Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Magiera, Otsochodzi, Fisz i Pezet -trueschoolowy powrót do korzeni

Odpalcie rapowy wehikuł czasu.

Opublikowany

 

Jak wyjaśnia sam producent: „Czwarta odsłona „FEAT.” to powrót do korzeni i brzmienia hip-hopu na jakim się wychowałem. Cieszę się, że udało mi się zaprosić do wspólnego kawałka Fisza, Pezeta i Otsochodzi – artystów, którzy w stylistyce oldschoolowej poruszają się pewnie i wiarygodnie. Co ciekawe, na jednym tracku nie wybrzmieli razem nigdy wcześniej, ale…od czego są płyty producenckie?

„Na już” będzie więc w oldschoolowym, melancholijnym klimacie, który nastraja i oddaje vibe lat ’90-tych. Dla mnie ten kawałek to synonim spokojnego powrotu do domu, po bardzo dłuuuugiej trasie. Odpalamy rapowy wehikuł czasu.

Przypominamy, że na stronie artysty dostępna jest limitowana edycja płyty wzbogacona o dodatkowe utwory oraz specjalną dodatkową, muzyczną niespodziankę.

 
9 komentarzy
9 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
sKURwIER
7 miesięcy temu

Weź magiera wrzuć ten numer drugi raz, tylko bez tej kurwy ochujchodzi

Dureń
7 miesięcy temu

No i znowu piździet…ten gamoń odgrywa się każdemu…co za upadek…a i tak płacze, że nie ma floty. Beka z głupka.

Stary Włodka
7 miesięcy temu

WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO… Czytaj więcej »

YO..
7 miesięcy temu

19:38 29

Opublikowany 6 godzin temu 27 maja 2021Przez Redakcja

dziś jest dobry dzień
7 miesięcy temu

A ja propsuje, zajebisty klimacik. Dziś w furze na przypominajkę leciało WhiteHouse Connection i ta płytka nadal rozpierdala. Magiera topka produkcji.

kara opierdala knagi na przystanku
7 miesięcy temu

Gdzie tu masz klimat?

29201i4i4dw24
7 miesięcy temu

Z chujem starego w uszach i moszną wujka przed oczami faktycznie może nie być aż tak odczuwalny

Odb
7 miesięcy temu

Maniura, Ochujchodzi, Bicz i Bidet -truechoojowy powrót do analnych korzeni

Odbycik
7 miesięcy temu

Chujogiera, Cipsochodzi, Fiutsz i Pizdazet – analowy powrót do wanny

Popularne