Sprawdź nas też tutaj

News

Małach „Bartek” – premiera albumu i odsłuch materiału

„Ostatnie pół roku dzieliłem czas pomiędzy rodzinę i studio”.

Opublikowany

 

To już dzisiaj! Małach wraca ze swoją drugą solową płytą pt. „Bartek”. Album dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz dobrych sklepach muzycznych.

Na oficjalnym kanale Małacha na YouTube dostępne są teledyski do utworów: „Wrrr” z gościnnym udziałem Erosa JWP, emocjonalny „Z perspektywy taty”, a także klasyczny „Idę” z Shellerem.

Małach o swojej płycie:

„To mój drugi solowy album, ósmy uwzględniając projekty z Rafałem i „Tempo Mixtape”. Przez ten czas zagraliśmy sporo koncertów, zjeździliśmy całą Polskę i większość Europy, poznaliśmy mnóstwo niesamowitych osób.

W międzyczasie dużo pozmieniało się prywatnie, żona, córka, dorosłe i odpowiedzialne życie wjechało na pełnej. Nowe obowiązki i zmiany priorytetów życiowych zmusiły mnie to spojrzenia na świat trochę inaczej. Zrezygnowałem z rzeczy, które były przyjemne ale skutecznie zaburzały działanie i trzeźwe myślenie.

Ostatnie pół roku dzieliłem czas pomiędzy rodzinę i studio. Efektem tej pracy jest nowa płyta, zabrzmi banalnie, ale to najlepszy materiał jaki zrobiłem…. Czternaście nowych numerów, na których gościnnie pojawili się: Rufuz, KęKę, Paluch, Ero, Shellerini, Zbuku, Grizzlee.

Za produkcję muzyczną odpowiada Szwed SWD, Zbylu, Magiera, 2Check, PSR oraz moja skromna osoba. Zająłem się również aranżami, w których pomagał mi Mikołaj Grzywacz. Mikołaj – serdecznie dziękuje za wszystkie smaczki instrumentalno-wokalne na tym projekcie. Skrecze dołożył niezawodny DJ-a Shoodee. Specjalne podziękowanie dla Mikołaja Grzywacza za wszystkie dodatki instrumentalno-wokalne. Full Metal Jacket – dzięki za oprawę wizualną. Tracklistę macie poniżej”.

Tracklista

 1. Bartek
 2. Detoks
 3. Idę feat. Shellerini, DJ Shoodee
 4. Postęp feat. DJ Shoodee
 5. Sens feat. Rufuz, Zbuku, M.Grzywacz, DJ Shoodee
 6. WRRR feat. Ero, DJ Shoodee
 7. Nie siadam feat. M.Grzywacz
 8. Flashback
 9. Rozsądek
 10. Z perspektywy taty feat. M. Grzywacz
 11. Trapy
 12. Tytani pracy feat. Paluch
 13. Wielkie rzeczy feat. KęKę, Grizzlee
 14. Co dalej
 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Dario

Ładny chłopiec, chętnie bym to przetestował

fatal

Śliczny chłopiec ♥ Po co takiego ulicznika zgrywa?

Odb

Patałach”Majtek” – premiera sextapu i podgląd scenek.

Henryk

Ja twoim miejscu wybrałbym rodzine a nie dzielenie czasu pomiędzy czymś co jest bezwartościowe W twoim wykonaniu a rodzina

Co za chujowe imię, wypierdalać z domu bożego!

Bartek imię jak dla cwela

Piti

w końcu coś o rapie

Cyganskakurewka

Kolejny półcygański pomiot… Co ci warszawscy prokuratorzy mają że cygańskie kurwy zapładniają?

Agnie

Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona – http://loveto.one/agnie

JeffOne
QueboRPK

Świetna płyta,Małach po raz kolejny udowodnił że jest jednym z najlepszych raperów w Polsce

Popularne