Sprawdź nas też tutaj

News

Małach wymienia trzech raperów, z którymi koniecznie musi nagrać

„Jestem przekonany, że nie jestem na tyle stary, żeby nie udało nam się zrobić wspólnego numeru”.

Opublikowany

 

W ubiegłym tygodniu Małach zaskoczył słuchaczy informacją, że ma nagraną kolejną solową płytę. Jest ona już ukończona i zrealizowane są do niej teledyski. Raper tłumaczył, że chciał powiadomić fanów o albumie dopiero wtedy, kiedy już wszystko będzie miał gotowe. Być może na jego nowej płycie pojawi się jeden z trzech raperów, z którymi Małach chce koniecznie nagrać wspólny numer. Kim oni są?

Bardzo propsuję Słonia, za wcześniejsze i nowe rzeczy, ogólnie za całokształt jego twórczości. – mówi Małach w cyklu „HIP-HOP vs fani” na DIIL.TV.

Na pewno z gościem, z którym muszę kiedyś zrobić numer jest Włodi. Wychowałem się na Moleście, a „Skandal” to była pierwsza płyta, która trafiła w moje ręce. Wydaje mi się, że ukształtowała mnie i mój charakter za dzieciaka. Tak naprawdę Włodek był kimś takim, kogo wersy zostawały mi w pamięci i mocno się tym kierowałem. – dodaje.Kolejną osobą jest na pewno Pezet, którego już parokrotnie zapraszałem, mieliśmy już zrobić wspólne numery, ale zawsze się mijaliśmy. Jestem przekonany, że nie jestem na tyle stary, żeby nie udało nam się zrobić wspólnego numeru. – twierdzi warszawski raper.33 komentarze
33 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Mysłowski
1 rok temu

PROFESOR, NIE NAPISAŁEŚ ŻE JEBAĆ TEŻ PRACOWNIKÓW MARKETÓW BUDOWLANYCH, SPOŻYWCZYCH ROBIĄCYCH ZA 2,5 K BRUTTO, NARZEKAJĄCYCH ŻE MAŁO ZARABIAJĄ I ROBIACYCH TAM LATAMI.

cZŁOwiek
1 rok temu
Reply to  Mysłowski

Profesor ty kurwo niedojebana, zakompleksiony idioto, utkaj pizde, dziure w dupie, pozde swojej matce i duoe swojemu ojcunutkaj im kurwom wszystkim ty chujozo, cwelozo, skurwysyniozo. Najeb minusow i sie zesraj ze szczescia i zjedz to potem.

Hacker Bonzo
1 rok temu

Po ile lajki teraz chodzą? XD

Wojtek zakolak
1 rok temu

Wypryczycki Wbrąz Kowalski

Ziominho
1 rok temu

I co moze jeszcze kurwa gwiazdke z nieba sobie zyczysz?

Wnuk Tedego
1 rok temu

Lubię chłopa. Nie jest jakimś kozakiem i raczej flow ma średnie ale na tej scenie pełnej hipokrytów łaków i pedałów jako jeden z niewielu nie odjebał jakiejś maniany a ten numer z Hinolem i tym drugim chyba Rufuzem do dzisiaj się słucha w 2014 zajebiście wchodziło po piłce i jaraniu

Mini Majk
1 rok temu

Nie znam ciebie cwelu teraz sprzedajemy lody w Lidlu.
Dopisz się do listy z którą nagrywa Ekipa

Batman
1 rok temu

Pezet i Włodi szacunek. Ale słoń to bardziej pop niż rap

Ziominho
1 rok temu

Pieklo kobiet fhuj, jebane kurwy

Pan Pawel
1 rok temu

A następny, z którym nawiniesz, będzie twój stary, czyli ja….. Pan Paweł

;]
1 rok temu

Rantkowicze

papa dupa pipa
1 rok temu
Kris
1 rok temu

Zamknij ryło jesteś takim samym ścierwem i cwelem jak cwelentynio ,haha pewnie cię w dupe ruchał pedale twuu

Red
1 rok temu

Łoooo

YO..
1 rok temu

nam się zrobić wspólnego numeru”.

