Sprawdź nas też tutaj

News

Malik Montana dyskryminowany na tle religijnym

Jak to jest być raperem muzułmaninem w Polsce?

Opublikowany

 

Choć na pewno spora część słuchaczy nie zdaje sobie z tego sprawy, to na naszym rapowym podwórku znajdziemy kilku graczy, którzy mają zupełnie inne poglądy religijny niż większość naszego społeczeństwa, mianowicie są wyznawcami islamu. Wśród nich są m.in. Włodi, Eldo, Red czy Malik Montana. Ci dwaj ostatni spotkali się niedawno na wywiadzie, podczas którego Red zapytał Malika Montanę czy podczas kilkuletniego pobytu w Polsce zdarzyło mu się mieć nieprzyjemności spowodowane z tytułu wyznawanej religii.

Miałem, zdarzało się, aczkolwiek z czasem nauczyłem się patrzeć na to z dystansem. Wchodząc do rap gry, robiąc muzykę, wchodziłem jako ktoś, kto zupełnie nie znał realiów. Wywodziłem się trochę z innego kręgu, więc zdarzało mi się reagować w nieodpowiedni sposób a teraz do mnie dochodzi to, że jestem rozpoznawalną osobą i na pewne rzeczy nie mogę sobie już pozwolić – mówi Malik.

Jak opowiada raper, do różnego rodzaju nieprzyjemnych sytuacji czy obelg dochodzi najczęściej na koncertach. – Robiąc taką muzykę jak ja, ludzie tylko wyczekują tego momentu, żeby ktoś przyszedł pokazać, że jest większym kozakiem, sprawdzić się – tłumaczy.

Po kilku takich sytuacjach Malik zmienił formę swoich artystycznych występów nie zostając na dłużej z fanami po koncercie. –  Koncert, samochód, jazda – wyjaśnia.

12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Filip
3 lat temu

allah to jebany kondon i nic wiecej. kiedys jak bede w polsce i spotkam te pizde to mu wyjebie liscia na ulicy haha moze sobie dzwonic na psy i tak mam czyste papiery to chuja mi sad zrobi conajwyzej zawiasy

Kurwa naucz się poprawnej wymowy i pisowni
3 lat temu
Reply to  Filip

Kondom*

Ty chuju pierdolony
3 lat temu

Kondon

Tolek
2 lat temu
Reply to  Filip

Stul ryj prymitywie.

jebac cie
6 miesięcy temu
Reply to  Filip

chłopie dostałbyś w mordę nie z lepy i byś się zwijał godzinę więc nie kozacz pizdo

Alah
2 miesięcy temu
Reply to  Filip

Utnę ci łeb niewierny psie

stary_hanczara
3 lat temu

Sam sie przyznał ze musi uciekać po koncertach no i spoko ciesze sie ,że w takiej Polsce żyje.

TenKtóry
3 lat temu

Jak on jeat asłuchalny

cardiv
3 lat temu

Niedawno uswiadomilem sobie jakim wybitnym naukowcem jest TPS (Wojciech Walkiewicz) w czwartek jade w podróż zglosic go do nominacji nobla dziedzinie nauki ponieważ odkrył 4 nowe cywilizacje na ziemi dowód na to jest w tym wersie z wielokrotnie karany : śmierć kurwom i frajerom Wolność ludziom i złodziejom.Wychodzi na to że kurwy i frajerzy to jakaś cywilizacja źle nastawiona do ludzi skoro tps życzy im śmierci ale za to ludziom i zlodzieje to pokojowo nastawiona do nas cywilizacja prawdopodobnie TPS od nich chłonie teksty dzięki której rozwinął kariere może i nawet ta cywilizacja umie podróżować w czasie to by wyjaśniało skąd TPS jest technicznie 50 lat wprzód do tego jego teksty też są jakieś inne jakby nie na dzisiejsze czasy.Zobaczymy w ciągu paru miesięcy to się rozwiąże jak mówie lece w tym tygodniu pozałatwiać wszystkie sprawy związane z tym.

alibaba
3 lat temu

JEBAC BRUDASA

TWR
3 lat temu

no ładnie maliczku się wozisz, gangsterka, pozerka. ale co jak przyjdzie do starcia z prawdziwymi chuliganami i będziesz musiał je zdejmować?

Popularne