Sprawdź nas też tutaj

News

Magiera: platynowy album „FEAT.” nareszcie na winylu

Nakład ściśle limitowany.

Opublikowany

 

Z okazji przyznania certyfikatów: platynowy album (FEAT.) oraz diamentowy singiel (Drobna zabawa feat. Sobel), Magiera prezentuje winylowe wydanie krążka „FEAT.” Na dwóch 180-gramowych, żółtych krążkach fani znajdą 17 utworów, które pojawiły się wcześniej na krążku deluxe.

Winylowy nakład krążka jest ściśle limitowany, a każda płyta zostanie osobiście podpisana przez Magierę. Premiera 24.06.22.

Magiera, jeden z topowych polskich producentów, który na swoim koncie ma niezliczone ilości produkcji dla największych polskich artystów, współtwórca duetu WhiteHouse, zapowiada swoją pierwszą płytę producencką „FEAT.”

– Dziwne uczucia mnie ogarniają – nie skłamię, jeśli napiszę, że jest to prawdziwa mieszanka strachu i ekscytacji, bo choć od ponad dwudziestu lat działam w branży, dopiero teraz zebrałem się na odwagę i oddaję w Wasze ręce swój pierwszy, solowy, producencki album – pisał artysta, dodając:

– Nie ukrywam, że robienie płyty „FEAT.” było zarówno największą przyjemnością, jak i największym wyzwaniem, jakie stanęły na mojej dotychczasowej muzycznej drodze. Na albumie zostawiłem część siebie, ukrytą pośród wersów i dźwięków, z nadzieją, że efekty mojej niemal dwuletniej pracy, znajdą właściwą drogę do najczulszych zakamarków Waszych serc.

Tracklista

A

 1. Gverilla / Kuba Karaś – Rytm
 2. Szczyl/Sarius – Naszyjnik
 3. Hades / OSTR / Tymoteusz Bies / Slime – Hit the road
 4. Koneser / DJ BRK – Powietrze

B

 1. Kukon / Malik Montana – Polityka
 2. Bonson – Pyk pyk
 3. Jetlagz – O tym
 4. Kacper HTA / Donguralesko / Falcon1 – Platynowy polaroid

C

 1. Oki – Całe życie uczą mnie kontroli
 2. Otsochodzi / Fisz / Pezet – Na już
 3. Sobel – Drobna zabawa
 4. Peja / Pih / Ero / Fokus – To nie są twoi

D

 1. Wiatr – Błysk
 2. Rip Scotty / Waima – MSW
 3. Miły ATZ – Syf
 4. Floral Bugs – Barykady
 5. Tymek – Balladka

3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Yechać spehmiarzy ospą
29 dni temu

Wiec mowisz ze masz 178 cm wzrostu? Aa… Hmm… Nie no spoko… Mogłoby być lepiej szału nie ma. Powiedz mi a ty jako ten wózkowy chyba jakos super nie zarabiasz co? Ja sobie nie wyobrażam tyle godzin pracować bez przerwy na kawkę i plotki, my w korpo z działu hr lubimy obczajać nowe ciacha, nieważne. A ten stary samochód to pożyczony? Bo Twój jest na serwisie czy gdzieś hah tak? Nie? To jest Twoje auto? Aha, wow szok, myślałam ze takie auta już… A nieważne… Przypomnij mi tylko skąd jesteś… Co? Jezu gdzie to, w sensie to jest wieś tak? O jezu współczuję, wy tam macie sklep w ogóle…? yyy wiesz co mama chciała żeby jej kupić yyy no… Drożdże bo robi ymm… Ciasto nieważne… Muszę lecieć pa a i nie pisz do mnie bo bede miala telefon popsuty bo coś słabo chodzi pa.

Petec
29 dni temu

No i dobrze

Gosc
29 dni temu

Groźni teraz Ci zawodnicy MMA, young czuux, young multi

Popularne