Sprawdź nas też tutaj

News

Małach i Rufuz pokazali zawartość płyty „Metryka”

Preordery dochodzą powoli do słuchaczy.

Opublikowany

 

małach rufuz siedzą na schodach
Małach i Rufuz / fot. materiały prasowe

Małach i Rufuz w najbliższy piątek, 28 czerwca wydadzą piąty wspólny album zatytułowany „Metryka”. Preordery powoli dochodzą do fanów, a warszawski duet prezentuje zawartość wydania deluxe płyty oraz promomix.

„Metryka” w wersji rozszerzonej

Album „Metryka” w wersji deluxe to prawdziwa gratka dla fanów, na którą składają się: Kolekcjonerskie pudełko + Płyta MR 5 + Film DVD + Zestaw wlepek + „Relacja 2012”. Całość nie kosztuje jednak zbyt mało. Małach i Rufuz życzą sobie za taki zestaw 119 zł.

Poniższy promomix zawiera fragmenty pięciu różnych, niepublikowanych do tej pory kawałków z MR5: 1. MetRyka 2. Co się dzisiaj liczy 3. Może trzeba było 4. Z małej chmury duży deszcz 5.Tlen

 
4 komentarze
4 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Pjoter80
1 rok temu

Pod niusem o prawdziwym rapie 1 komentarz i to tego glutojada odb. Ale, ze do gej mafiji przyjeli nowego geja – tam to komentujecie jak wsciekli. Nie dziwie sie, o rapie nie macie co napisac bo pusto w glowach ale o gownach to owszem. Bo gowna macie w tych jebanych lepetynach.

EJ TY KOLO
1 rok temu

WSZYSTKO SPOOKO ALE CHODZENIE W TYCH SAMYCH BUTACH I POZOWANIE W NICH DO ZDJĘĆ JEST TROCHE PEDALSKIE.

QueboRPK
1 rok temu

Właśnie przyszedł mi preorder i płyta już lata na głośnikach,zajebisty materiał,Małach Rufuz jeden z najlepszych duetów na polskiej scenie

Odb
1 rok temu

Małach pokazał zawartość po wyjęciu metrowej pyty rufuza

Popularne