Sprawdź nas też tutaj

News

Maja Staśko wyjdzie do piosenki Nitro i Sentino za 10 000 zł?

Lewicowa aktywistka odpowiedziała na propozycję Youtubera.

Opublikowany

 

maja staśko nitro

Maja Staśko nie wyjdzie do oktagonu do utworu Nitrozyniaka, Sentino i Boxdela „Trójkąt Bermudzki”. Lewicowa aktywistka uważa ponadto, że youtuber wykupił jeden z sektorów na High League, żeby jej dokuczać w trakcie walki z Mrs. Honey.

Kilka tygodni temu Nitrozyniak, któremu od dawna nie jest po drodze z Mają Staśko wystosował do niej taką ofertę: – Chciałbym oficjalnie zaoferować Mai Staśko 10 tysięcy złotych na wybraną przez nią fundacje jeśli wyjdzie do mojej piosenki „Trójkąt Bermudzki” – napisał streamer.

Maja Staśko do Nitro: „Niech spi*rdala”

Na odpowiedź Mai Staśko musieliśmy czekać trzy tygodnie. – Nitro zapłacił ponad 30 tys. zł, żeby wykupić sektor, który ma krzyczeć „wypierdalaj” na moje wejście. Po czym proponuje mi 10 tys., żebym wyszła do jego piosenki. Te 40 tys. zł mogłoby uratować wiele żyć. Ale dla tego typa lepiej próbować zniszczyć za nie życie. Niech spi*rdala – odpowiedziała lewicowa aktywistka.Nitrozyniak: „Chciałem pomoc charytatywnie”

Nitro postanowił zareagować na wpis Mai słowami: – Kochanie, kupiłem bilety, które odsprzedałem za taką samą cenę widzom, którzy chcą kibicować Honey, Maciasowi i Kubie N. W tym momencie mnie pomawiasz, bo warunkiem uczestnictwa nie jest wyzywanie ciebie, a dobrze się bawić w grupie jak ostatnio na FAME. Proponuje to skasować – napisał youtuber.

– A tymi 10k chciałem pomoc charytatywnie, nie sprzedałaś usługi to nie jęcz. Ale chyba dobrze przeczuwasz, że nikt cię nie lubi. Ja będę w narożniku w tej walce i mało mam wspólnego z zarzucaniem przyśpiewek na trybunie. Cya – dodał.Maja Staśko zmierzy się 17 września na High League z Mrs. Honey. W karcie walk znalazł się również Josef Bratan, który zmierzy się z Maciasem. Gala odbędzie się w Arenie Gliwice.

High League 4 – karta walk

  • Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski
  • Artur „Szpila” Szpilka vs Denis „Bad Boy” Załęcki
  • Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub – o pas mistrzowski
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Paweł „Scarface” Bomba
  • Maja Staśko vs Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary „Czaro” Nykiel
  • Jose „Josef Bratan” Simao vs Krystian „Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach
  • Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub „Kubx” Świtała
  • Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz

62 komentarze
62 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
koka panie penga
28 dni temu

dobra to dokładam do tego 100złoty od siebie zeby sie zesrała na srodku ringu – w koncu te pieniadze moglyby uratowac wiele zyc, mam nadzieje ze chociaz przemysli moja oferte

Cris Webby aceny glamrapu
28 dni temu

Ja dokładam od siebie 1000 zł za podpalenie mojej petardy, może być w domowym zaciszu

Traper a ty nie
14 dni temu

Mi to by musieli dopłacić żeby podpaliła petarde, przecież ona ma taką morde nie wyjściową

Złotousta Sentencja
26 dni temu

– A ja dorzucam kylo koksu na opał i miskę ryżu, jeżeli wejdą razem do ringu i wezmą sobie nawzajem z d00py do ust bez ochraniacza na szczękę.

Yp™️
28 dni temu

Yebac nitro zyeba,

Lil Pimp
28 dni temu
Reply to  Yp™️

Pies go je.bal i ta jego dziewczynkę. A tym jego synkiem to powinna się zająć pomoc społeczna, bo nitro zj.eb to zwykły brudas i patologia, a nie kandydat na ojca.

