostatnich lat. Żartowaliśmy z kolegami, że to będzie numer o troszkę przedwczesnym kryzysie wieku średniego, a finalnie wyszedł dość chyba plejerski, nocny, imprezowy i dość chyba narkotyczny kawałek.Jestem z niego bardzo zadowolony, mimo, że prace nad nim trwały bardzo długo i przebrnęliśmy przez kilka wersji refrenu zanim zdecydowałem się ten, który słyszycie. Może w dzisiejszych czasach robienie klipów do już znanych singli nie jest popularne, ale bardzo chciałem zrealizować klip do tego numeru, w którym zobaczycie moje zajawki. Oglądajcie zatem „Magentę” i widzimy się na Magenta Tour. – mówi Pezet.

Magenta Tour

22 lutego – Gdynia – Gdynia Arena
6 marca – Katowice – MCK Katowice
10 marca – Wrocław – Hala Stulecia
5 kwietnia – Warszawa – COS Torwar

Przedsprzedaż biletów na Magenta Tour dla użytkowników Allegro Smart! ruszy 13 stycznia o 10:00. Regularna sprzedaż ruszy na www.ebilet.pl 14 stycznia o 10:00.Najnowszy album Pezeta „Muzyka Współczesna” ukazał się 27 września. Płyta bardzo szybko pokryła się platyną. Wydawnictwo znalazło się również w czołówkach rankingów najlepszych płyt 2019 roku.

12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jan Paweł z Ursynowa
2 lat temu

kawałek o starym dziadu ruchającym alternatywki borderkurwy za posyp klefedronu, no naprawdę pizdet w szczytowej formie

KOCHANY NYGUS
2 lat temu

OCHO PEZIO ŁASY NA HAJS, A MIAL BYC JEDNEN EKSKLUZYWNY KONCERT BO PLECKI BOLĄ

PEZET KIEDY ODDASZ HAJS SYDNEJOWI?

obeszczaniec
2 lat temu

myślałem że cała twórczość tego okularnika jest o przedwczesnym kryzysie wieku średniego

rapowy dialekt
2 lat temu

śmieszy mnie, jak w recenzjach spuszczają się nad tą płytą, a jednocześnie prawie 40 letni facet rapuje jakieś totalne bzdury, wlącznie z jednym z najgłupszych refrenów zeszłego roku. na koncert i dla gimbusow fajny utwór, ale to tylko pokazuje, jak Pezet obniżył loty i jak ta płyta jest chamsko wykalkulowana. szkoda.

WnukTedego
2 lat temu
Reply to  rapowy dialekt

A co 40 to starość? Zobaczysz jak zaraz nam pierdolnie też będziemy chcieli jeszcze skorzystać z życia.

KANARek
2 lat temu

legendarna „MINETA” w wannie za zeta, zapraszamy!

Pioter
2 lat temu

Kurwa co to za gówno?!?!? Pierdolenie o szopenie i tym podobne brednie na discopolowym bicie. Kurwa zaczynam się wstydzić że lubię tą muzykę. Pezet&Noon to był jeden z lepszych duetów w PL. W tej chwili to jest jakieś asłuchalne uwsteczniające gówno dla rozhisteryzowanych nastolatek i pedałków w rurkach.

SAMSOJ_ST
2 lat temu

Pizdet oddaj za paliwo Sindeyowi Polakowi!

Odb
2 lat temu

Magnesy na bideta

Prawda
2 lat temu

Opublikowany 22 godziny temu 9 stycznia 2020 Przez Redakcja

13:40 17

WnukTedego
2 lat temu

Jeden z lepszych numerów na płycie

Walkman
2 lat temu
Reply to  WnukTedego

Outro>Intro>Nie zobaczysz łez>Piroman>Nauczysz sie czekać>Magenta>Dom>Zły śpi spokojnie>Gorzka Woda>Obrazy Pollocka>2k30>Czas to iluzja (Co to za gówno, mój Boże)

Popularne