Sprawdź nas też tutaj

News

Major SPZ o ucieczce przed policją: „Napisałem to 15 lat temu”

Raper opowiada o nowej płycie i komentuje wyrok Bonusa RPK.

Opublikowany

 

Major SPZ

17 maja w sklepach ukazał się nowy album Majora SPZ „Lustro”. Obecnie raper promuje nowe wydawnictwo udzielając wywiadów i spotykając się ze słuchaczami. We wtorek, 4 czerwca w Empiku Kaskada w Szczecinie odbyło się spotkanie Majora SPZ z fanami z gościnnym udziałem Kaziora. Podczas spotkania Asia Tyszkiewicz przeprowadziła z nim wywiad.

Kawałek sprzed 15 lat na płycie „Lustro”

„Krótka chwila” to jeden z ciekawszych numerów na albumie „Lustro”. Major SPZ opowiada w nim m.in. o ucieczce przed policją. Jak się okazuje, tekst do tego kawałka powstał dawno temu. – Ta piosenka była napisana jakieś 18-20 lat temu. Nie no, z 15-16 lat temu. W pewnym momencie przypomniałem go sobie, kiedy robiłem tę płytę i zarymowałem przez telefon Filopowi. Stwierdził, że jak świeżynka brzmi – ujawnił raper. Podobnie jest z numerem „Zajaweczka”, który też ma swoje lata i pierwotnie miał się ukazać na płycie rapera, który zmarł.

Major SPZ o sądowej batalii Bonusa RPK

Problemy prawne nie opuszczają warszawskiego rapera, który został skazany na 5,5 roku więzienia. W środowisku wiele emocji budzi fakt, że podczas rozprawy posiłkowano się tekstami Bonusa RPK. – Uważam, że nie powinny być tak traktowane, bo to jednak jest jakaś forma artystyczna – mówi Major. – Malarze malują obrazy i każdy może w nich widzieć coś innego. Coś dobrego, coś złego. Jedni widzą kobiety, inni dzieci – dodaje.

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Cwds

Do nas strzelano z ostrej amunicjo bo taka oni maja

Odb

Policyjny major uciekał 15lat pisząc o PSZ

Jebać was

Ten burak ma znaczek Armaniego na prawej ręce ???

jebac gejowskirap

major props za muzyke ale za znaczek pedala to chuj w dupe

MajkiMajk56

Tak potwierdzone info, kurwa jak se coś takiego można wydzierać jprdl jak 15 letnie dziecko co chce zrobić pierwszy tatuaż beka w chuj

jebac cwela

Jebac ciebie cwelu

Pogoń1948

Armani metka wsiadam do mietka

Vamos

siema jestem wormsem

MajkiMajk56

Zara go zawiną i będzie się następny tłumaczył, że on nic złego nie zrobił, że nie nawijała o coco, nie mam kryminalnej przeszłości, jestem niewinny

Stara gwardia
Jurekj

18:43 7NEWSMajor SPZ o ucieczce przed policją: „Napisałem to 15 lat temu”
Raper opowiada o nowej płycie i komentuje wyrok Bonusa RPK.
Opublikowany 7 godzin temu Przez Maxymilian Hozer

Syn majora

Major ty psie

Leniu

CO TO ZA BARAN??

Mariuczi

Twój stary to baran

Popularne