Lil Pimp
28 dni temu
Reply to  Lil Pimp

Zresztą je.bac nie tylko jego, ale wszystkich tych pato jutuberuf i pato influenseruf, którzy żerują na naiwnych dzieciaczkach i robią im wodę z mózgu.

Lil Pimp
28 dni temu
Reply to  Lil Pimp

W dodatku bawią się w raperów i kaleczą muzykę.

Daniel
28 dni temu
Reply to  Lil Pimp

A Ty nie jesteś „pato” pisząc do kogoś takie teksty? „Pies go je.bal i ta jego dziewczynkę„, „bo nitro zj.eb to zwykły brudas i patologia, a nie kandydat na ojc„. Myślę, że czlowiek zdrowy psychicznie by dał radę uargumentować swoją wypowiedz w troche innych słowach 🙂

Lil Pimp
28 dni temu
Reply to  Daniel

Chcesz argumentów, synku? Proszę bardzo. Nitro zje.bus wielokrotnie na swoich streamach wyzywał osoby z którymi rozmawiał oraz ich rodziny. Nie przebierał w słowach. Wystarczy, że ktoś go nie lubił i wyraził swoją opinię na jego temat, a ten od razu w sposób wulgarny i agresywny atakował swoich rozmówców oraz ich bliskich. Mało tego, nie dość, że notorycznie obrażał czyiś bliskich to jeszcze miał czelność zarzucać innym jutuberom albo swoim rozmówcom, że to ONI obrażają i czepiają się jego rodziny. Tupetu mu nie brak. Nie dość, że koleś jest najgorszym cwe.lem w świecie tych patocelebrytow to jeszcze skończonym hipokrytą. A jak na jednej z konferencji FAME MMA, Wardynga zapytał się go czy to właśnie nie jest hipokryzja z jego strony, że pluje się o to że ktoś czepia się tej jego dziewczynki i jego synusia podczas gdy Nitro zje.bus sam cały czas obrażał czyjeś rodziny to ten cw.el „wytłumaczył” się tym, że…był wtedy młody.

Lil Pimp
28 dni temu
Reply to  Lil Pimp

Trzeba być skończonym palantem i ignorantem żeby tłumaczyć swoje zachowanie w tak debilny sposób. Koleś jest debilem, ale jeszcze większymi debilami są takie naiwne dzieci jak Ty, Danielu, którzy łoża na jego utrzymanie i bronią go zacięcie na każdym kroku. A on ma was w du.pie. Zgadza się, użyłem mocnych słów wobec Nitro jeb.aka. Ale to dlatego, że ten czlowiek nie zasługuje na krzte szacunku za swoje zachowanie.

Lil Pimp
28 dni temu
Reply to  Lil Pimp

Wybacz Danielu, że nazwałem Cię „debilem”, ale jeżeli bronisz takich ludzi jak Nitro jeb.ak to niestety nie mamy o czym rozmawiać.

Anonim
27 dni temu
Reply to  Lil Pimp

To się nazywa zazdrość… Chciałbyś mieć to co ona ma ale niestety nigdy nie będzie cię na to stać dlatego jedyne co możesz zrobić to powyzywać go w internecie

Lil Pimp
27 dni temu
Reply to  Anonim

Hahaha, chłopcze nie osłabiaj mnie. Czego mam mu niby zazdrościć? Tych pieniędzy, które zarabia na takich naiwnych dzieciaczkach jak Ty? Tego że jest strimerem i ma jakiś tam fame w social mediach? A może tego, że „złowił” sobie atrakcyjną dziewczynkę? Jego pieniądze ją złowiły, ale nie o niej tu mowa. Chłopcze dla mnie pieniądze, życie w luksusie nie są głównym wyznacznikiem w życiu. Ja wyznaję inne wartości o których ludzie Twojego pokolenia już dawno zapomnieli. Ale takie bananowe i rozpieszczone dziecko jak Ty i tak tego nie zrozumie. Siedz dalej przed komputerem, oglądaj swojego idola i dalej roztrwaniaj pieniądze rodziców na jego utrzymanie. Poza tym kompletnie nie zrozumiałeś o czym napisałem w mojej pierwszej wiadomości.

