Sprawdź nas też tutaj

News

Magiera: platynowy album „FEAT.” nareszcie na winylu

Nakład ściśle limitowany.

Opublikowany

 

Z okazji przyznania certyfikatów: platynowy album (FEAT.) oraz diamentowy singiel (Drobna zabawa feat. Sobel), Magiera prezentuje winylowe wydanie krążka „FEAT.” Na dwóch 180-gramowych, żółtych krążkach fani znajdą 17 utworów, które pojawiły się wcześniej na krążku deluxe.

Winylowy nakład krążka jest ściśle limitowany, a każda płyta zostanie osobiście podpisana przez Magierę. Premiera 24.06.22.

Magiera, jeden z topowych polskich producentów, który na swoim koncie ma niezliczone ilości produkcji dla największych polskich artystów, współtwórca duetu WhiteHouse, zapowiada swoją pierwszą płytę producencką „FEAT.”– Dziwne uczucia mnie ogarniają – nie skłamię, jeśli napiszę, że jest to prawdziwa mieszanka strachu i ekscytacji, bo choć od ponad dwudziestu lat działam w branży, dopiero teraz zebrałem się na odwagę i oddaję w Wasze ręce swój pierwszy, solowy, producencki album – pisał artysta, dodając:

– Nie ukrywam, że robienie płyty „FEAT.” było zarówno największą przyjemnością, jak i największym wyzwaniem, jakie stanęły na mojej dotychczasowej muzycznej drodze. Na albumie zostawiłem część siebie, ukrytą pośród wersów i dźwięków, z nadzieją, że efekty mojej niemal dwuletniej pracy, znajdą właściwą drogę do najczulszych zakamarków Waszych serc.

Tracklista

A

 1. Gverilla / Kuba Karaś – Rytm
 2. Szczyl/Sarius – Naszyjnik
 3. Hades / OSTR / Tymoteusz Bies / Slime – Hit the road
 4. Koneser / DJ BRK – Powietrze

B

 1. Kukon / Malik Montana – Polityka
 2. Bonson – Pyk pyk
 3. Jetlagz – O tym
 4. Kacper HTA / Donguralesko / Falcon1 – Platynowy polaroid

C

 1. Oki – Całe życie uczą mnie kontroli
 2. Otsochodzi / Fisz / Pezet – Na już
 3. Sobel – Drobna zabawa
 4. Peja / Pih / Ero / Fokus – To nie są twoi

D

 1. Wiatr – Błysk
 2. Rip Scotty / Waima – MSW
 3. Miły ATZ – Syf
 4. Floral Bugs – Barykady
 5. Tymek – Balladka

 


3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Yechać spehmiarzy ospą
9 miesięcy temu

Wiec mowisz ze masz 178 cm wzrostu? Aa… Hmm… Nie no spoko… Mogłoby być lepiej szału nie ma. Powiedz mi a ty jako ten wózkowy chyba jakos super nie zarabiasz co? Ja sobie nie wyobrażam tyle godzin pracować bez przerwy na kawkę i plotki, my w korpo z działu hr lubimy obczajać nowe ciacha, nieważne. A ten stary samochód to pożyczony? Bo Twój jest na serwisie czy gdzieś hah tak? Nie? To jest Twoje auto? Aha, wow szok, myślałam ze takie auta już… A nieważne… Przypomnij mi tylko skąd jesteś… Co? Jezu gdzie to, w sensie to jest wieś tak? O jezu współczuję, wy tam macie sklep w ogóle…? yyy wiesz co mama chciała żeby jej kupić yyy no… Drożdże bo robi ymm… Ciasto nieważne… Muszę lecieć pa a i nie pisz do mnie bo bede miala telefon popsuty bo coś słabo chodzi pa.

Petec
9 miesięcy temu

No i dobrze

Gosc
9 miesięcy temu

Groźni teraz Ci zawodnicy MMA, young czuux, young multi

Popularne