Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Małach i Kukon prezentują „Obdrapany marmur”

Raperzy promują płytę „BYQ”.

Opublikowany

 

Niespełna rok po premierze krążka „Bartek”, Małach serwuje swoim fanom przedsmak nowego materiału. Już dzisiaj możecie odsłuchać pierwszy singiel „Obdrapany marmur” z gościnnym udziałem Kukona, który zapowiada płytę „BYQ”.

“BYQ” to trzeci solowy album warszawskiego rapera. Podczas gdy na poprzedniej płycie można było usłyszeć  rozliczenie Bartka z przeszłością, tak na nowym krążku artysta wraca całkowicie „odrodzony”.

Wróciła charyzma, z której Małach znany był przy realizacji poprzednich solowych albumów jak i materiałów nagranych wspólnie z Rufuzem, a która odrobinę przygasła na poprzedniej płycie przez problemy osobiste rapera. Nowe kawałki mają dużo więcej „pazura”, przez co płyta jest zdecydowanie mocniejsza zarówno pod względem lirycznym, jak i muzycznym.

Małach z jeszcze większą pewnością siebie pokazuje, że twardo stąpa po ziemi, a w raz z upływem lat i dzięki zerwaniu ze złymi nawykami, jego charakter i nieustępliwość w działaniu nabierają jeszcze większego rozmachu.

Na płycie znajdziemy cały przekrój szlifowanego przez lata warsztatu rapera, od agresywnych zwrotek po przyjemne dla ucha refreny. Nie zabrakło emocji oraz tekstów odzwierciedlających rzeczywistość, do czego Małach zdążył już przyzwyczaić swoich słuchaczy.

Połowa albumu „BYQ” została wyprodukowana przez Małacha, dodatkowo muzycznie wspierają go: PSR, Chris Carsson, 2check oraz Darkvibes Studio. Na płycie nie zabraknie również ciekawych, a nawet zaskakujących gości.

Premiera krążka „BYQ” zaplanowana jest na 03.09.21.

5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
1 rok temu

Patałach i Kutafon prezentują „Podrapany odbyt”

King Pento
1 rok temu

Co to w ogóle znaczy kukon? to brzmi jak określenie odbytu w jakiejś kurwa obozowej gwarze. kto im te ksywki wymysla?

Patałach feat Kukold
1 rok temu

Jak bezczelnie zajebana melodia refrenu z Kasta – Musisz. Chujowe. Nie nie to tylko takie podobieństwo, wcale tego nie zajebałem.

cZŁOwiek
1 rok temu

Czerwone korale

Bad Boy
1 rok temu

Niestety słabizna ten kawałek

Popularne