SKURVVYSYN J3BANY® Dominacja Genetyczna
27 dni temu
Reply to  Lil Pimp

AHAHAH CZEMU PISZESZ SAM ZE SOBĄ? ALE NIEZŁA SAMOOCENA MUSZĘ PRZYZNAĆ, SZCZEROŚĆ TO PODSTAWA 😀

Wojti
27 dni temu
Reply to  Lil Pimp

Chłopcze wiesz kim jest cwel? Nie uzywaj takich słów, jeśli nie znasz znaczenia ich, okay nitro robi glupoty i nie jest autorytetem dla młodych, ale to nie jego kwestia tylko rodzicow aby nie oglądali takich tresci jeżeli nie są odpowiednie, jego kontent jest bardziej dla osób doroslych… A Sandra czy Nikodem nie są winien jego zachowaniu wiec nie mieszaj ich, twoja opinia na jego temat to jedno, a mieszanie do tego dziewczyny i syna to inna kwestia, która jest nie odpowiednia… Wydzywaj go ale słowami, których znaczenia są odpowiednie, a przynajmniej są blizej prawdy… słowo cwel do tej prawdy nie nalezy…

Lil Pimp
25 dni temu
Reply to  Wojti

Tak, wiem co oznacza słowo „cwel” i wiem jakich ludzi się ono tyczy. Wiem też, że Wasz idol, Sergiusz Górski często bezpodstawnie używał tego określenia podczas konfrontacji ze swoimi rozmówcami. Skoro on używał, a właściwie nadużywał bezpodstawnie tego określenia, ja postanowiłem zrobić to samo wobec niego, aby ten czlowiek poczuł się jak te setki osób, które on obraził używając tego tekstu.
A co do tego, że „Sandra i Nikodem nie są winni jego zachowaniu i żeby nie mieszać ich do tego” to powiedz mi czego winni byli rodzice tych nastolatków, których Nitro zje.bus notorycznie obrażał i właśnie mieszał ich w te kłótnie? Rodzinę zwykłego Kowalskiego to można obrażać, ale na bliskich pana Sergiusza G. nie można już powiedzieć złego słowa? Bo Sergiusz G. jest jutuberem i „wzorem do naśladowania” dla polskiej młodzieży? Nitro sam jest sobie winien, że ludzie zaczęli mieszać w tą drame tą całą Sandrę i tego Nikodema.

Lil Pimp
25 dni temu
Reply to  Lil Pimp

Sam sprowokował te sytuację i przyczynił się do niej, więc jeśli chce mieć o to do kogoś pretensje to niech je ma do samego siebie.

Robert RS77
28 dni temu
Reply to  Lil Pimp

To co ma powiedziec syn fabianskiego hahahaha

Anonim
27 dni temu
Reply to  Lil Pimp

Tobą się powinna zająć pomoc społeczna

Lil Pimp
27 dni temu
Reply to  Anonim

Podaj argument dlaczego powinna zająć się mną pomóc społeczna. Wiesz w ogóle co to za instytucja i jakimi ludźmi oni się zajmują? Szczerze mówiąc wątpię.

Lewatywa moczem
28 dni temu
Reply to  Yp™️

Najwieksza beka ze on wychowyje dziecko swojego kolegi Takefuna

Brooowar
28 dni temu

Zgodze się z typiarą, typ chce wypromowac swoje wypociny i jeszcze jej pocisnąć pod płaszczykiem charytatywnym jakby chciał naprawde pomóc to by wpłacił i nie otwierał japy

Andrzej Obserwator
28 dni temu
Reply to  Brooowar

To zwykły cwel bity jest. Mam nadzieję że zobaczę go kiedyś na żywo w zasięgu mojego lewego prostego. Ament

Mietek Konserwator
28 dni temu

Cześć Andrzej, pozdrów brata

Zenon Wibrator
28 dni temu

Siorkę też pozdrów

Anonim
27 dni temu

Z czym do ludzi człowieku nie strugaj takiego kozaka

Masakra
26 dni temu
Reply to  Brooowar

Naiwność jest niesamowita… To jest element show. Każdy na tym finansowo dobrze wyjdzie. Jest szum medialny, przychodzą sponsorzy i przebijają się wzajemnie stawkami za reklamy. Nitro podkręcając aferę utrzymuje się na fali czyli w cenie, typiara o stosunkowo młodym wizerunku wzbudza coraz większe zainteresowanie czyli jest stawki rosną, a w tle jest to reklama Fame MMA co by przypomnieć ludziom, którzy mają kupić PV żeby nie przegapili wydarzenia.