Opublikowany 22 godziny temu 25 kwietnia 2021Przez Maxymilian Hozer

19:51 29

Prorok
1 rok temu

Ale chujowy komentarz dzisiaj zajebales profesorze, mam nadzieje ze następnym razem sie poprawisz

Radosław
1 rok temu

Jebałem Twój stara żebyś zdechł psie

Radosław
1 rok temu

Choć ty kurwo się spotkaj

Radosław
1 rok temu

Profesor w obcioganiu buja psie

Polaczek biedaczek z PiS 666
1 rok temu

Jesteście plebsem polaczkowym internetowym!

Radomski Wirażka
1 rok temu

Siedziałem z TPSem na Koziej Górze. Nie ocenam sposobu, w jaki zapewnil sobie skrócenie wyroku, bo łatwo być sztywniutkim nie mając niczego i nikogo, ale rodzina i dzieci jednak troche zmieniają optykę. Każdy, kto nazwie go frajerem, rozjebusem itd. powinien zadać sobie pytanie – czy nie postąpiłby tak samo będąc na jego miejscu? Więc ciężko mieć do chłopa pretensje, po prostu życie postawiło go w nieciekawej sytuacji. W ogóle mnie też nie dziwi, że praktycznie nie wraca do tematu samego pobytu w więzieniu, nie wysyła pozdrowien do wiezienia itd, też chciałbym o tym jak najszybciej zapomnieć.

Wiem bo znam
1 rok temu

GIT jest przed ksywą u TPSA a u Ciebie wielkie Ce jak CWEL… potwierdzone info, typ co pisze te komentarze o TEPEESIE to siedział w Radomiu na stodole („stodoła” cela, w której siedzi około 10-ciu osadzonych) i go tam tak przeorali bo miał kulawe białko, później zjechał na ochronki czyli tam gdzie siedzą gwałciciele, pedolfile, i domowi nindża. I teraz go to tak strasznie boli, że pisze te wszystkie farmazony… nie będę pisał jego personaliów bo jest RODO i mi skasują komentarz ale wiem kim jesteś kurwiarzu i pod każdymym twoim komentarzem będę to pisał a jak będziesz dalej oczerniał dobrych chłopaków to cię znajdziemy bo w tych czasach to nie będzie trudne.

ProfeSZCZUR SRApu Chuj Do Szczania
1 rok temu

No i pięknie. Znów jechane z profeszczurem srapu po całości. fejkowe plusiki z biedackiego komputerka tego wieśniaka na nic się zdają.

PIZDA PROFESZCZURA UTKANA.

ProfeSZCZUR SRApu Chuj Do Szczania
1 rok temu

MORDA TAM PECIE DO SZCZANIA.

MIAŁEŚ KURWO NAMIERZYĆ MOJE IP I DO MNIE PRZYJECHAĆ.

CO JEST KURWO GEJOWSKA?

OBSRAŁEŚ SIĘ? JESTEŚ ZWYKŁYM BIEDNYM ŁAKIEM ZE WSI.

TROLLU JEBIĄCY KOMENTARZE ZA BEŁTA Z BIEDRY, POZDRÓW SWOJĄ 130 KILOGRAMOWĄ ULANĄ MATKĘ. ZERŻNĄŁEM JĄ WCZORAJ WE WSZYSTKIE TŁUSTE DZIURSKA. KAPSKO, PIŹDZISKO I TŁUSTĄ PAPĘ. WYSSAŁA KAŻDĄ KROPLĘ NASIENIA Z MOJEJ TORBY. DOBRA ULANA KURWA Z NIEJ.

