Sprawdź nas też tutaj

News

Magiczny realizm w najnowszym vlogu club2020

W cyklu pojawiają się m.in. Taco Hemingway, Young Leosia i Dwa Sławy.

Opublikowany

 

taco hemingway
fot. materiały prasowe

W piątym odcinku serii dokumentalnej ekipa club2020 finalizuje prace nad wspólną płytą. W przedostatniej części cyklu wystąpili Taco Hemingway, Otsochodzi, OKI, Young Igi, Young Leosia, Margaret, schafter, Hałastra, Łajzol, Dwa Sławy, CatchUp, Mielzky, Atutowy i LOAA.

Seria utrzymana w konwencji behind the scenes to nie lada gratka dla fanów największych gwiazd polskiego rapu. W piątym odcinku cyklu ponownie gościmy w trójmiejskim Plenum, gdzie w spontanicznej i wyluzowanej atmosferze wspomniani wyżej twórcy finalizują prace nad club2020. Te wyjątkowe chwile uwiecznili na wideo Filip Skrońc, Szerszeń oraz @yungssebv.

Sceny studyjnych zmagań przeplatane są licznymi wypowiedziami artystów, a wszystko to okraszone sporą dawką dobrego humoru, vibe’u i unikalnej atmosfery, jaką udało się stworzyć podczas kilkudniowego wyjazdu całej ekipy w Trójmieście.W najbliższy czwartek opublikowany zostanie już szósty singiel z nadchodzącej płyty. Premiera całego albumu już 10 marca nakładem 2020 label.

 


8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Hunter Biden's Laptop
1 miesiąc temu

JANKESI DO UFO STRZELAJĄ, A WY TU O JAKICHŚ PEDAŁACH PISZECIE.

Czarny Szop
1 miesiąc temu

Kto? nie znam łaków

Dukający Odbyt Wódz Plemienia Dukaczy
1 miesiąc temu

Tako chemingłej sie trochę spasł i mysli ze nie widac jak założy bluze oversize, mimo wszystko łakiem go nie można nazwać

Duk Dukowi Dukiem rozsiewam to jak dżume
1 miesiąc temu

Ale tam musiało jeeebać przeokrutnie potem, dymem i zapierdzianymi gaciami.

Stefan
1 miesiąc temu

zjazd taco w uj, sama smietanka ujowizny polskiego *apu

Wini
1 miesiąc temu

Ostatnio na glamrapie dowiedziałem się, że jeśli mężczyzna woli młodsze kobiety to na pewno dlatego, że nie potrafi sobie znaleźć takiej w swoim wieku, a poza tym to musi mieć coś nie tak z głową (he he pedofil). Ponadto jeśli preferujesz pannę z małym lub zerowym przebiegiem to na pewno boisz się o swoją męskość, a taka kobieta w dodatku jest mało atrakcyjna. Podsumowując, na partnerkę najlepiej nada się szon po karuzeli w dodatku starszy od ciebie (dodatkowe punkty za bombelka) wtedy facet może czuć się stuprocentowym mężczyzną.

Pan Yp®
1 miesiąc temu

Same łaki

Odb
1 miesiąc temu
Reply to  Pan Yp®

Magiczne sole do kąpieli w najnowszej wannie Rafalali

Popularne