To jest jeden wielki biznes dla nich wszystkich. Ludzie z tego środowiska mówią, że to za jakiś czas nie będzie już tak popularne więc zobacz jaki myk- gość wykupił trybunę i odsprzedał ją fanom czyli zapełnił 100% miejsc w danym sektorze. Potencjalnie część z tych miejsc mogłaby pozostać wolna, a kilka osób może nie miała zamiaru tam być, aleee jak to bilety od Nitro to…

Drugim aspektem psychologicznym jest informacja, że będą krzyczeć żeby sp* bo to ma rozbudzić ciekawość i zapewne więcej osób dla samej tej sytuacji kupi PV.

Masakra
26 dni temu
Reply to  Masakra

To nie jest tak, że ktoś „chce pomóc” i nie wiem jak można mieć tak mało IQ żeby w ten sposób na to patrzeć. On zaoferował w ten sposób jej jakąś sumę, ale jednocześnie patujac ją szantażem wizerunkowym. Skoro jest aktywistką społeczną to powinna się poświęcić i upokorzyć w imię sprawy.
Aktywność charytatywna to kwestia wizerunku, a tutaj to nawet sensownych pieniędzy nie ma xD takie drobne to nikomu zbyt wiele nie pomogą bo za tyle to można kupić niecałe 3 *ujowe laptopy, zaliczkę/łapówkę na operację dać lub kupić każdemu dzieciakowi w szkole po jednej kredce.

Obroniła swój wizerunek tylko dlatego, że Nitro źle to rozegrał bo jakby fanom oddał ten sektor po fali hejtu lub jakby się zgodziła wyjść do ich nuty to wtedy cel byłby zrealizowany. Widocznie inaczej się dogadali i narobili szumu bez szkód wizerunkowych. Taki biznes.

Betonowy racuch
28 dni temu

Przestańcie pisać o tej wariatce. Zaburzona narcystyczna i szkodliwa wariatka, która powinna zniknąć z przestrzeni publicznej – propagowanie przez nią roszczeniowości i tej całej kultury woke – czyli bycia oburzonym wszystkim i relatywizowanie wszystkiego pod swoją narracje to rak który zeżre całe pokolenie i odbije się to na społeczeństwie. Macie mnóstwo innych klikalnych tematów, ale przestańcie pisać o tej wariatce.

Codeina
28 dni temu

Ile betonu dodajesz żeby wyszedł Ci puszysty?

POLNISCHE SCHEISSEBANDE
26 dni temu

MASZ RACJĘ TA WARIATKA NITROZYNIAK POWINNA BYĆ UTKANA DO SPODU.

Ziominho
28 dni temu

Niech dadza jej dwie stowy (za ktore ona uratuje kilka zyc) i niech da sie w tym ringu zerżnac

BangBros
28 dni temu

No to w końcu coś o rapie na glamrapie

alkopoligamia
28 dni temu

No ten Nitro to totalny szkodnik anty polak

AntyFan
27 dni temu

Nie bronię Mai Staśko bo uważam że też jest powalona. Ale ten Nitro to już przechodzi samego siebie co za idiota. Myśli że jak ma hajs to może wszystko kupić!

Masakra
26 dni temu
Reply to  AntyFan

Bo może, a Maja jest tego najlepszym przykładem. Hetera pójdzie się bić nieudolnie tłumacząc to …czekaj, czekaj czym?! Walką z przemocą. No tak…

Za hajs można tak wiele kupić, że gość po prostu zaoferował zbyt mało. 3 zera więcej i powtórzyłby 2 girls one Cup z koleżanką na tym ringu, a może i nawet w 69 na stojąco łapiąc wprost z dozownika.

Lil Simp
27 dni temu

Co wy tam wszyscy pjerdolicie!? Maja fajna sztuka jest i gdybym tylko mogl, to cala noc bym z niej nie zlazil.

