Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

“Palimy Ropę”- to szósty singiel promujący MR5. Tym razem dynamiczny, pełny energii numer dedykowany miłośnikom szybkiej jazdy i kozackich fur.

„MetRyka” to piąta płyta zespołu Małach/Rufuz. Jest pełna emocji jakie towarzyszą przyjaciołom w momencie znalezienia się w punkcie w jakim właśnie są. Dokonali tego czego chcieli zamieniając szare klatki, na których nie było perspektyw, na własną firmę, studio nagraniowe i stabilne życie. Opowiadają o zachowaniach ludzi, których spotykają na swojej drodze, swoich dalszych planach oraz motywują do spełniania marzeń zachowując przy tym swój uliczny sznyt znany słuchaczom od pierwszej wspólnej płyty. Charakter krążka jest poważny ale nie smutny. Samo brzmienie nie da się sklasyfikować jako konkretny podgatunek w rapie, czemu odpowiada sam kolor okładki mieniący się przeróżnymi kolorami. Dzięki połączeniu klasycznych próbek bębnów, żywych instrumentów i zróżnicowanego tempa utworów wszystko jest bardzo smaczne i świeże. Za warstwę muzyczną krążka odpowiadają Małach, 2Check oraz Flame.

 
20 komentarzy

20
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Małach & Rufuz – „Palimy kopę”

MajkiMajk56

Polska Wersja, jedyny dobry Street rap w Polsce

MajkiMajk56

Yap, z ich muzyki można coś wyciągnąć

MajkiMajk56

Kurwa, won podszywy

Charls Longdick

GŁUPA PALICIE A NIE ROPE
RUFUZ TY TO ZA UDERZENIE LASKI NA PAWILONACH MASZ MELE NA RYJ
MAŁACH TY ZA DISSY NA WŁASNEGO BRATA RÓWNIEŻ MELA NA PYSK.

Muppet Chujidov

Co jest złego w biciu głupich szmat?

MajkiMajk56

Chujidov weź kurwa wyjdź i nie wracaj kurwo bez szkoły, może u Ciebie na wsi tak jest, na prawił tych osiedla obowiązują pewne zasady

MajkiMajk56

Na prawilnych*

Muppet Chujidov

Prawilnych osiedlach, gdzie karyna, twoja dziewczyna przyprawia ci rogi i jebie się z kim popadnie, a może nawet jeszcze ci nie dała, prawiczku. Kurwa, to nie kobieta.

MajkiMajk56

O kurwa twoja matka ma na imię karyna? Hmm, wydawało mi się że przedstawia się inaczej

Muppet Chujidov

Yapa, kiepie. Bo znowu twój stary z kolegami cię zgwałci.

MajkiMajk56

Weź wyjdź, bo już stary do kąpieli woła

Muppet Chujidov

Weź wyjdź, to ci stary mówi jak już cię wyrucha i się na ciebie spuści.

MajkiMajk56

Jesteś cienki jak naplet twojego starego

Muppet Chujidov

Cieńki, czyli normalny… Ale ty o tym nie wiesz żydowski stulejarzu. Jak stary spuszcza ci się z kolegami i wujkami na twarz, to nie widzisz, bo masz sklejone oczy od spermy.

MajkiMajk56

No kurwa skończ już opowiadać te twoje smutne historie które ci się przytrafiły końska spierdolino jak miałeś 5 lat, a propo pozdrów swojego starego, już więcej ode mnie na wino nie dostanie pod biedronką

Muppet Chujidov

Amebo pierdolona, coś ci się pomyliło. Mój stary pilnuje twoich starych w cyrku, podczas karmienia, gdy walczą o pożywienie, żeby się nie pozabijali.

MajkiMajk56

Chujidov, tu same kurwy podszywy, a ty to łykasz jak mały Kaziu ministrant u księdza

Muppet Chujidov

A chuj wie co tu się odjaniepawla

Sokół pali jana

Ostatnio słyszałem, że szukają jakiegoś gościa z 30 cm kutasem, no wy jesteście bezpieczni, ale co ja mam powiedzieć, będą mnie szukać

Popularne