Czarny wąż
1 rok temu

Jestes zwykłym cwelem i dajesz dupy jak twoja stara tylko taniej …

Liga świata dydymski
1 rok temu

Spójrzmy, co się dzieje – wystarczy stworzyć mit, nieosiągalne tabu wspierane ideologią przekupionej lub zaszantażowanej ikony, mentora (26), autorytetu, czy gwiazdy, aby imbecyle ustawiały się w kolejkach, po truciznę genetyczną (27), atakująca dowolny gen na przestrzeni 20 lat, która będzie także obecna, w zmodyfikowanym genetycznie genomie ich potomstwa, nie mającego już statusu człowieka, lecz rzeczy – będącej własnością korporacji, która posiada nie tylko patent na ową szczepionkę, ale także posiada prawa, do zaszczepionego nią obiektu, będącego efektem niekontrolowanej modyfikacji genetycznej, za którą nie bierze odpowiedzialności ani rząd, ani producent, ani prawo zwierząt, ani żaden ubezpieczyciel.

Pan Pawel
1 rok temu

Jebać profesora trapu stara kurwę z glamprapu

Liga świata dydymski
1 rok temu

Jesteśmy świadkami globalnego Holokaustu, na który przystały jednostki o skrajnie rozregulowanie logice, które oddały odpowiedzialność za swoje życie w ręce trzeciej siły (22), która kontroluje tezę i antytezę, każdego występującego na świecie – podziały. Te memetyczne (28), wykształcone za pomocą luster (29) obiekty, uważają, że nakaz medialny wykreowany przez autorytet polityki, jest prawem, a fetysze, takie jak nauka, technologie, czy farmacja i medycyna, są bogami, kreującym światopogląd niezgodny z logiką prawa naturalnego (3).

Na początku tych zmian chorobowych, zmieniających ludzki światopogląd, wiele osób było gotowych do odsunięcia rządu od władzy, ale z biegiem czasu, anormalność, stała się akceptowalną, a nawet znośną rzeczywistością, w której jednostki walcząc o swój byt, zapomniały o wartościach, które muszą przyświecać całemu społeczeństwu.

Aspekt małych kroczków wykonywanych przez rząd – dwa do przodu, krok do tyłu, zawsze może być wsparty atakiem sił militarnych na świadomych i niepokornych obywateli, aby przekonać resztę społeczeństwa, za pomocą manipulacji medialnej, że wszelaki opór, jest bezcelowy.

Liga świata dydymski
1 rok temu

Architekci dzisiejszego obłędu, stwierdzili, że aby stworzyć coś nowego, trzeba pozbyć się czegoś starego, niepotrzebnego i nieposłusznego, a wszystko to po to, aby nieposłuszni i niezależni oraz wolni – nie pozbyli się wcześniej kreatorów nowych porządków, których nowe odsłony, duszą każdy przejaw wolności i równości personalnej (4).

Liga świata dydymski
1 rok temu

Architekci dzisiejszego obłędu, stwierdzili, że aby stworzyć coś nowego, trzeba pozbyć się czegoś starego, niepotrzebnego i nieposłusznego, a wszystko to po to, aby nieposłuszni i niezależni oraz wolni – nie pozbyli się wcześniej kreatorów nowych porządków, których nowe odsłony, duszą każdy przejaw wolności i równości personalnej (4).

Liga świata dydymski
1 rok temu

Reżim sanitarny, społeczny, edukacyjny, prawny, gospodarczy, a także cenzura, to tak naprawdę totalitaryzm, dążący do wytworzenia społeczeństwa dostosowanego do wymogów elit, które chcą produktu, który będzie zależny od władzy, co wytwarza ciągły wzrost gospodarczy, niezależnie od wprowadzanych sankcji społecznych.

Odb
1 rok temu

Patałach wymienia trzech dukaczy, z którymi koniecznie musi się wykąpać

Szmydtke
1 rok temu

Ta kurwa profesorska mówi że pizde utyka wszystkim, a sam ma pizde utkaną, dupe utkaną, kurwe utkaną, pizde matki i dupe ojca utkaną. To kurwa bez przysxlosci żyjąca plusami.

Popularne