Sprawdź nas też tutaj

News

Małach, Kali i Rufuz w nowym klipie DJ-a Decksa

Producent kontynuuje promocję wydawnictwa „Mixtape 6”.

Opublikowany

 

Przed kilkoma dniami dowiedzieliśmy się, że DJ Decks skończył ujęcia do klipu „Zmrok” z ostatniego albumu „Mixtape 6”. Producent zaprezentował teraz zapowiedź teledysku przygotowanego przez 9liter Filmy.


Na kanale DJ-a Decksa pojawił się trailer „Zmroku”, w którym pojawiają się Kali, Małach i Rufuz. Na razie nie znamy daty premiery pełnego klipu. Ma się on ukazać „wkrótce”.

„Mixtae 6” ukazał się 1 czerwca 2018 roku. Wśród zaproszonych gości znajdują się: DonGuralesko, Fokus, Abradab, Solar, Białas, Quebonafide, Sitek, Sztoss, Grammatik czyli Eldo i Jotuze, Onar, Bonson, Kobik, Małach, Rufuz, Kali, Sarius, Oxon, VNM, Eripe, Otsochodzi, Guzior, Kuba Knap, Ero, Paluch, Borixon, Szpaku, Sheller oraz Kaz Bałagane.Najlepsi z najlepszych

Nieśmiertelne instrumentale w połączeniu z wersami legendarnych raperów. Dj Decks i DJ Taek przygotowali wspólny mixtape „Najlepsi z najlepszych”. Jak sama nazwa wskazuje, starannie wyselekcjonowana kompilacja nieśmiertelnych instrumentali w połączeniu z wersami legendarnych raperów, a to wszystko urozmaicone konkretną porcję cutów i scratchy z delikatną domieszką humoru.

Mixtape „Najlepsi z najlepszych” powstał również w oparciu o film o tym samym tytule, który jest jednym z ulubionych kinowych pozycji obu djów, ze względu na ich wspólne zamiłowanie do sportu olimpijskiego Taekwondo, które trenowali wspólnie od najmłodszych lat. Ta długoletnia znajomość i wspólne zamiłowanie do muzyki przełożyło się na powstanie tego niecodziennego projektu dj-skiego.

Premiera 5 października 2018. Edycja limitowana do 1000 sztuk.

 
6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ProfesorNauk
4 lat temu

Ks. Jakub Bartczak. Mówi Wam to coś? Tak to ten ksiądz raper. Właśnie wydaje płytę. Skoro tu jesteś drogi czytelniku to wiesz jak rodzi się zajawka na rap. Pierwszy usłyszany gdzieś kawałek, zgłębianie tematu i szukanie podobnych artystów. Także teledyski rapowe. Gdzie nie brak olbrzymich, jędrnych kobiecych pup. Mam wierzyć że ks. Jakub aka Bartczak nigdy pod ich natchnieniem nie poczuł tak naturalnego dla mężczyzm swędzenia w kroczu i nie wyruchał gosposi? Nie popieram promowania seksu od najmłodszych lat jak nowy klip Westa i Pumpa ale to działa w dwie strony.  Sprawdźcie na yt – Siedem metrów pod ziemią „Jaki jest największy grzech kościoła”. Czee

Imie
4 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

Kazdy lubi walic konia gdy sie zbaka. Ja np mam tak ze jak sie zjaram to wale pod gejowskie pornuchy ale nie byle jakie tylko the amerykanskie z lat 90 I konca 80 one byly krecone kamera na tasme I wszystkie maja fabule I fajny klimat plus wydepilowane mlode fajne chlopaki. Nie jestem gejem lubie laski ale jak se bakam to mam takie jazdy nawet jak zajebany ogladam hetero porno to wyobrazan sobie ze jestem na miejscu kobiety.
Wy tez tak macie po jaraniu?

[̲̅Y̲̅σ̲̅υ̲̅т̲̅υ̲̅b̲̅є̲̅я̲̅ ]
4 lat temu

co to za nołnejmy?

massivewp
4 lat temu

https://youtu.be/XawDabJBZGc

Format battlów, którego jeszcze nie było na kanale, czyli
COMPLIMENT BATTLE (battle komplementów)!

Czy na pewno prawienie komuś komplementów jest łatwiejsze niż obrzucanie go mięsem i punchlinenami? A może zupełnie odwrotnie?

Sprawdźcie jak z tym zadaniem poradzili sobie dwaj kumple w specjalnej walce rosyjskiej ligi VERSUS.

Walka została opublikowana pierwszego kwietnia 2018 roku, kiedy to w Rosji obchodzony jest „Dzień Śmiechu”, czyli polski Prima Aprilis.

MC Pohoronil VS Halloween

Lil Pee
4 lat temu

stare dziady bawiące się w gangsterkę na teledyskach, nuda

cydży
4 lat temu

taki margines powinien byc karany za propagowanie sebizmu i trusku

Popularne