Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Major SPZ „Na swoim”

Powrót do korzeni.

Opublikowany

 

major spz na swoim

Data premiery: 03.04.2020

„Na swoim’ to czwarty solowy album Majora SPZ. Przy tym wydawnictwie artysta powraca w pewien sposób do korzeni, stawiając na klimat z dobrze Wam znanych „Nielegali”. Nowoczesne brzmienie i bezkompromisowa nawijka to dwie cechy, które najlepiej oddają to, co znajdziecie na albumie. Major nie zwalnia tempa, a jego rapowa forma stale rośnie. Na płycie raper lawiruje pomiędzy soczystymi bangerami, ulicznym storytellingiem, a nawet motywującymi, dającymi energetycznego kopa kawałkami. Przy całej swej różnorodności, album zachowuje spójność i wyjątkowy, „majorowy” klimat.

Za warstwę muzyczną odpowiadają tacy producenci jak: Kubi Producent, Worek, Ślimak, Opiat, HVLL, mvson808, Juicy, Shimz i Newlight$.

Preorder

W skład pakietu preorderowego wchodzą: bonusowy utwór, specjalne wlepki, biuletyn ze zdjęciami i tekstami piosenek oraz dedykowane zdjęcie zrobione polaroidem z podpisem Majora (każdy dostanie inne foto, nie ma dwóch takich samych). Z niektórymi zdjęciami związane będą bardzo ciekawe akcje i bonusy! Jakie? O tym fani przekonają się już wkrótce!

Preorder jest dostępny na Preorder.pl w cenie 39,99 zł. Wersja preorderowa albumu jest tak przygotowana, aby każdy zamawiający otrzymał od Majora coś osobistego i totalnie niepowtarzalnego.

Tracklista

TBA

Utwory

  1. Major SPZ ft. Popek „Milion”

Artykuły

  1. Major SPZ opowiada o wypadku na autostradzie
  2. Major SPZ kolejny raz dzwoni do fanów, którzy kupili jego płytę

Popularne