Skazany na fabryke gwożdzi
28 dni temu

W pewnym sensie to dobrze zripostowała gałgana, ale nie o tym dzisiaj.
Czy na prawde to jest ważne w społeczeństwie newsu na tym poziomie? Że jeden wieszcz dzieciarni płaci drugiemu odklejeńcowi tysiące do jakiś piosenek?
Inflacja, po tym recesja. Wojna na ukrainie, globalne problemy te prawdziwe ( nie jakieś lgbt+ i zanieczyszczanie środowiska) tylko zniszczona młodzież. Coraz więcej samobójstw i osamotnienia. Rynek pracy i mieszkania – nie, to nieważne. Ważne jest że jeden gałgan drugiemu wypisuje na twitterze bzdury. To jest najważniejsze !

Sentino schizofrenik
27 dni temu

No dobrze mówisz pecie samobójstwa przez homofobów takich jak ty odlklejencu

Masakra
26 dni temu

Tak się mówi zabójstwa przez homofobów. Nikt nie stygmatyzuje pe*alstwa ponad określenie, którego użyłem i więc raczej niezbyt często takie osoby mogą spotkać się z przykrymi sytuacjami. Gorzej już mają brzydkie dziewczyny i pewnie częściej się przez to mordują. Na widok lesb to faceci się ślinią lub uśmiechają także nie widzę tu żadnego problemu bo kobiety z natury są cieplejsze w obrębie płci.

Takie głodne kawałki o samobójstwach to wżeniajcie sobie we własnym środowisku na grupach Black Thief’s Matter. Zorientowanie się na tę samą płeć jest zaburzeniem psychicznym ponieważ z biologicznego punktu widzenia potrzeby seksualne istnieją ze względu na chęć reprodukcji więc samobójstwa u osób chorych psychicznie biorą się ze względu na stan choroby.

Ćpunów też masz zamiar określać jako hedonistów i społeczeństwo zacznie im kibicować w nałogu? W sumie czemu by nie zacząć ruchu Niddle Positive.

sraśko
28 dni temu

ta to ma nieźle ryj spuchnięty od koksu

Normiki zawsze na propsie
28 dni temu

Gdyby hajs miał trafić do jej kiejdy, to wyszłaby by nawet do utworu trajującego kobiety jak szmaty. Yebać ją i dzbana Siergieya.

Bolo
28 dni temu

Oboje siebie warci. Co za syf i nieludzie co sponsorują ta galę i tych ludzi. Dno w c.uj.

Aoddie Hallen
28 dni temu

Rucham ja i jego tez

Spółka z o.o.
28 dni temu

Dajcie do oktagonu Jarka z Donaldem xd

Alcwelto
28 dni temu

Czekam na info że bratan wylapał na pi*de

Thebill
28 dni temu

Brawo Hozer, Staśko to ta utytuowana b-girl, nie? Yyy raperka? To może Dj-ka?

pacino aldente
28 dni temu

Maja by mojego bydlaka posmakowala chetnie to taka feministka co glosno krzyczy nie tylko na ulicy ale i w lozu

Wacek
27 dni temu

Yebac tych dwóch pajacow

kuzyn Faziego
28 dni temu

LEWACKA KU.RWA Z PROBLEMEM RACJONALNEGO MYSLENIA I INNA BANDA DEGENERATÓW, CO NORMALNIE BY W ZABCE PRACOWALA. DO WANNY RAUS

Ga gu gi, a oczy wielkie
28 dni temu

Cytując klasyka: maja stasko – to nie jest lewica i nigdy nie będzie. Ona gardzi robotnikami i prekariuszami. Nie identyfikuje się z ludźmi pracy. Dla niej najważniejsze są zaimki I ruch metoo. Nie o taką lewicę nic nie robiłem. Precariat power

Vincent
27 dni temu

Co to za wspólnego z rapem?
Co wy robicie z ta kultura
Albo co wy zrobiliście
Ja prld.

dewastator
28 dni temu

Pierwszy wy kur wy !!!!!

koka panie penga
28 dni temu
Reply to  dewastator

chyba cie poj3bało dziewczynko 😉

dewastator
28 dni temu

Jakim prawem się odzywasz prawiczku

z porsche
28 dni temu

NIe ma kogoś takiego jak Sntino to jest SALCESON !

Codeina
28 dni temu

Te zęby Sebastiana Sebixa Alvareza to jakiś prank dentysty xd

Popularne